Kubki Ukończenie Przedszkola – Personalizowany Prezent Dla każdego Malucha!

Ważne chwile w życiu każdego człowieka, nawet tego najmniejszego, warto uczcić wyjątkowym prezentem. A takim jest zdecydowanie Kubek przygotowany na okazję ukończenia przedszkola. Ponieważ zbliża się ta wyjątkowa chwila, przygotowaliśmy kila propozycji najładniejszych kubków dostępnych na rynku.

Każdy ma swój ulubiony kubek, z którego napoje smakują lepiej.

Oczywistym jest, że ze swojego kubka, napoje smakują dużo lepiej. Każdy ma swój ulubiony. To właśnie dlatego kubki na ukończenie przedszkola cieszą się olbrzymią popularnością. I chociaż nie są to pamiątki takie jak medale dla dzieci, warto zwrócić na nie uwagę, gdyż oferta jest bardzo kolorowa.

Najpiękniejsze kubki na zakończenie roku w przedszkolu

Ofertę kubków dla przedszkolaków przejrzeliśmy dokładnie i wybraliśmy kilka wzorów, które zasłużyły na tytuł najpiękniejszych kubków na zakończenie roku w przedszkolu. Oto one.

Kubek ukończenie przedszkola K-112 z uniwersalnym napisem

Ze względu na ograniczoną możliwość personalizacji, jest jednym z najtańszych kubków dla przedszkolaków. Umieścimy na nim wyłącznie datę zakończenia roku. Kubek posiada trwały nadruk o bardzo żywej kolorystyce oraz biały środek. Podobnie jak pozostałe wzory, można go myć w zmywarce, bez obaw na utratę nadruku.

kubek ukończenie przedszkola k104
kubek ukończenie przedszkola K-112

Kubek dla przedszkolaka z nadrukowanym imieniem, wzór K-104 i K-105

Jak swój kubek, to z nadrukowanym imieniem. Wzory K104 oraz K105 są personalizowane. Oznacza to, iż z przyjemnością nadrukujemy na nich imiona Twoich podopiecznych. Inna wersja jest dla chłopców, a inna dla dziewczynek. Polecamy Ci ten wzór z całego serca.

kubek dla przedszkolaka z personalizacją na zakończenie roku - wzór K-104
kubek ukończenie przedszkola k104
kubek Ukończenie Przedszkola K-105
kubek Ukończenie Przedszkola K-105

Imienny Kubek dla przedszkolaków na zakończenie roku, wzór K-113

Podobnie jak poprzednie wzory, kubek dla przedszkolaków na zakończenie roku szkolnego K-113 posiada pełną możliwość personalizacji nadruku. Możemy umieścić na nim nie tylko imię malucha, ale i datę pasowania oraz nazwę przedszkola. A może chcesz nadrukować jakąś dedykację?

Kubek dla przedszkolaków na zakończenie roku, wzór K-113
Kubek dla przedszkolaków na zakończenie roku, wzór K-113

Kubki Ukończenie Przedszkola. Bezpieczeństwo i trwałość

Kubki dla dzieci są produktem, o którego jakość dbamy szczególnie. Do nadruku używamy wyłącznie certyfikowane materiały, dzięki czemu nie musisz obawiać się o trwałość nadruku ani o bezpieczeństwo przedszkolaków. Kubeczki można bez obaw używać zarówno do napojów zimnych jak i gorących, oraz myć w zmywarce. Ponieważ jesteśmy producentem, możesz zapytać nas także o wykonanie indywidualnych wzorów nadruku.

Poza prezentowanymi wzorami, dostępne są także kubki super przedszkolaka, które również będą wspaniałym upominkiem, z okazji ukończenia roku szkolnego.

Kubek super przedszkolak
Kubek super przedszkolak

Medal Ukończenia Przedszkola C-200, edycja limitowana

Oto jeden z najbardziej niezwykłych medali ukończenia przedszkola. Personalizowany, wykonany z najwyższej jakości sklejki drewnianej i co najważniejsze, zawierający śliczną, trójwymiarową grafikę. Medal C-200, edycja limitowana.

