Dzień Kredki

Dekoracje Dzień Kredki

Życie przedszkolne musi być ciekawe! W każdym miesiącu obchodzone są przeróżne święta nawet takie, o których dorośli nie słyszeli! dzień żyrafy, dzień jeża czy dzień popcornu. Jednak, jednym z najpopularniejszych świąt jest oczywiście Dzień Kredki. Na tą okazję przygotowujemy dzieciom malowanki, a w sali pojawiają się magicznie wyglądające dekoracje przedszkolne na dzień kredki. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas wzory, zainspirują Cię i pomogą w przygotowaniu przytulnego kącika, w którym każdy maluch będzie czuł się „kolorowo”. Zapraszamy!

 

Kiedy jest dzień kredki?

Dzień Kredki przypada na 22 listopada i obchodzony jest głównie w przedszkolach. Jeżeli święto kredki wypada w weekend, obchodzone jest w następnym dniu przedszkolnym.

 

Co zrobić na Dzień Kredki?

W wielu przedszkolach, święto kredki obchodzone jest na „kolorowo”. Dzieci ubierają się w barwne stroje, a w salach pojawiają się przedszkolne dekoracje, związane z tym dniem. Warto jest także zaprowadzić w sali magiczny klimat i opowiedzieć maluchom ciekawą bajkę, związaną z tymi niezwykle kolorowymi przedmiotami. Na koniec, zainspirowane maluchy z radością zaśpiewają piosenkę oraz zajmą się rysowaniem lub malowaniem, specjalnie przygotowanych na tą okazję kolorowanek. Wręcz także dzieciom pamiątkowy dyplom, który przez wiele dni będzie przypominał obchodzone święto.

 

Dzień Kredki Dekoracje

W dziale dekoracje na dzień kredki, udostępniliśmy kolekcję wyjątkowych wzorów, które pomogą Ci stworzyć niezwykle barwny klimat w sali przedszkolnej. Dostępne są wzory wydrukowane na sztywnym kartonie, wycięte z przeróżnymi kształtami oraz w wersji cyfrowej, do samodzielnego wydruku. Na szczególną uwagę zasługują kartonowe kredki, z nadrukowanymi imionami dzieci. Taka ozdoba może i powinna znajdować się w  każdej sali nie tylko w dniu, w którym obchodzimy święto kredki, ale przez cały rok! Dekoracje drukowane, posiadają trwały nadruk, więc możesz je używać wielokrotnie!

Oferta specjalna

Dołącz do nas i zgarnij rabat na swoje zakupy!

Facebook

Startujemy z facebookiem. Dołącz do nas!

Copyright: 2024 Galanteria DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu

Oprogramowanie KQS