Znaczki i Naklejki do Szatni

    Naklejki do szatni w przedszkolu
Naklejki do szatni w przedszkolu
E311 - FOLIA CYFROWA
22,90 18,99
Najniższa cena z 30 dni: 22,90 zł
17%
bestseller
   Znaczni do szatni Zwierzaki
Znaczni do szatni Zwierzaki
E310 - FOLIA CYFROWA
29,99 24,99
Najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł
17%
bestseller
Znaczki do szatni - Zabawki
Znaczki do szatni - Zabawki
E309 - FOLIA CYFROWA
24,00 zł
Znaczki do szatni - Zwierzątka
Znaczki do szatni - Zwierzątka
E308 - FOLIA CYFROWA
24,00 zł

Znaczki i naklejki do szatni dla szkół i przedszkoli

Szukasz sposobu, aby oznakować szafki w szkołach i przedszkolach, jednocześnie wprowadzając kolorową i przyjazną atmosferę? Kolorowe naklejki na szafki z Galanterii Dyplomy Dla Dzieci to rozwiązanie, którego potrzebujesz! Wykonane z najwyższej jakości Folii Digital. Są wodoodporne, a po odklejeniu nie zostawiają śladu kleju. Nie zniszczysz wiec mebli oraz unikniesz zmartwień w kolejnych latach.

 

Oznacz naklejki imieniem przedszkolaka

Każde dziecko to wyjątkowa osobowość. Nasze naklejki pozwalają na łatwą personalizację, dzięki czemu każde dziecko może mieć swoją unikalną naklejkę z własnym symbolem oraz imieniem. To nie tylko ułatwia identyfikację szafki, ale także podnosi poczucie własnej wartości każdego ucznia.

 

Wybierz odpowiedni kształt oraz wzór

Do wyboru przygotowaliśmy kolekcję różnych kształtów oraz symboli: Bogata paleta barw oraz różnorodność kształtów dodadzą życia i energii w każdej szkolnej szatni.

 

Postaw na trwałość

Naklejki z Galanterii DyplomyDlaDzieci, wykonane są z wyjątkowej Folii Digital, co gwarantuje ich olbrzymią trwałość oraz wodoodporność. Nie musisz się martwić, że naklejki się zniszczą lub odkleją w trakcie roku szkolnego. Można je bez obaw przecierać mokrą szmatką.

 

Wymień po roku, nie zostawiając śladu

Większość naklejek dostępnych na rynku, pozostawiają uporczywy do usunięcia klej na szafkach. Są trudne w usuwaniu, a podczas mocnego szorowania, wzrasta ryzyko uszkodzenia mebli. Naklejki na szafki z Galanterii Dyplomy Dla Dzieci, nie tylko doskonale przylegają do szafek, ale i są łatwe w odklejaniu. Nie pozostawiają śladów kleju nawet po długim czasie. Kiedy nadejdzie czas na wymianę naklejek, zrobisz to niemal jednym ruchem. To praktyczne rozwiązanie doceniło już wielu nauczycieli.

Oferta specjalna

Dołącz do nas i zgarnij rabat na swoje zakupy!

Facebook

Startujemy z facebookiem. Dołącz do nas!

Copyright: 2024 Galanteria DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu

Oprogramowanie KQS