Medal ukończenia przedszkola C-200, edycja limitowana
Medal ukończenia przedszkola C-200, edycja limitowana

Medal na Zakończenie Roku w przedszkolu

Zakończenie roku w przedszkolu to najlepsza okazja do tego, aby rozdać dzieciom pamiątkowe medale. Dlaczego wzór C-200 jest jednym z najciekawszych wzorów przygotowanych na tą okazję. Dlaczego warto go wybrać?

 • To jedyny medal na rynku o tak ciekawym i nietypowym kształcie. Będzie się wyróżniał w kolekcji przedszkolaka.
 • Na medalu C-200 umieszczona jest niezwykle kolorowa, trójwymiarowa grafika. Grubość samej grafiki to ponad 1mm
 • Posiada personalizowany grawer. Możemy na nim umieścić dowolną treść, np. imiona dzieci, nazwę przedszkola oraz datę zakończenia
 • Jest znacznie większy od medali dla dzieci ze standardowej oferty

Z jakiego materiału wykonane są drewniane medale na zakończenie roku w przedszkolu?

Medale drewniane na zakończenie roku szkolnego wykonujemy z najwyższej jakości sklejki brzozowej o grubości 3 mm. Medale wycinane są laserowo a następnie szlifowane.

Do medali dołączamy tasiemki. Zawsze i za darmo.

Medale drewniane dostępne na rynku, bardzo często sprzedawane są bez tasiemek, lub dołącza się do nich zwykłą wstążeczkę do samodzielnego przycięcia oraz zawiązania. Medal ukończenia przedszkola C-200 posiada w zestawie prawdziwą tasiemkę do medali, ze złotym karabińczykiem. Otrzymasz ją za darmo.

Kolekcja limitowana

Wzór który oglądasz, należy do kolekcji limitowanej. W sprzedaży będzie się pojawiał w krótkich seriach, wyłącznie przed zakończeniem roku szkolnego. Warto więc się pospieszyć z zamówieniem, aby zagwarantować sobie dostęp do potrzebnej ilości. W tym roku udostępniliśmy tylko 2000 sztuk

Gdzie mogę zamówić medale ukończenia przedszkola?

Zarówno prezentowany wzór, jak i inne medale ukończenia przedszkola zamówisz w Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl oraz w sklepie internetowym RozkiObfitosci.pl . Ze względu na krótkie serie produkcyjne, prezentowany wzór nie będzie dostępny w allegro ani innych serwisach pośredniczących.

Kubek Super Chłopaka i Super Dziewczyny

Oto najbardziej odjechane kubki super chłopaka i super dziewczyny, jakie widział internet. Mają intensywną kolorystykę oraz trwały nadruk. Bez problemu można je stosować codziennie, przez wiele lat oraz myć w zmywarkach. A to jak wiemy, jest najlepszym testem dla nadruku na ceramice.

Kubek Super Chłopaka – idealny prezent na dzień chłopaka oraz dzień dziecka

Kubek Super chłopaka to absolutne must have każdego młodego bohatera. Będzie nim zachwycony każdy, od przedszkola aż do nastolatka. Z resztą sami zobaczcie, jak się prezentuje. Prawdziwy szał!

Kubek super chłopaka K-110
Kubek super chłopaka K-110
Kubek Super chłopaka K-100
Kubek Super chłopaka K-100

Kubek Super Dziewczyny

Dziewczyny mają olbrzymi dar do oceny estetyki, dlatego wybieranie upominków dla nich wymaga specjalnej troski. Oto najpiękniejsze kubki Super Dziewczyny, jakie widział internet. Poważnie!

kubek super dziewczyny k-109
kubek super dziewczyny k-109
kubek super dziewczyny K-111
kubek super dziewczyny K-111
Kubek super dziewczyny K-101
Kubek super dziewczyny K-101

Nie zapomnij o dyplomach. Dopasowaliśmy ich szatę graficzną do prezentowanych kubków

Tak, dobierz do wybranych kubków pasujący dyplom i stwórz niezwykły zestaw upominków dla super chłopaka i super dziewczyny. Produkty prezentują się genialnie. Zarówno kubki jak i dyplomy wręcza się najczęściej z okazji dnia chłopaka, dnia dziewczyny, dnia dziecka oraz urodzin.

