Klasa 1

 Ukończenie 1 Klasy Prezent
Ukończenie 1 Klasy Prezent
DM601 ◄ R21-MINI ◄ ZK
 • 1+ 12,68 zł
 • 4+ 9,68 zł
 • 10+ 8,93 zł
 • 21+ 8,48 zł
 • 50+ 7,78 zł
nowość
Prezent Ukończenie Klasy 1
Prezent Ukończenie Klasy 1
DM601 ◄ R21-MINI ◄ B10 ◄ ZK
 • 1+ 19,17 zł
 • 4+ 14,57 zł
 • 10+ 13,72 zł
 • 21+ 13,17 zł
 • 50+ 12,27 zł
nowość
Zestaw Ukończenie 1 Klasy
Zestaw Ukończenie 1 Klasy
DP130 ◄ WESOŁY OŁÓWEK ◄ ZK
 • 1+ 12,98 zł
 • 4+ 9,98 zł
 • 10+ 9,18 zł
 • 21+ 8,68 zł
 • 50+ 7,88 zł
bestseller
Zestaw z Przypinką (Upominki Ukończenie 1 klasy)
Zestaw z Przypinką (Upominki Ukończenie 1 klasy)
DP144T PR901
 • 1+ 6,68 zł
 • 5+ 5,18 zł
 • 21+ 4,69 zł
 • 50+ 4,18 zł
bestseller

Prezent dla ucznia 1 Klasy

Jaki jest najlepszy Prezent dla ucznia 1 Klasy? Na co warto zwrócić uwagę, wybierając upominki dla pierwszoklasisty na zakończenie roku szkolnego? Oto kilka pomysłów na magiczne, które nawet po wielu latach będą przypominały to wyjątkowe święto, dzień ukończenia 1 klasy.

Wśród prezentów dla ucznia na zakończenia roku szkolnego, największą popularnością cieszą się zestawy pierwszoklasisty. Znalazły się w nich najpiękniejsze oraz najbardziej magiczne upominki, jakie możesz sobie tylko wyobrazić. To wszystko po to, aby podziękować maluchom za ich trud, naukę i czas spędzony w pierwszej klasie, oraz pogratulować awansu do kolejnego etapu edukacji.

Projektując upominki dla pierwszoklasisty, w sposób szczególny zadbaliśmy o ich trwałość oraz wygląd. Mamy bowiem świadomość, iż trafią one do rosnącej kolekcji trofeów młodego ucznia. Zapewniamy, że będą się wyróżniały, wśród innych pamiątek. Wierzymy, że umilą pierwszoklasistom dzień, w którym pożegnają pierwszą klasę i przestaną oficjalnie być nazywani pierwszoklasistami.

 

Prezent Ukończenie Klasy 1

Wśród Prezentów Ukończenia Klasy 1, niezwykle ciekawą opcją są Zestawy Promocyjne. Wśród nich, na szczególną uwagę zasługują dwa: prezenty dla ucznia z Wesołym Ołówkiem oraz Rożkiem Obfitości.

Zestaw Ukończenie Klasy 1 z Wesołym Ołówkiem zawiera aż 3 wspaniałe pamiątki: dyplom ukończenia pierwszej klasy, niezwykle pozytywny "Wesoły Ołówek" oraz praktyczną zakładkę z linijką. Jest najczęściej wybieranym przez kupujących prezentem na zakończenie roku szkolnego. Wszystkie produkty idealnie pasują do siebie i sprawiają każdemu dziecku prawdziwą frajdę.

Ciekawą opcją są Zestawy z rożkami na słodycze. Są to prezenty ukończenie 1 klasy doskonale skomponowane, o wspaniałym wyglądzie. Dzieci je uwielbiają! Rożki możesz wypełnić słodyczami, jak i innymi drobnym prezentami, a jak każdy wie, pierwszoklasiści uwielbiają niespodzianki!

 

Co na prezent na zakończenie pierwszej klasy?

Wśród prezentów na zakończenie pierwszej klasy, warto zwrócić uwagę, aby znalazły się m.in. dyplomy, rożki na cukierki w różnych rozmiarach, ozdobne pudełeczka, birety oraz książeczki pierwszoklasisty. Pierwszakom spodobają się również przypinki oraz medale pamiątkowe. W niektórych zestawach promocyjnych znajdziesz produkty personalizowane, m.in. magnesy na lodówkę oraz stojaczki. Do kompletu, warto dołożyć także grawerowane ołówki oraz kredki, na których umieścimy imiona uczniów oraz rok ukończenia klasy.

 

Prezenty dla pierwszoklasisty – na co zwracać uwagę?

Przygotowując Prezenty na Ukończenie 1 Klasy, warto zwrócić na kilka istotnych kwestii. Po pierwsze, powinny być trwałą pamiątką, która nawet po wielu latach, będzie przypominała uczniowi niezwykły okres, w którym stawiał pierwsze kroki na szkolnym parkiecie.
Tu warto zwrócić uwagę na dyplomy ukończenia klasy 1, które znalazły się w Zestawach. Są to starannie dobrane wzory z trwałym nadrukiem, o najbardziej magicznych grafikach oraz bajecznej kolorystyce. Dużą radość przynoszą uczniom także kolorowe przypinki oraz medale ukończenia pierwszej klasy. Do kompletu, warto dołożyć także grawerowane ołówki oraz kredki, na których umieścimy imiona uczniów oraz rok ukończenia klasy.

 

Prezenty Ukończenie Klasy 1 - Podsumowanie

Dobry prezent na ukończenie klasy 1, powinien zawierać przede wszystkim produkty, które przez wiele lat będą dziecko przypominały czas spędzony na nauce i zabawie w pierwszej klasie szkoły podstawowej.Warto poszukać trwałych pamiątek. Takich, które nawet po wielu latach będą prezentowały się wspaniale. Idealnie w to zadanie wpisują się dyplomy ukończenia pierwszej klasy oraz złote medale pierwszoklasisty. Warto do zestawu dołożyć także okazjonalną przypinkę z agrafką oraz grawerowany ołówek.

Wybierając prezenty dla pierwszoklasisty, nie można jednak zapomnieć także o tym, aby sprawić maluchom trochę frajdy. Tu świetnie spiszą się rożki obfitości oraz niezwykły prezent: Wesoły Ołówek. Zarówno rożki jak i ołówki dostępne są w kilku rozmiarach, każdy więc może dostosować zestaw do swojego budżetu. Rożki na słodycze możesz wypełnić cukierkami lub innymi drobiazgami, aż po same brzegi. Z Dzieci będą zachwycone taką niespodzianką i na długo zapamiętają uroczyste pożegnanie klasy 1.

Oferta specjalna

Dołącz do nas i zgarnij rabat na swoje zakupy!

Facebook

Startujemy z facebookiem. Dołącz do nas!

Copyright: 2024 Galanteria DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu

Oprogramowanie KQS