Pasowanie na Przedszkolaka (Zestawy)

Zestawy Upominków na Pasowanie na Przedszkolaka

Pierwsze dni przedszkolaków bywają naprawdę trudne, a dla niektórych maluchów nawet przerażające. Aby osłodzić maluchom ten czas wielkiej zmiany, przygotowaliśmy specjalne zestawy na ślubowanie przedszkolaków. Jesteśmy przekonani, iż podczas uroczystego pasowania, sala wypełni się olbrzymią radością dzielnych przedszkolaków!

 

ZESTAWY Z ROŻKAMI NA ŚLUBOWANIE PRZEDSZKOLAKÓW

Ponieważ klasyką na ślubowanie w przedszkolu stały się rożki obfitości na słodycze, dlatego nie mogło zabraknąć upominków właśnie z nimi! Są one najbardziej tajemniczym i wyczekiwanym upominkiem przez maluchy. Co kryją w sobie pod śliczną grafiką i szeleszczącym celofanem? Zawsze ciekawość maluchów sięga zenitu!

 

DZIECI W BIRETACH POCZUJĄ SIĘ WYJĄTKOWO

Podczas ślubowania przedszkolaków, obowiązkowy jest galowy strój oraz tradycyjne birety. Dzięki temu uroczystość nabiera jeszcze wyższej rangi, a dziecko czuje, że to naprawdę wyjątkowy dzień. Dumni rodzice z radością pstrykają pamiątkowe fotki, które przez lata będą oglądać i wspominać pierwsze kroki swojego przedszkolaka. Niech maluchy prezentują się naprawdę wyśmienicie!

 

UPOMINKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW Z MEDALAMI

Wybierając upominki dla przedszkolaków na ślubowanie, koniecznie musimy pamiątąć o produktach, które nie tylko sprawią dzieciom dużo radości, ale będą też pamiątką na długie lata. Tu idealnie spisują się zestawy dla przedszkolaków z pamiątkowymi medalami oraz dyplomami pasowania.

 

WIELKIE ZASKOCZENIE: WESOŁY OŁÓWEK I OLBRZYMI CUKIEREK

Zarówno Wesoły Ołówek jak i Olbrzymi Cukierek, są produktami, które zawsze są największym zaskoczeniem dla wszystkich uczestników ślubowania w przedszkolu. Jeżeli chcesz zafundować przedszkolakom niesamowitą radość, właśnie te produkty będą odpowiednie!

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store