Dyplomy Ukończenia Przedszkola, jakich jeszcze nie było

Zakończenie roku szkolnego zbliża się coraz większymi krokami. Z tej okazji, nasi graficy przygotowali niezwykła serię dyplomów dla przedszkolaków, jakiej jeszcze nigdy nie widziałaś. Dyplomy ukończenia przedszkola posiadają genialną kolorystykę oraz lekko nabłyszczany nadruk. Mało tego, zaczęły pojawiać się wzory z miejscem na wpisanie nazwy przedszkola lub grupy przedszkolnej. Teraz, dyplomy będą prawdziwą pamiątką!

dyplom ukończenia przedszkola DM-200
dyplom ukończenia przedszkola DM-200

Dyplom, który jest prawdziwą pamiątką

Dyplom ukończenia przedszkola powinien być przede wszystkim niezapomnianą pamiątką, która po latach będzie przypominała dzieciom najbardziej beztroski okres w ich życiu. Warto więc wybrać wzór, który jest wyjątkowy pod każdym względem. Prezentowany wzór nie tylko charakteryzuje się starannie wykonanym projektem graficznym, ale również genialną paletą kolorów. To jednak nie wszystko. Oto, co czyni ten wzór szczególnie wyjątkowym:

Starannie dobrana kolorystyka

Dyplomy ukończenia przedszkola prezentują się niezwykle, dzięki starannie dobranej kolorystyce. Lekko połyskujący nadruk doskonale kontrastuje z matowym, śnieżnobiałym kartonikiem. Nadruk jest żywy i intensywny, a kolory wręcz genialne. W rzeczywistości dyplomy prezentują się znacznie lepiej, niż na wizualizacjach.

Treść, w której pomyśleliśmy o dziecku

Zwykłym dyplomom z szablonową treścią powiedzieliśmy dość. Koniecznie zwróć uwagę na wzory z nową treścią, w której pomyśleliśmy o dziecku. Przykładem jest dyplom ukończenia przedszkola DM-200, na którym umieściliśmy tekst gratulacji oraz życzeń:

Gratulujemy ukończenia przedszkola!
Jesteśmy bardzo dumni z Twoich osiągnięć i postępów.
Twój uśmiech i radość sprawiły, że każdy dzień był wyjątkowy.
Teraz czeka Cię nowy etap.
Z odwagą i radością sięgaj
po swoje marzenia!

Treść dyplomu DM-200
Dyplom Ukończenia Przedszkola DM-200 - treść życzeń i gratulacji
Dyplom Ukończenia Przedszkola DM-200 – treść życzeń i gratulacji

Szybkie wypełnianie oszczędzi zbędnej pracy

W dyplomach uprościliśmy treść do absolutnego minimum. Teraz wypisanie zajmie Ci dosłownie sekundy.

Miejsce na wpisanie nazwy przedszkola lub grupy – Nowość!

Chcesz dodać na dyplomie nazwę swojego przedszkola lub grupy? To żaden problem. Przygotowaliśmy dodatkowy rząd kropeczek na samym dole dyplomu. Nie utrudni to wypełniania dyplomów, a umożliwi Ci wpisanie nazwy przedszkola lub grupy. . Miejsce na wpisanie nazwy przedszkola/grupy jest delikatnie wykropkowane i nie rzuca się w oczy. Jeśli nie chcesz dodawać sobie pracy, pozostaw je puste. Możesz także przybić pieczątkę.

Dyplomy ukończenia przedszkola – producent

Dyplomy ukończenia przedszkola z najnowszej serii, znajdziesz na stronie Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl, w kategorii Zakończenie Roku Szkolnego. Jesteśmy ich producentem, dlatego gwarantujemy pełną satysfakcję oraz gwarancję najniższej ceny na rynku!

