To już ostatnie sztuki granatowych biretów z żółtym chwostem. Zdążysz?

Mamy dobrą informację dla wszystkich oczekujących na czapeczki z żółtymi chwostami Właśnie do sprzedaży trafiły ostatnie sztuki biretów. Mamy zaledwie kilkaset sztuk i nakład nie będzie już wznawiany w tym roku, dlatego obowiązuje więc zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Warto się pospieszyć, gdyż zainteresowanie tym produktem jest olbrzymie. Dziękujemy wszystkim klientom, którzy zdecydowali się poczekać kilka dni. Kochamy Was!

Birety dla przedszkolaków (granatowe z żółtym chwostem)
Birety dla przedszkolaków (granatowe z żółtym chwostem)

Medale Pasowanie na Przedszkolaka (z imionami)

Za nami już połowa września, a to oznacza, iż dla maluchów w przedszkolach, zbliża się moment uroczystego ślubowania. Specjalnie na tą okazję, przygotowaliśmy wyjątkowe, złote medale pasowania na przedszkolaka. Na szczególną uwagę zasługuje wzór MED-206. Jest on medalem spersonalizowanym, z nadrukowanym imieniem dziecka.

Medale imienne pasowanie na przedszkolaka

Medale na ślubowanie dla przedszkolaków

Medale dla przedszkolaków na ślubowanie występują w kilku wariantach. Prezentowany model, z motywem dzieci, jest duży i ciężki. Jest metalowy, a jego średnica przekracza aż 5 cm!

Dyplom Pasowania na Przedszkolaka DP-125

Wrześniowe rozpoczęcie roku w przedszkolach już za nami. Po uroczystym przywitaniu maluchów, najwyższy czas pomyśleć o zorganizowaniu uroczystego pasowania na przedszkolaka.

Dla wszystkich, którym zależy na nietuzinkowych prezentach dla dzielnych przedszkolaków, przygotowaliśmy niespotykane dyplomy pasowania na przedszkolaka. Na szczególną uwagę zasługuje wzór DP-125. Oto on w najnowszej odsłonie:

Dyplom DP-125 Pasowania na Przedszkolaka

Dyplom Pasowanie na przedszkolaka DP-125

prezentowane dyplomy powyżej, wydrukowane zostały na sztywnym kartoniku o niezwykłej bieli. Ich niewątpliwą zaletą jest żywa, błyszcząca kolorystyka, doskonale komponująca się z matowym kartonikiem. Zwróć także na ciekawą szatę graficzną, idealnie pasującą do uroczystego ślubowania na przedszkolaków.

Gdzie mogę kupić dyplomy pasowania na przedszkolaka DP-125?

Jeżeli podoba Ci się ten wzór dyplomów lub chcesz sprawdzić inne warianty kolorystyczne, koniecznie kliknij na jeden z poniższych linków. Zaskoczymy Cię 🙂

Zestawy Promocyjne z dyplomami

Uroczyste pasowanie jest niezwykłą chwilą nie tylko dla malucha, ale i jego rodziców oraz opiekunów. Nic dziwnego, że wszyscy dwoją się i troją, aby skompletować najpiękniejsze upominki dla dzieci. Mamy dla Ciebie dobrą informację. Dyplomy DP-125 możesz zamówić w ślicznych zestawach promocyjnych, wraz z innymi artykułami dla przedszkolaków, o idealnie dopasowanej szacie graficznej. Tak może wyglądać Twój zestaw z prezentowanym dyplomem:

Rożki obfitości z nowymi zawieszkami imiennymi

Aktualizując ofertę, podjęliśmy decyzję, aby całkowicie zmienić wygląd zawieszek imiennych, jakie dołączamy do rożków obfitości. Nowy wzór ma niezwykle intensywne kolory, a także jest znacznie czytelniejszy graficznie. Oto on:

Zawieszki imienne do rożków obfitości
Zawieszki imienne do rożków obfitości

Chcesz zobaczyć rożki na słodycze z nowymi zawieszkami?

Oto jeden z najlepiej sprzedających się wzorów rożków na słodycze, wzór R-11, z motywem doskonale wszystkim znanej sowy profesorki oraz uśmiechniętych maluchów:

Rożki Obfitości na słodycze R-11 z nowymi zawieszkami imiennymi
Rożki Obfitości na słodycze R-11 z nowymi zawieszkami imiennymi

Wzór ten, ze względu na swoją ciemno granatową kolorystykę oraz motyw graficzny, idealnie pasuje do uroczystości pasowania na ucznia oraz przedszkolaka. Nie zapomnij, że czekają na Ciebie także tyty o innej kolorystyce, oraz różnych rozmiarach. Znajdziesz je tutaj: Rożki Obfitości >

Nowe zakładki do książek na pasowanie

Niezmiernie miło nam poinformować, iż właśnie otrzymaliśmy z produkcji dużą partię ślicznych zakładek do książek o symbolu ZK-20. Przeznaczone są one zarówno dla uczniów jak i przedszkolaków, jako pamiątka z uroczystości ślubowania.

