Medale dla dzieci w własnym projektem? Teraz to możliwe!

Od wielu lat, specjalizujemy się w produkcji medali dla dzieci, zarówno na zakończenie roku jak i uroczyste ślubowanie. Aktualnie w ofercie znajduje się ponad kilkadziesiąt wzorów. Co jednak zrobić, jeżeli nie ma wzoru, jaki chcesz rozdać maluchom? Nic prostszego, zaprojektuj i stwórz swoje własne medale!

medale dla dzieci do nadruku
Medale dla dzieci z Twoim własnym nadrukiem
Czytaj dalej Medale dla dzieci w własnym projektem? Teraz to możliwe!

Upominki na Ukończenie Przedszkola z Żółwikiem

To już zdecydowanie ostatnia szansa na to, aby zakupić wspaniałe upominki na ukończenie przedszkola z motywem uśmiechniętego Żółwika. Po kilku latach popularności tych produktów, kończymy ich produkcję. Pozostało jedynie kilkaset sztuk 🙂

Upominki na ukończenie przedszkola z motywem żółwika
Upominki na ukończenie przedszkola z motywem żółwika

Jakie upominki dla dzieci znajdują się w tym zestawie?

„Zielony zestaw”, bo tak go wewnętrznie nazywamy, zawiera kilka drobiazgów, które ucieszą każdego przedszkolaka, i będą miłym akcentem w dniu pożegnania się z przedszkolem. Wszystkie z nich, dzięki zielonożółtej kolorystyce oraz grafice z uśmiechniętym żółwikiem, idealnie do siebie pasują. W zestawie znalazły się takie upominki jak:

  • rożki obfitości na słodycze (długość 37 cm)
  • birety dla przedszkolaków (zielone i żółte)
  • dyplomy ukończenia przedszkola (składane)
  • zakładka z linijką

Gdzie zamówić upominki na ukończenie przedszkola?

Zestaw upominkowy z motywem żółwika znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Umieściliśmy go w kategorii Zestawy na Ukończenie Przedszkola. Jeżeli podoba Ci się ten wzór, warto się pospieszyć, gdyż zostały ostatnie sztuki!