Teczki Absolwenta Szkoły Podstawowej: Pamiątka Dzieciństwa, Klucz do Przyszłości

Czas na nowy rozdział! Teczki absolwenta szkoły podstawowej to najlepszy sposób na to, aby uwiecznić niezapomniane chwile i osiągnięcia z pierwszego etapu edukacji. To nie tylko praktyczny dodatek do świadectwa szkolnego. Teczki absolwenta pomogą uczniowi uporządkować dokumenty związane z ukończeniem szkoły oraz zabezpieczą świadectwo przed przypadkowym zniszczeniem. Skorzysta na tym również szkoła. Wręczenie dokumentów w eleganckim etui pozytywnie wspiera budowanie pozytywnego wizerunku placówki oświatowej.

Teczka Absolwent Szkoły Podstawowej
Teczka Absolwent Szkoły Podstawowej

Elegancja przede wszystkim.

Świadectwo ukończenia szkoły jest ważnym dokumentem. Warto więc zamówić dla niego profesjonalnie wykonane etui, o eleganckiej szacie graficznej. Teczki absolwenta z naszej galanterii cechuje stonowana kolorystyka a w liternictwie panuje prawdziwy minimalizm. Wyglądają po prostu wspaniale.

Teczka Absolwent Szkoły Podstawowej
Teczka Absolwent Szkoły Podstawowej

Teczki na świadectwo szkolne z indywidualnym nadrukiem

Poza gotowymi, niedrogimi wzorami, możesz zamówić teczki na świadectwo szkolne z indywidualnym nadrukiem. Z przyjemnością umieścimy na nich nazwę szkoły oraz jej herb, logo lub tarczę . Jeżeli jest to dla Ciebie ważne, możemy dostosować także kolorystykę całego projektu. Pamiętaj jednak, aby złożyć zamówienie nieco wcześniej. Produkcja teczek trwa kilka dni, a pod koniec roku szkolnego obsługujemy tysiące zamówień i może nam braknąć mocy przerobowych.

Teczka absolwenta szkoły podstawowej z indywidualnym nadrukiem
Teczka absolwenta szkoły podstawowej z indywidualnym nadrukiem

Teczki Absolwenta – otwórz drzwi do przyszłości

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie edukacyjnym wyróżnienie się jest kluczowe. Teczka absolwenta pomoże Twojemu dziecku wyróżnić się na ścieżce naukowej, prezentując jego umiejętności i osiągnięcia w atrakcyjny i profesjonalny sposób. To również narzędzie, które pomoże Twojemu dziecku otworzyć drzwi do przyszłości. Dodaj do niej oceny, listy zainteresowań, a nawet pomysły na przyszłe cele zawodowe. To doskonały sposób na budowanie samoświadomości i motywacji.

Skrzydełka w teczce, ułatwiają organizację dokumentów związanych z ukończeniem szkoły
Skrzydełka w teczce, ułatwiają organizację dokumentów związanych z ukończeniem szkoły

Gdzie możesz zamówić teczki na świadectwa?

Zerknij koniecznie do Galanterii Dyplomy Dla Dzieci. Teczki na świadectwa szkolne umieściliśmy w kategorii Zakończenie Roku szkolnego / Teczki. Zapraszamy!

Wesoły Ołówek Mini. Nowy produkt już w sprzedaży

Właśnie do sprzedaży trafił kolejny produkt. Tym razem jest to nieco mniejsza wersja uwielbianego przez kupujących Wesołego Ołówka. Produkt powstał po wielu licznych prośbach kupujących, którym coraz bardziej zależy na zmniejszeniu kosztów przygotowania upominków dla dzieci. Oto Wesoły Ołówek Mini. Nowy produkt w Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl

Król rożków obfitości – Wesoły Ołówek R-21 Mini w kolorze żółtym. Polecamy jako alternatywę dla rożków na słodycze.

Jakie będą dostępne kolory Wesołego Ołówka w wersji Mini?

