Patriotyczne

Dekoracje patriotyczne

Historia Polski przepełniona była wieloma wspaniałymi ale i trudnymi chwilami. Nie ma w tym nic dziwnego, ze w wielu szkołach i przedszkolach, kilka razy w ciągu roku, pojawiają się dekoracje patriotyczne w biało czerwonych barwach. Przygotowaliśmy dla Was kolekcję kilku wzorów, dedykowanych na konkretne uroczystości, jak i uniwersalne. Wierzymy, że przyczynia się choć w małym stopniu, do wychowania przyszłych, młodych patriotów!

 

Ozdoby patriotyczne do szkoły i przedszkola

Polskie flagi, dzieci w biało-czerwonych strojach czy dostojne godło. Oto najczęściej wybierane ozdoby patriotyczne, związane ze świętami narodowymi. Dzięki dużej trwałości oraz uniwersalnej formie, możesz je wykorzystać zarówno podczas listopadowych obchodów odzyskania niepodległości, jak i majowego święta uchwalenia konstytucji. Ozdoby patriotyczne są niezwykle trwałe. Bez problemu będą Ci służyły przez wiele lat. Ponadto, możesz je zamówić teraz w wersji z dwustronnym laminatem. Warto skorzystać z tej opcji, gdyż udostępniliśmy ją dosłownie po kosztach produkcji!

 

Dekoracje patriotyczne na okna

Dekoracje na okna powinny być duże i dwustronne. I również takie wzory znajdziesz w naszej kolekcji. Aby je zobaczyć, zaznacz filtr „dekoracje dwustronne”. Wierzymy, że spodobają Ci się zaproponowane przez nas wzory. Niebawem dołożymy kolejne :)

Oferta specjalna

Dołącz do nas i zgarnij rabat na swoje zakupy!

Facebook

Startujemy z facebookiem. Dołącz do nas!

Copyright: 2024 Galanteria DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu

Oprogramowanie KQS