4 Pory Roku

Dekoracje 4 pory roku

Ozdoby symbolizujące 4 pory roku, należą do najczęściej wybieranych dekoracji szkolnych. Równie wielką popularnością cieszą się także w przedszkolach. Nie ma w tym nic dziwnego. Nadejście kalendarzowej jesieni, zimy, wiosny czy lata, jest prawdziwym świętem, jaki daje nam przyroda. Warto więc zrobić wszystko, aby w każdej sali pojawiły się wspaniałe ozdoby i aby dzieci mogły poczuć magiczny klimat, nadchodzącej (trwającej) nowej pory roku. Poznaj najpiękniejszą kolekcję dekoracji 4 pory roku na rynku!

 

Dekoracje o wspaniałym wyglądzie oraz niezwykłej trwałości

Pory roku zmieniają się cyklicznie. Dlatego koniecznie zainwestuj w dekoracje, które z powodzeniem wykorzystasz w następnych latach. Do stworzenia dekoracji szkolnych 4 pory roku użyliśmy materiałów z najwyższej półki. Oto, dlaczego ozdoby naszej produkcji należą do najpiękniejszych oraz najtrwalszych dekoracji szkolnych na rynku:

  • wykonane zostały z najwyższej jakości papieru powlekanego, a niektóre wzory z kartonu barwionego w masie.
  • do druku wykorzystaliśmy najwyższej klasy maszyny cyfrowe, dzięki czemu kolorystyka ozdób jest wręcz oszałamiająca. Nawet Disney nam jej zazdrości ;)
  • dekoracje 4 pory roku możesz zamówić z podwójnym laminatem. Dzięki temu, z łatwością odkleisz je od okna, ściany czy drzwi, nie niszcząc struktury papieru. W prawdzie jest to opcja dodatkowo płatna, ale udostępniliśmy ją dla Ciebie po koszcie produkcji. Koniecznie z niej skorzystaj!
  • Niezwykle precyzyjne wycięcie. Dekoracje powstają z profesjonalnych ploterów tnących oraz laserowych.

 

Razem zadbajmy o naturę i środowisko

Dekoracje szkolne z naszej Galanterii, są niezwykle trwałe i mogą być używane przez wiele lat. Dzięki temu, nie tylko oszczędzisz na kupnie ozdób, ale i zadbasz o środowisko naturalne. To niezwykle ważne, mamy nadzieję, że nie tylko dla nas :)

Oferta specjalna

Dołącz do nas i zgarnij rabat na swoje zakupy!

Facebook

Startujemy z facebookiem. Dołącz do nas!

Copyright: 2024 Galanteria DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu

Oprogramowanie KQS