Dekoracje do przedszkola na Dzień Babci i Dziadka

Zbliża się wyjątkowy czas, kiedy przedszkolaki chcą uczcić swoje ukochane babcie i dziadków. Z tej okazji, przygotowaliśmy unikalne dekoracje, które ożywią atmosferę w przedszkolu podczas obchodów Dnia Babci i Dziadka.

Duże dekoracje Dzień Babci i Dziadka

Jedną z najczęściej wybieranych ozdób, jest wzór D-401: duża dekoracja złożona z trzech elementów. Przedstawia ona uśmiechniętą babcię oraz dziadka. Grafika wkomponowana jest w olbrzymie, czerwone serce, którego szerokość przekracza 55cm! Na szczególną uwagę zasługuje również intensywna kolorystyka ozdoby, niemal 30% żywsza niż w podobnych produktach.

dekoracje Dzień Babci i Dziadka
Dekoracja do przedszkola Dzień Babci i Dziadka

Dekoracje do przedszkola Dzień Babci i Dziadka wyprodukowane są na sztywnym papierze powlekanym, o gramaturze ok. 300 g. Każdy wzór możesz zamówić w wariancie papierowym oraz z błyszczącym, dwustronnym laminatem. Zdecydowanie polecamy Ci tą drugą opcję. Laminat bowiem nie tylko zwiększa trwałość ozdób, ale i zwiększa nasycenie kolorystyki.

Dekoracje na dzień babci i dziadka – Gdzie kupić?

Wszystkie ozdoby oraz laurki przygotowane na Dzień Babci i Dzień Dziadka znajdziesz w Galanterii Dyplomy Dla Dzieci, w sekcji Okazje.

Upominki dla przedszkolaków na ślubowanie – Nowy Zestaw

Oto nowy zestaw upominków dla przedszkolaków na ślubowanie. Znalazły się w nim m.in. dyplomy, pamiątkowe medale, rożek obfitości oraz Wspaniały Cukierek. Wszystkie produkty mają idealnie pasującą do siebie szatę graficzną. Polecamy!

Upominki pasowanie na przedszkolaka, zestaw C
Upominki pasowanie na przedszkolaka, zestaw C

Dekoracje szkolne na Jesień. Nowa kolekcja

Czy widziałaś już prześliczną, jesienną kolekcję dekoracji szkolnych w kolorach 3D? Jeżeli nie, to koniecznie zerknij, bo takich wzorów jeszcze nie było!

Dekoracje szkolne Jesień w kolorach 3D to prześliczne, nowoczesne wzory. W prawdzie kolekcja ma dopiero kilka dni, ale już kilkadziesiąt osób przysłało do nas pierwsze opinie. Są zachwyceni. My również, bo to zdecydowanie najpiękniejsze wzory, jakie można obecnie kupić na rynku.

Gdzie znajdę kolekcję Jesień w kolorach 3D?

Tradycyjnie, zapraszamy Cię do naszego sklepu. Kolekcję dekoracji szkolnych Jesień w kolorach 3D oraz wiele innych, odnajdziesz w sekcji Dekoracje.

Legitymacje Super Przedszkolaka – Wyjątkowe Upamiętnienie Przedszkolnej Przygody!

Czy Twoje dziecko uczęszcza do przedszkola? Szukasz czegoś, co pomoże mu uczynić tę przygodę jeszcze bardziej niezapomnianą? Legitymacje Super Przedszkolaka to idealne rozwiązanie!

Nowa kolekcja legitymacji dla przedszkolaków

W najnowszej kolekcji legitymacji dla przedszkolaków, znalazły się 4 wzory. Wyglądają prześlicznie. Legitymacje wydrukowane są na sztywnym, jednostronnym kartoniku a z zewnątrz posiadają błyszczącą warstwę laminatu. Legitymacje możesz wręczyć je maluchom w nowym roku szkolnym, lub w dniu ślubowania.

legitymacje super przedszkolaka
legitymacje super przedszkolaka, wzór Leg-01

Dlaczego warto wybrać Legitymacje Super Przedszkolaka:

  1. Personalizacja: Każda legitymacja przeznaczona jest do ręcznego wypełniania. Zawiera takie pola jak imię oraz nazwisko dziecka, datę oraz okienko na odcisk palca. To ostatnie, sprawia maluchom naprawdę dużo frajdy 🙂
  2. Kolorowe i atrakcyjne wzory: legitymacje dla przedszkolaków są pełne kolorowych i przyjaznych wzorów. Dzieci je uwielbiają.
  3. Trwałe: Wykonane z wytrzymałego materiału, nasze legitymacje wytrzymają wszelkie przedszkolne przygody.
  4. Pamiątka na lata: Legitymacje Super Przedszkolaka to nie tylko „nieoficjalny” dokument potwierdzający przynależność do przedszkola, to także pamiątka, którą Twoje dziecko będzie mogło przechować na lata. To taki mały skarb dla przedszkolaka, który pomaga mu przełamać pierwsze lody w nowym miejscu.
legitymacja przedszkolaka, wzór Leg-10
legitymacja przedszkolaka, wzór Leg-10
Rewers legitymacji dla przedszkolaków, zawierający proste pola do wypełnienia oraz miejsce na odcisk palca
Rewers legitymacji dla przedszkolaków, zawierający proste pola do wypełnienia oraz miejsce na odcisk palca

Ile kosztują legitymacje dla przedszkolaków?

