POZNAJMY SIĘ :)


Dzień dobry! Cieszymy się, że chcesz nas poznać! Poniżej znajdziesz kilka informacji o nas oraz warunkach współpracy. Wierzymy, że podzielasz nasze wartości i zależy Ci na zakupie naprawdę wyjątkowych upominków dla dzieci. Jeżeli tak, jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy!

Biuro DyplomyDlaDzieci.pl

Kim jesteśmy?


Jesteśmy grupą pasjonatów oraz artystów, którzy swoje doświadczenie pielęgnują i rozwijają aż od 1997 roku. Kochamy tworzyć upominki, które dają radość i motywują maluchy do dalszej pracy.


Nasza Misja


Kochamy dzieci. Dlatego podstawą naszej misji jest tworzenie najwspanialszych upominków dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Takich, które będą motywować maluchy i stymulować poczucie prawdziwej dumy. Ale także takich, które po wielu latach, będą przypominać obrazy wspomnień z najpiękniejszego oraz najbardziej beztroskiego czasu w życiu!

Zdajemy sobie sprawę, że dzięki naszym produktom, na całym świecie pojawia się kilkaset tysięcy wspaniałych uśmiechów na buźkach dzieci. Właśnie dlatego, od wielu lat nie brakuje nam motywacji do pracy i jesteśmy nie do zatrzymania!


Nasi Klienci


Pragniemy współpracować wyłącznie z ludźmi, którzy podzielają nasze wartości. Dla których liczy się obdarowanie maluchów naprawdę wyjątkowymi prezentami oraz współpraca fairplay.

Dzięki takiemu podejściu, wokół naszej firmy zgromadziło się ponad kilkadziesiąt tysięcy stałych, zadowolonych klientów. Cieszymy się, że grono to ciągle rośnie, a kupujący doceniają zarówno produkty jak i zaangażowanie naszych pracowników.


Dołącz do nas!


Jeżeli podzielasz nasze wartości i zależy Ci na najpiękniejszych upominkach dla dzieci, dołącz do nas koniecznie. Wszystkim kupującym gwarantujemy 100% satysfakcji, a stałym klientom, wyjątkowe programy rabatowania oraz promocje. Zapraszamy!

Copyright: 2022 DyplomyDlaDzieci.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu

Oprogramowanie KQS.store