Zakładka do książek ZK-20 - pamiątka pasowania
Zakładka do książek ZK-20 – pamiątka pasowania

Zakładki do książek ZK-20, wykonane są na doskonałej jakości, sztywnym kartoniku, oraz zalaminowane błyszczącą folią. Dzięki temu, prezentują się bardzo ładnie i są trwałe. Posłużą dzieciom przez długi okres.

Gdzie można kupić zakładki do książek ZK-20?

Wzór ten nie będzie dostępny w sprzedaży jako oddzielny produkt. Można go natomiast otrzymać bezpłatnie, zamawiając dyplomy na ślubowanie w zestawach z innymi upominkami. Jeżeli chcesz poznać naprawdę niepowtarzalne produkty, kliknij na grafikę poniżej:

Zestawy upominków na pasowanie na ucznia i przedszkolaka
Zestawy upominków na pasowanie na ucznia i przedszkolaka

Medale dla dzieci z indywidualnym nadrukiem

Galanteria DyplomyDlaDzieci.pl zasłynęła z produkcji najpiękniejszych upominków dla maluchów. Od wielu lat, olbrzymim zainteresowaniem cieszą się także medale dla dzieci, przygotowane na uroczystość zakończenia roku szkolnego lub na ślubowania.

Dla tych, którzy szykują inne uroczystości i chcą wręczyć dzieciom indywidualnie wykonane medale, mamy wspaniałą informację. Właśnie do produkcji trafił medal MED-220. Jest duży, ciężki i metalowy. I co najważniejsze, możemy na nim wykonać nadruk dowolnej treści, jaką sobie zażyczysz. Czy to nie wspaniale?

medal dla dzieci z indywidualnym nadrukiem MED-220
Medale dla dzieci z indywidualnym nadrukiem

Przypinki z indywidualnym nadrukiem – jak wykonać projekt graficzny?

Aby prawidłowo przygotować projekt graficzny przypinek, należy ustawić odpowiedni rozmiar grafiki, w tym spadu, odpowiednią przestrzeń kolorystyczną (CMYK) oraz właściwą rozdzielczość (min. 300 dpi). Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje, jak przygotować projekt graficzny przypinek.

Przypinki z indywidualnym nadrukiem to doskonała okazja aby stworzyć niedrogi i niepowtarzalny upominek
Czytaj dalej Przypinki z indywidualnym nadrukiem – jak wykonać projekt graficzny?

Minimalne ilości w zamówieniach

Ze względu na niesamowicie rosnące koszty pakowania (wzrost kosztów tektur zabezpieczających i materiałów pakowych), zmuszeni byliśmy wyłączyć sprzedaż wybranych produktów w ilościach poniżej 3 sztuk. Wszystkich, którzy potrzebują tak niewielkich ilości, najmocniej przepraszamy.

Dyplomy Pasowania na Starszaka DS-54. Nowość!

Właśnie do naszej oferty trafił kolejny śliczny wzór dyplomu na ślubowanie starszaków. Chociaż wzór ten posiada bardzo ciekawą szatę graficzną, jego największą zaletą, jest bajeczna kolorystyka. W naszej subiektywnej opinii, jest to najpiękniejszy dyplom na ślubowanie przedszkolaków!

Dyplom Pasowania na Starszaka DS-54
Dyplom Pasowania na Starszaka DS-54

Dyplomy dla starszaków na ślubowanie

Do tej pory, w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie wzory w formacie A4. Ponieważ cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy zaprojektować kolejny wzór dyplomu, tym razem, w niezwykle praktycznym formacie WL4. Tak wygląda rewers dyplomów pasowania na starszaka DS-54:

Rewers dyplomów pasowania na starszaka DS-54
Rewers dyplomów pasowania na starszaka DS-54

Wzór ten, ze względu na swój nieszablonowy format, należy wypełnić ręcznie (nie nadaje się do wypełniania komputerowego). Właśnie dlatego, opracowaliśmy jego rewers w taki sposób, aby wypełnienie go treścią, zajęło Ci jak najmniej czasu. Do wpisania masz jedynie imię oraz nazwisko starszaka, miejscowość oraz datę uroczystego ślubowania. No i oczywiście, tak samo jak w innych wzorach, przewidzieliśmy miejsce na dwa podpisy: opiekuna grupy oraz dyrektora.

Warto zwrócić uwagę także na ciekawą treść powitania, jaka znajduje się na Dyplomach DS-54:

Z radością witamy Cię w gronie starszaków i życzymy samych sukcesów oraz radości na ciekawej drodze edukacji!

Treść dyplomów pasowania na starszaka, Wzór DS-54

Gdzie kupić dyplomy na ślubowanie starszaków?

Zarówno prezentowany wzór, jak i kilka innych dyplomów na ślubowanie starszaka, możesz kupić w sklepie internetowym Galanteria DyplomyDlaDzieci.pl. Wejdź do kategorii Pasowanie, a następnie wybierz Dyplomy Pasowania na Starszaka. Jesteśmy przekonani, iż zainteresują Cię także wspaniałe zestawy upominków dla starszaków. Umieściliśmy w nich produkty, które sprawią, że ta wyjątkowa uroczystość, pozostanie wszystkim na długo w pamięci. Udanego pasowania!