Na dzień dzisiejszy, do sprzedaży trafiły dwie wersje kolorystyczne Wesołego Ołówka w wersji Mini: Żółta, z purpurową gumeczką oraz granatowa, z niebieską.

Czy Wesoły Ołówek w klasycznym rozmiarze będzie nadal dostępny?

Oczywiście. Wesoły Ołówek to jeden z najczęściej wybieranych prezentów dla uczniów i przedszkolaków, i pozostanie w naszej sprzedaży, zarówno w klasycznym rozmiarze jak i w wersji Mini.

O ile zmieniły się rozmiary Wesołego Ołówka Mini w stosunku do wersji klasycznej?

Zależy nam na tym, aby dzieci otrzymały świetnie wyglądający i duży produkt, dlatego zdecydowaliśmy się, aby różnica rozmiarów Wesołego Ołówka Mini oraz klasycznego nie była zbyt wielka. Średnica pozostała ta sama, natomiast długość nowej wersji została skrócona o około 3 cm, co daje ok. 10% oszczędności przy wypełnianiu go słodyczami. Wysokość wersji Mini wynosi ok. 34 cm:

Wesoły Ołówek R-21 Mini – Rozmiary

Gdzie można kupić Wesoły Ołówek Mini?

Zarówno Wesoły Ołówek Mini jak i jego większe odpowiedniki zamówisz bezpośrednio u producenta, w Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl. Produkty w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych znajdziesz w kategorii Rożki Obfitości:

Dekoracje do przedszkola na Dzień Babci i Dziadka

Zbliża się wyjątkowy czas, kiedy przedszkolaki chcą uczcić swoje ukochane babcie i dziadków. Z tej okazji, przygotowaliśmy unikalne dekoracje, które ożywią atmosferę w przedszkolu podczas obchodów Dnia Babci i Dziadka.

Duże dekoracje Dzień Babci i Dziadka

Jedną z najczęściej wybieranych ozdób, jest wzór D-401: duża dekoracja złożona z trzech elementów. Przedstawia ona uśmiechniętą babcię oraz dziadka. Grafika wkomponowana jest w olbrzymie, czerwone serce, którego szerokość przekracza 55cm! Na szczególną uwagę zasługuje również intensywna kolorystyka ozdoby, niemal 30% żywsza niż w podobnych produktach.

dekoracje Dzień Babci i Dziadka
Dekoracja do przedszkola Dzień Babci i Dziadka

Dekoracje do przedszkola Dzień Babci i Dziadka wyprodukowane są na sztywnym papierze powlekanym, o gramaturze ok. 300 g. Każdy wzór możesz zamówić w wariancie papierowym oraz z błyszczącym, dwustronnym laminatem. Zdecydowanie polecamy Ci tą drugą opcję. Laminat bowiem nie tylko zwiększa trwałość ozdób, ale i zwiększa nasycenie kolorystyki.

Dekoracje na dzień babci i dziadka – Gdzie kupić?

Wszystkie ozdoby oraz laurki przygotowane na Dzień Babci i Dzień Dziadka znajdziesz w Galanterii Dyplomy Dla Dzieci, w sekcji Okazje.

Upominki dla przedszkolaków na ślubowanie – Nowy Zestaw

Oto nowy zestaw upominków dla przedszkolaków na ślubowanie. Znalazły się w nim m.in. dyplomy, pamiątkowe medale, rożek obfitości oraz Wspaniały Cukierek. Wszystkie produkty mają idealnie pasującą do siebie szatę graficzną. Polecamy!

Upominki pasowanie na przedszkolaka, zestaw C
Upominki pasowanie na przedszkolaka, zestaw C

Dekoracje szkolne na Jesień. Nowa kolekcja

Czy widziałaś już prześliczną, jesienną kolekcję dekoracji szkolnych w kolorach 3D? Jeżeli nie, to koniecznie zerknij, bo takich wzorów jeszcze nie było!

