Zerówka

 Przypinka Ukończenie Zerówki PR-701
Przypinka Ukończenie Zerówki PR-701
PR-701
  • 1+ 3,69 zł
  • 5+ 2,89 zł
  • 21+ 2,69 zł
  • 50+ 2,29 zł

Przypinki Zerówka

Kolorowe przypinki ukończenia zerówki, jakie przygotowaliśmy z okazji zakończenia roku szkolnego, to upominki, które zasługują na szczególną uwagę. Posiadają wspaniałą kolorystykę i świetną formę graficzną. W przeciwieństwie do popularnych medali, dziecko może się nimi cieszyć na co dzień, przyozdabiając swoje ubranie, plecak czy piórnik. 

 

PRZYPINKI ABSOLWENT ZERÓWKI

Jednym z najpopularniejszych wzorów są przypinki absolwent zerówki. Dziecko dumne ze swojego osiągnięcia, czyli ukończenia zerówki, z dumą będzie je nosiło przez wiele kolejnych dni. Właśnie ze względu na swoją uniwersalność, ten rodzaj cieszy się aż tak dużym zainteresowaniem. Chociaż dostępnych jest kilka wzorów, na szczególną uwagę zasługuje przypinka PR-234, idealnie komponująca się z dyplomem ukończenia zerówki, z motywem radosnej pszczółki. Więcej informacji umieściliśmy w opisie tego produktu .

 

PRZYPINKI ŻEGNAJ ZERÓWKO

Na uwagę zasługują również przypinki żegnaj zerówko. Podobnie jak poprzedni wzór, możesz je zamówić z nadrukowanym imieniem dziecka lub nazwą szkoły. 

 

PRZYPINKI DLA ZERÓWKOWICZÓW

Przypinki dla zerówkowiczów przeznaczone są nie tylko na zakończenie roku szkolnego. Przygotowaliśmy szereg wzorów, którymi możesz docenić dziecko za jego osiągnięcia. Na uwagę zasługują wzory takie, jak Wyjątkowy Zerówkowicz, czy przypinki doceniające to, co dziecko potrafi najlepiej, np. świetnie czytam, liczę itd. Jesteśmy przekonani, iż te drobne upominki nie tylko sprawią dzieciom sporo radości, ale też zmotywują je do dalszej pracy i nauki.

 

Oferta specjalna

Dołącz do nas i zgarnij rabat na swoje zakupy!

Facebook

Startujemy z facebookiem. Dołącz do nas!

Copyright: 2022 DyplomyDlaDzieci.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Mapa serwisu