Dyplom pasowania na ucznia DE-99

Dyplomy pamiątkowe z uroczystego ślubowania pierwszoklasistów są obowiązkowym i szczególnym upominkiem oraz wspaniałą pamiątką. Maluchy będą się nimi chwalić nie tylko rodzicom, ale i wszystkim najbliższym.

Jako świeżo mianowani uczniowie, mają bowiem prawdziwy powód do dumy! Pasowanie na ucznia otworzyło bowiem kolejny rozdział w ich życiu – wkroczyli na drogę obowiązków szkolnych i stali się pełnoprawnymi uczniami szkoły.

Dyplom pasowania na ucznia DE-99T
Dyplom pasowania na ucznia DE-99T
Czytaj dalej Dyplom pasowania na ucznia DE-99

Dyplomy pasowania na ucznia DS-05

Mało jest takich dyplomów, które cieszą się niezmienną popularnością przez wiele lat. Wzór DS-05 mamy w ofercie już ponad 5 lat i ciągle wpływają na niego zamówienia.

Wzór ten posiada bardzo prostą i schludną grafikę – parkę uśmiechniętych pierwszoklasistów, zmierzających w stronę szkoły. Na ich głowach, jak przystało na uroczystość ślubowania, widnieją granatowe birety, a na plecach mają zawieszone kolorowe plecaki.

Grafika umieszczona jest w okrągłej ramce, a domyka ją symbol zielonego „pióra”. Wszystko to umieszczone na spokojnym, granatowym tle.

Dyplom pasowania na ucznia DS-05
Dyplom pasowania na ucznia DS-05
Czytaj dalej Dyplomy pasowania na ucznia DS-05

Dyplom pasowania na przedszkolaka DS-09

Najczęściej z okazji pasowania na przedszkolaka, wybieracie dyplomy w odcieniach niebieskiego oraz granatu. Dlatego wielkim zaskoczeniem dla nas była olbrzymia sprzedaż wzoru DS-09, którego dominującym kolorem jest żółty.

Oto dyplom, który cieszy się jedną z największych popularności:

Dyplom pasowania na przedszkolaka DS-09
Dyplom pasowania na przedszkolaka DS-09

Co wpłynęło na jego sukces i dlaczego jest tak często wybieranym dyplomem na ślubowanie przedszkolaków? Już to wiemy. Przeczytaj artykuł

Czytaj dalej Dyplom pasowania na przedszkolaka DS-09

No i mamy! Nowe rożki obfitości, jakich jeszcze nie widziałaś trafiły właśnie do sprzedaży!

Dopiero co pisaliśmy na temat szaleństwa naszych grafików, a już pojawiły się gotowe rożki obfitości. Jak wyglądają? Rewelacyjnie! Takich tytek nie mieliśmy jeszcze w ofercie! To prawdopodobnie najpiękniejsze tyty na słodycze, jakie kiedykolwiek wyprodukowaliśmy!

Nowe rożki obfitości trafiły właśnie do sprzedaży

Jak najszybciej przeczytaj ten artykuł, bo chociaż stajemy na głowie, aby jak najwięcej produktów przygotować, nowe tytki sprzedają się jak ciepłe bułeczki i na pewno dla wszystkich nie wystarczy!

Czytaj dalej No i mamy! Nowe rożki obfitości, jakich jeszcze nie widziałaś trafiły właśnie do sprzedaży!

Medale na pasowanie przedszkolaków MED-04

Dla wszystkich osób, przygotowujących uroczyste ślubowanie przedszkolaków, mamy dobre wieści. Są jeszcze dostępne pamiątkowe medale dla dzieci, na punkcie których w minionym sezonie internet wręcz zwariował.

I chociaż mieliśmy chwilowe braki tego wzoru, udało się go ponownie wyprodukować, dlatego wystarczy na pewno dla wszystkich! Prezentujemy ponownie medale dla dzieci na ślubowanie przedszkolaków MED-04. Oto one:

Medale na pasowanie przedszkolaków MED-04
Medale na pasowanie przedszkolaków MED-04
Czytaj dalej Medale na pasowanie przedszkolaków MED-04

Medal na ślubowanie pierwszoklasisty MED-01

Są takie dni, które zmieniają niemal wszystko. Radosne i wyjątkowe. Na pewno do nich należy uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów. Od tej chwili, maluchy staną się prawdziwymi uczniami. To wielki powód do dumy.

Co dam im najwięcej radości? Jaki upominek będzie przez lata przywoływał wspomnienia z tej doniosłej chwili? Oczywiście – pamiątkowy, złoty medal. Najtrwalsza i najwspanialsza pamiątka, jaką może otrzymać od nas pierwszoklasista.

Poznaj najczęściej wybierany model: MED-01 „Pasowanie na ucznia„. Prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Oto on:

Medal na ślubowanie pierwszoklasistów MED-01
Medal na ślubowanie pierwszoklasistów MED-01
Czytaj dalej Medal na ślubowanie pierwszoklasisty MED-01

Tyta dla pierwszoklasisty R-11

Szukając upominków na ślubowanie pierwszoklasistów, niemal zawsze wybieracie rożki na słodycze, zwane popularnie tytami pierwszoklasisty. I chociaż ich tradycja pochodzi z obszaru Niemiec i Śląska, obecnie pomysł ten podpatrzyła cała Polska. Tyty wypełnione po brzegi słodyczami rozdawane są niemal na każdym ślubowaniu pierwszoklasistów.

Na szczególną uwagę zasługują rożki obfitości R-11, będące bezwzględnym hitem sprzedaży. Oto one:

Rożki obfitości R-11 z motywem sowy oraz uśmiechniętych pierwszaków
Czytaj dalej Tyta dla pierwszoklasisty R-11

Zobacz, na czym przyłapaliśmy naszych grafików! To niemożliwe!

Sezon pasowania na ucznia trwa w pełni. Spływają do nas setki zamówień, a my robimy wszystko, aby każde dotarło na czas. Przygotowanie tylu przesyłek, wymaga olbrzymiej koncentracji oraz zaangażowania wszystkich mocy przerobowych.

A nasi graficy? To, na czym ich przyłapaliśmy dzisiaj, przechodzi ludzkie pojęcie! Musisz to zobaczyć! [zdjęcia]

Czytaj dalej Zobacz, na czym przyłapaliśmy naszych grafików! To niemożliwe!

Jak anulować zamówienie złożone w serwisie Allegro?

Czasami otrzymujemy prośby o anulowanie zamówienia złożonego w serwisie allegro. Najczęstszą przyczyną tego jest złożenie zamówienia przez pomyłkę, chęć zakupu z odroczonym terminem płatności (na allegro nie ma takiej możliwości) lub zdublowanie zamówienia ze sklepem internetowym.

Tutaj znajdziesz krótką instrukcję, jak anulować swój zakup. Mamy nadzieję, że będzie pomocna.

Czytaj dalej Jak anulować zamówienie złożone w serwisie Allegro?