Dekoracje szkolne Jesień w kolorach 3D to prześliczne, nowoczesne wzory. W prawdzie kolekcja ma dopiero kilka dni, ale już kilkadziesiąt osób przysłało do nas pierwsze opinie. Są zachwyceni. My również, bo to zdecydowanie najpiękniejsze wzory, jakie można obecnie kupić na rynku.

Gdzie znajdę kolekcję Jesień w kolorach 3D?

Tradycyjnie, zapraszamy Cię do naszego sklepu. Kolekcję dekoracji szkolnych Jesień w kolorach 3D oraz wiele innych, odnajdziesz w sekcji Dekoracje.

Legitymacje Super Przedszkolaka – Wyjątkowe Upamiętnienie Przedszkolnej Przygody!

Czy Twoje dziecko uczęszcza do przedszkola? Szukasz czegoś, co pomoże mu uczynić tę przygodę jeszcze bardziej niezapomnianą? Legitymacje Super Przedszkolaka to idealne rozwiązanie!

Nowa kolekcja legitymacji dla przedszkolaków

W najnowszej kolekcji legitymacji dla przedszkolaków, znalazły się 4 wzory. Wyglądają prześlicznie. Legitymacje wydrukowane są na sztywnym, jednostronnym kartoniku a z zewnątrz posiadają błyszczącą warstwę laminatu. Legitymacje możesz wręczyć je maluchom w nowym roku szkolnym, lub w dniu ślubowania.

legitymacje super przedszkolaka
legitymacje super przedszkolaka, wzór Leg-01

Dlaczego warto wybrać Legitymacje Super Przedszkolaka:

 1. Personalizacja: Każda legitymacja przeznaczona jest do ręcznego wypełniania. Zawiera takie pola jak imię oraz nazwisko dziecka, datę oraz okienko na odcisk palca. To ostatnie, sprawia maluchom naprawdę dużo frajdy 🙂
 2. Kolorowe i atrakcyjne wzory: legitymacje dla przedszkolaków są pełne kolorowych i przyjaznych wzorów. Dzieci je uwielbiają.
 3. Trwałe: Wykonane z wytrzymałego materiału, nasze legitymacje wytrzymają wszelkie przedszkolne przygody.
 4. Pamiątka na lata: Legitymacje Super Przedszkolaka to nie tylko „nieoficjalny” dokument potwierdzający przynależność do przedszkola, to także pamiątka, którą Twoje dziecko będzie mogło przechować na lata. To taki mały skarb dla przedszkolaka, który pomaga mu przełamać pierwsze lody w nowym miejscu.
legitymacja przedszkolaka, wzór Leg-10
legitymacja przedszkolaka, wzór Leg-10
Rewers legitymacji dla przedszkolaków, zawierający proste pola do wypełnienia oraz miejsce na odcisk palca
Rewers legitymacji dla przedszkolaków, zawierający proste pola do wypełnienia oraz miejsce na odcisk palca

Ile kosztują legitymacje dla przedszkolaków?

Legitymacje dla przedszkolaków są najtańszym z upominków, jakie możesz wręczyć dzieciom na początku roku szkolnego. Pomimo tego, iż są wydrukowane na naprawdę dobrej jakości materiale, mają laminat oraz przepiękną kolorystykę, najtańsze wzory zaczynają się od kilkudziesięciu groszy.

Gdzie można zamówić Legitymacje Super Przedszkolaka?

Legitymacje znajdziesz w kilku partnerskich sklepach internetowych. Największą kolekcję znajdziesz jednak w Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl

Podsumowanie

Legitymacje przedszkolaka są wspaniałym i niedrogim upominkiem, jaki dzieci otrzymują w prezencie, z okazji rozpoczęcia roku szkolnego oraz znacznie częściej, pasowania na przedszkolaka. Sprawiają, że dziecko czuje dumę z przynależności do nowej grupy, co znacznie wspomaga jego proces zadomowienia w nowym miejscu. Dzięki nim, pierwsze dni w przedszkolu będą o wiele radośniejsze. Właśnie dlatego, cieszą się coraz większą popularnością i trafiają do coraz większej ilości przedszkoli.