Legitymacje dla przedszkolaków są najtańszym z upominków, jakie możesz wręczyć dzieciom na początku roku szkolnego. Pomimo tego, iż są wydrukowane na naprawdę dobrej jakości materiale, mają laminat oraz przepiękną kolorystykę, najtańsze wzory zaczynają się od kilkudziesięciu groszy.

Gdzie można zamówić Legitymacje Super Przedszkolaka?

Legitymacje znajdziesz w kilku partnerskich sklepach internetowych. Największą kolekcję znajdziesz jednak w Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl

Podsumowanie

Legitymacje przedszkolaka są wspaniałym i niedrogim upominkiem, jaki dzieci otrzymują w prezencie, z okazji rozpoczęcia roku szkolnego oraz znacznie częściej, pasowania na przedszkolaka. Sprawiają, że dziecko czuje dumę z przynależności do nowej grupy, co znacznie wspomaga jego proces zadomowienia w nowym miejscu. Dzięki nim, pierwsze dni w przedszkolu będą o wiele radośniejsze. Właśnie dlatego, cieszą się coraz większą popularnością i trafiają do coraz większej ilości przedszkoli.

Eleganckie Zaproszenia na Pasowanie. Najnowsza kolekcja

Poznaj wyjątkową kolekcję zaproszeń na pasowanie z Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl Dzięki kolorowym i oryginalnym wzorom, zaprosisz gości na ślubowanie w sposób niezwykle elegancki. Wybierz spośród różnorodnych motywów, dostosuj tekst i stwórz spersonalizowane zaproszenia, które zachwycą wszystkich!

zaproszenie pasowanie na ucznia i przedszkolaka
zaproszenie pasowanie na ucznia i przedszkolaka

Spersonalizowane Zaproszenia na Uroczystość Pasowania

Zaproszenia posiadają uniwersalną treść, która idealnie nadaje się do wykorzystania w przedszkolach, szkołach oraz bibliotekach. Możesz jednak zamówić personalizację zaproszeń. Z przyjemnością nadrukujemy na nich Twój własny tekst, dane placówki oraz spersonalizujemy koperty.

zaproszenie na pasowanie ZAP-06
zaproszenie na pasowanie ZAP-06

Zaproszenia na Pasowanie

Zaproszenia na pasowanie dla dzieci to ważna część uroczystości szkolnych. Nasza kolekcja zaproszeń na DyplomyDlaDzieci.pl umożliwia wybór kolorystyki oraz spersonalizowanie wyglądu i treści zaproszenia. Dzięki różnorodnym motywom, kolorom i możliwościom edycji, nasze zaproszenia pomogą stworzyć magiczną aurę wokół pasowania. Skorzystaj z naszej oferty i stwórz niezapomniane chwile podczas uroczystości pasowania, niezwykle ważnego momentu w życiu dziecka.

Gdzie mogę zamówić zaproszenia?

Całą kolekcję wzorów znajdziesz w katalogu Zaproszenia na Pasowanie w Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl. Serdecznie zapraszamy!

Dyplomy na Pasowanie na ucznia. Nowości w kształcie ołówka

Właśnie pojawiły się w sprzedaży nowe wzory dyplomów na pasowanie na ucznia. Warto na nie zwrócić uwagę, gdyż poza prześlicznym designem, wyróżniają się również kształtem. Wykonane są w formie „ołówka”. Mało tego, są to najtańsze dyplomy na ślubowanie , w tak dużym rozmiarze!

Dyplom pasowania na ucznia DS-400

Czasami jeden obraz jest więcej warty niż 1000 słów. Więc zamiast go opisywać, przedstawimy go na wizualizacji. Oto dyplom pasowania na ucznia DS-400. Jak Wam się podoba?

dyplom pasowania na ucznia DS-400
dyplom pasowania na ucznia DS-400 w kształcie ołówka

Dyplom pasowanie na ucznia DR-401

Dyplom o symbolu DR-401, jest kolejnym wzorem o kształcie ołówka, przeznaczonym na uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów. Jego kolorystyka znacznie odbiega od poprzedniego. Utrzymany jest w niebiesko-granatowej tonacji, a głównym bohaterem projektu jest Sowa profesorka.

dyplomy pasowania na ucznia, DR-401
dyplomy pasowania na ucznia, DR-401

Efektowna szata graficzna to nie wszystko

I jak podobają się Wam nowe wzory dyplomów? Wiele osób wysłało do nas bardzo pochlebne opinie. Poza wspaniałą kolorystyką oraz ciekawą szatą graficzną, dyplomy te mają jeszcze kilka zalet. Oto kilka z nich:

  • nadruk jest błyszczący, kolory dosłownie mienią się.
  • są to jedne z najtańszych na rynku dyplomów w tak dużym rozmiarze (niemal 33 cm wysokości!)
  • wydrukowane są na jednostronnie powlekanym kartoniku

Gdzie zamówić dyplomy pasowania na ucznia w kształcie ołówka?

