WITAJ W KRAINIE NAJBARDZIEJ KOLOROWYCH DYPLOMÓW NA ŚWIECIE!

W Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl czekają na Ciebie setki wyjątkowych produktów i niekończące się inspiracje. Liczymy na to, iż będziesz do nas powracać często, dlatego opracowaliśmy prosty w obsłudze system składania zamówień. 

Misją naszą jest tworzenie produktów, które będą motywować dzieci oraz dawać dzieciom maksymalnie dużo radości. Własnie dlatego non stop rozwijamy ofertę i tworzymy coraz lepsze i piękniejsze produkty.
Jeżeli masz jakiś pomysł, który wspiera naszą misję, odezwij się do nas i podziel się nim. Jeśli wprowadzimy go w życie, otrzymasz od nas cenną nagrodę niespodziankę. Wszystkim przeglądającym nasze produkty życzymy dużo frajdy i inspiracji w szukaniu produktów dla swoich podopiecznych :)


Biuro DyplomyDlaDzieci.pl


OTO KILKA WYBRANYCH POWODÓW,
DLA KTÓRYCH WARTO Z NAMI NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ:

Bajeczne projekty
Stanęliśmy niemal na głowie, aby było wesoło i kolorowo. Aby w każdym dyplomie znalazł się pierwiastek zabawy i uśmiechu.
Wiemy bowiem, że kiedy dziecko się uśmiecha, śmieje się cały świat!
Projektując nowe kolekcje dyplomów, pragniemy stymulować dziecięcą ciekawość świata.


Szokująca jakość druku
Dyplomy z Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl robią naprawdę niesamowite wrażenie!
Mamy bzika na punkcie jakości dlatego nie uznajemy żadnych kompromisów.
Na wszystkich naszych produktach grafiki są niezwykle wyraźne i bogate w szczegóły, a kolory nabierają prawdziwego życia.
Jesteśmy świadomi, że od detali zależy efekt końcowy. Dlatego stosujemy najnowocześniejsze urządzenia z bezpiecznymi
tonerami z dodatkiem mikro-wosku. Doceniają to nasi klienci, doceniają dzieci. Uśmiechem!


Wyjątkowe warunki współpracy
Nasze motto firmowe, to: "tworzymy fajne rzeczy dla fajnych ludzi". Zrobiliśmy wszystko, aby stworzyć "fajną" kolekcję dyplomów i ubrać ją w "fajne" warunki współpracy.
Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do grona naszych klientów, otrzymasz od nas stały dostęp do lepszych cen oraz możliwość indywidualnej negocjacji

 


Czy cena produktów jest dla Ciebie ważna?
Dzięki temu, że kochacie nasze produkty i zamawiacie je w dużych ilościach, możemy produkować coraz więcej artykułów dla dzieci. Natomiast dobra optymalizacja pracy oraz duża skala pozwala nam zmniejszyć koszty produkcji. Dzięki temu, możesz otrzymać markowe produkty w doskonałych cenach. Ponadto otrzymujesz wyjątkową gwarancję najniższej ceny. Jeżeli znajdziesz gdzieś te same produkty w niższych cenach, zwrócimy Ci różnicę!Ekspresowa dostawa? Już się robi!
W DyplomyDlaDzieci.pl pracujemy naprawdę szybko. Jeżeli potrzebujesz otrzymać przesyłkę ekspresowo, zadzwoń do nas. Być może uda się dostarczyć ją na drugi dzień :)Możliwość personalizacji produktów
Wyobraź sobie radość i uśmiech dzieciaków, trzymających w rękach medale czy dyplomy ze swoim imieniem i logiem Twojej placówki! Teraz to możliwe. Za niewielką dopłatą, jesteśmy w stanie spersonalizować wiele produktów. Więcej informacji nt temat znajdziesz w opisach artykułów.

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store