Eleganckie Zaproszenia na Pasowanie. Najnowsza kolekcja

Poznaj wyjątkową kolekcję zaproszeń na pasowanie z Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl Dzięki kolorowym i oryginalnym wzorom, zaprosisz gości na ślubowanie w sposób niezwykle elegancki. Wybierz spośród różnorodnych motywów, dostosuj tekst i stwórz spersonalizowane zaproszenia, które zachwycą wszystkich!

zaproszenie pasowanie na ucznia i przedszkolaka
zaproszenie pasowanie na ucznia i przedszkolaka

Spersonalizowane Zaproszenia na Uroczystość Pasowania

Zaproszenia posiadają uniwersalną treść, która idealnie nadaje się do wykorzystania w przedszkolach, szkołach oraz bibliotekach. Możesz jednak zamówić personalizację zaproszeń. Z przyjemnością nadrukujemy na nich Twój własny tekst, dane placówki oraz spersonalizujemy koperty.

zaproszenie na pasowanie ZAP-06
zaproszenie na pasowanie ZAP-06

Zaproszenia na Pasowanie

Zaproszenia na pasowanie dla dzieci to ważna część uroczystości szkolnych. Nasza kolekcja zaproszeń na DyplomyDlaDzieci.pl umożliwia wybór kolorystyki oraz spersonalizowanie wyglądu i treści zaproszenia. Dzięki różnorodnym motywom, kolorom i możliwościom edycji, nasze zaproszenia pomogą stworzyć magiczną aurę wokół pasowania. Skorzystaj z naszej oferty i stwórz niezapomniane chwile podczas uroczystości pasowania, niezwykle ważnego momentu w życiu dziecka.

Gdzie mogę zamówić zaproszenia?

Całą kolekcję wzorów znajdziesz w katalogu Zaproszenia na Pasowanie w Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl. Serdecznie zapraszamy!

Dyplomy na Pasowanie na ucznia. Nowości w kształcie ołówka

Właśnie pojawiły się w sprzedaży nowe wzory dyplomów na pasowanie na ucznia. Warto na nie zwrócić uwagę, gdyż poza prześlicznym designem, wyróżniają się również kształtem. Wykonane są w formie „ołówka”. Mało tego, są to najtańsze dyplomy na ślubowanie , w tak dużym rozmiarze!

Dyplom pasowania na ucznia DS-400

Czasami jeden obraz jest więcej warty niż 1000 słów. Więc zamiast go opisywać, przedstawimy go na wizualizacji. Oto dyplom pasowania na ucznia DS-400. Jak Wam się podoba?

dyplom pasowania na ucznia DS-400
dyplom pasowania na ucznia DS-400 w kształcie ołówka

Dyplom pasowanie na ucznia DR-401

Dyplom o symbolu DR-401, jest kolejnym wzorem o kształcie ołówka, przeznaczonym na uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów. Jego kolorystyka znacznie odbiega od poprzedniego. Utrzymany jest w niebiesko-granatowej tonacji, a głównym bohaterem projektu jest Sowa profesorka.

dyplomy pasowania na ucznia, DR-401
dyplomy pasowania na ucznia, DR-401

Efektowna szata graficzna to nie wszystko

I jak podobają się Wam nowe wzory dyplomów? Wiele osób wysłało do nas bardzo pochlebne opinie. Poza wspaniałą kolorystyką oraz ciekawą szatą graficzną, dyplomy te mają jeszcze kilka zalet. Oto kilka z nich:

 • nadruk jest błyszczący, kolory dosłownie mienią się.
 • są to jedne z najtańszych na rynku dyplomów w tak dużym rozmiarze (niemal 33 cm wysokości!)
 • wydrukowane są na jednostronnie powlekanym kartoniku

Gdzie zamówić dyplomy pasowania na ucznia w kształcie ołówka?

Zarówno zaprezentowane wyżej wzory, jak i inne kolekcje, znajdziesz w kategorii Dyplomy na ślubowanie pierwszoklasisty, w Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl Serdecznie zapraszamy!