Zarówno zaprezentowane wyżej wzory, jak i inne kolekcje, znajdziesz w kategorii Dyplomy na ślubowanie pierwszoklasisty, w Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl Serdecznie zapraszamy!

Dyplom na pasowanie na przedszkolaka w nowej odsłonie

Oto jeden z najpopularniejszych dyplomów pasowania na przedszkolaka na rynku, wzór DS-50. W tym roku doczekał się nowej odsłony. Wygląda genialnie!

dyplom pasowania na przedszkolaka DS-50
dyplom pasowania na przedszkolaka DS-50

Co zmieniliśmy w najnowszym wydaniu?

Wydawałoby się, że dobrego się nie poprawia, czyż nie? Ale.. w zasadzie, dlaczego nie? Kilka drobnych pomysłów naszego grafika sprawiło, że dyplomy w najnowszym wydaniu prezentują się jeszcze lepiej. Oto kilka drobnych modyfikacji, jakich doczekał się wzór DS-50:

  • wzmocniliśmy mu kolorystykę. Teraz wygląda wręcz genialnie!
  • Powiększyliśmy rozmiar do formatu WL1
  • Dokonaliśmy nieznacznych modyfikacji szablonu graficznego.

Rewers dyplomu pasowania na przedszkolaka DS-50
Rewers dyplomu pasowania na przedszkolaka DS-50

Naklejki do szatni w szkole i przedszkolu

Do sprzedaży trafiły właśnie prześliczne naklejki do szatni. Dostępnych jest kilka wzorów graficznych oraz formatów. Znaczki wykonane są ze specjalnej folii cyfrowej, którą w łatwy sposób można przykleić do mebli (są samoprzylepne). Co najważniejsze, klej nie zostaje na szafkach po usunięciu.

naklejki do szatni w szkole i przedszkolu

Znaczki do szatni ze zwierzętami

Największą popularnością cieszą się znaczki do szatni ze zwierzętami. Posiadają prześliczną kolorystykę oraz niespotykany do tej pory kształt. Dostępne są zestawy od 24 do 40 naklejek. Oczywiście, nie zapomnieliśmy także o wersji z miejscem na wpisanie imion oraz bez.

znaczki do szatni ze zwierzętami, wzór E-350

Gotowi na Rożki Obfitości w nowej odsłonie? Zaskoczy Was Pan Ołówek!

Czy szukacie oryginalnego i niebanalnego gadżetu na ceremonię pasowania na ucznia? Oto Pan Ołówek – najlepsza alternatywa dla rożków obfitości!

Pan Ołówek - niezwykła alternatywa dla rożków obfitości

Pan Ołówek to wyjątkowy upominek, który doda blasku uroczystości pasowania na ucznia. Pomieści olbrzymią ilość słodyczy oraz innych drobnych upominków.

Jako jedyny produkt na rynku, Pan Ołówek posiada proste w użyciu zapięcie wielokrotnego użytku. Nie trzeba wiązać wstążeczek, a maluchy mogą go z powodzeniem używać do przechowywania swoich skarbów, nawet wiele dni po ślubowaniu.

Zapomnijcie o klasycznych rożkach obfitości i sięgnijcie po coś naprawdę wyjątkowego. Pan Ołówek to symbol Waszego pasowania na ucznia, który towarzyszyć będzie Wam w każdej chwili Waszej edukacyjnej podróży.

Gdzie można kupić Pana Ołówka?

Pan Ołówek, jak i inne rożki obfitości na słodycze, dostępne są m.in. w Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl praz RozkiObfitosci.pl

Medale Ukończenia Przedszkola – nowa seria

Zakończenie roku szkolnego zbliża się olbrzymimi krokami. Połowa maja to najlepszy okres do tego, aby złożyć zamówienie na medale ukończenia przedszkola. W czerwcu wydłużają się terminy realizacji oraz najczęściej wzrastają ceny.

Drewniane medale ukończenia przedszkola z trójwymiarową grafiką
Drewniane medale ukończenia przedszkola z trójwymiarową grafiką

Duże czy małe? Drewniane a może metalowe?

W Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl znajdziesz olbrzymi wybór przeróżnych wzorów. Dostępne są zarówno medale duże, mniejsze, drewniane oraz metalowe. Niezwykłą popularnością cieszą się wzory personalizowane. Warto jednak pamiętać, że ich produkcja jest czasochłonna, więc mają nieco dłuższe czasy realizacji.

Medale na zakończenie roku – gdzie kupić?

Aby kupić pamiątkowe medale na zakończenie roku dla przedszkolaków, koniecznie odwiedź kategorię Medale Zakończenie Roku Szkolnego. Następnie, za pomocą filtrów dostępnych u góry ekranu, wybierz wymagany rodzaj upominków. Zapraszamy!