Żegnaj Przedszkole

Dekoracje Żegnaj Przedszkole na Zakończenie Roku

Ukończenie przedszkola jest jedną z najbardziej nostalgicznych chwil, jakie przeżywamy podczas pierwszych lat życia dziecka. I chociaż maluchy nie są do końca świadome tego, iż właśnie mija ostatni dzień w ich „drugim domu”, rodzice oraz opiekunowie nie kryją wzruszenia. Właśnie na tą chwilę, przygotowaliśmy dla Was kilka prześlicznych dekoracji do sali przedszkolnej. Wierzymy, że choć w małym stopniu, pomogą uświetnić ten wyjątkowy i niezapomniany moment.

 

Napisy „Żegnaj Przedszkole”

Kolorowe literki, tworzące napisy „Żegnaj Przedszkole” lub inne, podobne hasła, należą do najczęściej wybieranych dekoracji na zakończenie roku. Warto nimi się zainteresować, zwłaszcza, że nie są drogie i mogą być używane przez wiele lat. Składając zamówienie, zwróć uwagę na rozmiar literek oraz całkowitą długość napisu. Może to być ważne, jeżeli masz mało miejsca do dyspozycji, lub sala jest duża i literki muszą być czytelne z daleka. Przygotowaliśmy kilka wariantów, różniących się zarówno rozmiarem, kolorystyką jak i sposobem wykonania.

 

Dekoracje Przedszkolne na zakończenie roku

Chociaż napisy związane z pożegnaniem przedszkolaków należą do najpopularniejszych, większość kupujących decyduje się także na inne dekoracje przedszkolne, które uzupełniają wystrój. Celowo, nie ograniczamy Cię do wyboru gotowych zestawów, tylko umożliwiliśmy Ci skomponowanie własnej dekoracji. Za stosunkowo niewielką opłatą, możesz wybrać dowolne elementy, które pomogą Ci w stworzeniu magicznego klimatu w sali.

 

Żegnamy Przedszkole - czyli pamiątkowe fotografie

Dekoracje to nie tylko chwilowa ozdoba, powieszona w przedszkolnej sali. To może być także wspaniały kącik, w którym maluchy wraz z rodzicami i opiekunkami zrobią sobie pamiątkowe fotografie. Nie potrzebujecie do tego ani tła, ani profesjonalnego fotografia. Zainspiruj rodziców i zróbcie sobie prywatną sesję foto. Idealnie będzie, jeśli w tle znajdą się dekoracje przedszkolne, zawierające napis Żegnaj Przedszkole, pamiątkową datę oraz inne kolorowe ozdoby. Jak podoba Ci się taki pomysł?

Oferta specjalna

Dołącz do nas i zgarnij rabat na swoje zakupy!

Facebook

Startujemy z facebookiem. Dołącz do nas!

Copyright: 2024 Galanteria DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu

Oprogramowanie KQS