Poznajmy się

Dzień dobry! Cieszymy się, że chcesz nas poznać! Poniżej umieściliśmy kilka informacji o nas, czyli ekipie Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl. Wierzymy, że nasze wartości i zasady przypadną Ci do gustu i nawiążemy długofalową współpracę, której owocem będą niezliczone uśmiechy maluchów.

Biuro DyplomyDlaDzieci.pl

 

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy grupą pasjonatów oraz artystów, którzy swoje doświadczenie rozwijają od 1997 roku. Aż trudno nam uwierzyć, że minęło tyle lat. To jest najlepszym dowodem na to, że kochamy to, co robimy. W naszym zespole pracują sympatyczni ludzie, zawsze chętni do podejmowania się nowych wyzwań. Mamy grafików, programistę, drukarzy oraz operatorów ploterów. Dzięki temu, iż wszystkie produkty projektujemy i wykonujemy sami, możemy doskonale panować nad jakością oraz terminami realizacji. 

 

NASZA MISJA

Kochamy dzieci i to nie tylko własne. Dlatego naszą misją jest tworzenie najpiękniejszych na świecie upominków dla uczniów i przedszkolaków. Motywujących i wspierających poczucie przynależności do grupy. Ale także takich, które po wielu latach, będą przypominać dzieciom najpiękniejszy i najbardziej beztroski okres w ich życiu. Świadomość tego, że dzięki naszym produktom na całym świecie pojawiają się setki tysięcy uśmiechów sprawia, że nie brakuje nam motywacji do pracy i jesteśmy nie do zatrzymania!

 

NASZE WARTOŚCI

Nadrzędną wartością naszej firmy jest współpraca w oparciu o zasadę Win-Win. Wiemy że wygramy tylko wtedy, gdy nasi klienci otrzymają produkty najwyższej jakości. Z zasady tej wypływa również troska o dotrzymywanie obietnic. Jeżeli coś Ci obiecamy, tylko kataklizm może nas powstrzymać przed realizacją danego słowa

 

NASI KLIENCI

Czy wiesz, że nasze produkty dotarły już na wszystkie kontynenty? Mamy klientów z Ameryki Północnej i Południowej, Australii, Azji, a ostatnio wysłaliśmy zamówienie na Arktykę! Każdego roku, wokół naszej firmy gromadzi się kilkadziesiąt tysięcy wspaniałych klientów: rodziców, nauczycieli oraz dyrektorów szkół i przedszkoli. Ludzi, którzy cenią przede wszystkim wysoką jakość produktów. Z każdym z nich staramy się utrzymać relację na najwyższym poziomie. To jest dla nas niezwykle inspirujące!

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW TO DLA NAS STANDARD

Najwyższa jakość produktów jest dla nas bardzo ważna, dlatego ciągle rozwijamy się. Nasi pracownicy zdobywają nowe umiejętności, a firma inwestuje w najnowsze osiągnięcia z branży druku. Tylko w ciągu ostatniego roku, zakupiliśmy trzy nowoczesne urządzenia, dzięki którym jeszcze bardziej unowocześniliśmy produkcję. To wszystko sprawia, że możemy się pochwalić najwyższą jakością produktów. To, co dla innych jest nieosiągalne, dla nas jest standardem.

Gwarancja Satysfakcji DyplomyDlaDzieci.pl

 

DOŁĄCZ DO NAS KONIECZNIE

Jeżeli podzielasz nasze wartości i zależy Ci na najpiękniejszych upominkach dla dzieci, dołącz do nas koniecznie. Będziemy niezwykle szczęśliwi!

Ekipa DyplomyDlaDzieci.pl

Copyright: 2024 DyplomyDlaDzieci.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu

Oprogramowanie KQS.store