Szkolne

Odznaka Ukończenia 1 Klasy (Przypinka)
Odznaka Ukończenia 1 Klasy (Przypinka)
PR901
 • 1+ 3,69 zł
 • 5+ 2,89 zł
 • 21+ 2,69 zł
 • 50+ 2,29 zł
Odznaka Ukończenia 2 Klasy (Przypinka)
Odznaka Ukończenia 2 Klasy (Przypinka)
PR902
 • 1+ 3,69 zł
 • 5+ 2,89 zł
 • 21+ 2,69 zł
 • 50+ 2,29 zł
Odznaka Ukończenia 3 Klasy (Przypinka)
Odznaka Ukończenia 3 Klasy (Przypinka)
PR903
 • 1+ 3,69 zł
 • 5+ 2,89 zł
 • 21+ 2,69 zł
 • 50+ 2,29 zł

Przypinki Szkolne dla uczniów. Szkoła to drugi dom. Każdy uczeń o tym wie!

Chyba nie ma aż tak odjechanego upominku, jakim są przypinki szkolne dla uczniów. I to niezależnie od ich wieku! Kochają je przedszkolaki i licealiści. Co wpłynęło na ich tak olbrzymią popularność oraz sprawiło, iż są jednym z najczęściej wybieranych prezentów podczas całego roku szkolnego? Odpowiedź wydaje się banalna. Są po prostu prześliczne. Wszystkie inne argumenty, jak niska cena, możliwość dostosowania tekstu oraz grafiki lub stworzenie własnych wzorów, schodzą na drugi plan. W kategorii przypinki dla uczniów, znalazły się niezwykłe wzory. Wiele z nich, może trafić do Ciebie w promocyjnych zestawach. Mamy nadzieję, że zachwycą Ciebie, twoich przyjaciół i podopiecznych.

 

Przypinki uczeń

W kategorii przypinki uczeń, znalazły się przeróżne wyróżnienia. Dostępne są wzory za osiągnięcia w nauce, w czytelnictwie, a także sportowe. Projektując najnowszą linię produktów, nie zapomnieliśmy także o wzorach patriotycznych, przygotowanych na różne święta narodowe.

 

Przypinki szkoła

Szkoła to drugi dom dla każdego ucznia. A może pierwszy? Wszak spędza w niej większość swojego czasu. Dzieci z przyjemnością identyfikują się z nią. Warto więc wręczyć im drobny upominek, który zastąpi dobrze wszystkim znaną i popularną przez lata, tarczę. W kategorii Przypinki Szkoła, umieściliśmy tylko wybrane, przykładowe wzory. Z przyjemnością wykonamy odznaki w barwach Twojej placówki, z jej patronem, nazwą lub logotypem.

 

Przypinki dla ucznia na zakończenie roku szkolnego

Przypinki dla ucznia na zakończenie roku szkolnego, mają specjalną funkcję. Poza tym, że są ślicznym gadżetem, będą stanowiły także pamiątkę o ukończonym roku. Aby w całkowicie spełniły tą funkcję, warto wykonać je razem z nazwą szkoły, imieniem ucznia oraz datą zakończenia roku. Tak przygotowane odznaki, ucieszą każdego, a po latach przywołają wspomnienia spędzonego roku w sali przedszkolnej. Każda szkoła powinna wręczyć uczniom taką pamiątkę!

 

Dlaczego warto wybrać znaczki z kategorii Szkoła?

Wszystkie przypinki dla ucznia, zarówno z kategorii "szkoła" jak i te, na ukończenie klasy, są ślicznym i przede wszystkim niedrogim upominkiem. Warto więc wręczyć je zarówno małym, jak i dużym, w podziękowaniu za codziennie wkładany wysyłek w zdobywanie nowej wiedzy. Przypinki ucieszą każdego, niezależnie od wieku. Będą stanowiły ozdobę piórników, plecaków czy ubrań. Każdy uczeń będzie zachwycony! Nie czekaj na ostatni moment, i złóż zamówienie już teraz, a dostarczymy Ci niezwykłe znaczki najszybciej, jak  to będzie tylko możliwe.

Oferta specjalna

Dołącz do nas i zgarnij rabat na swoje zakupy!

Facebook

Startujemy z facebookiem. Dołącz do nas!

Copyright: 2022 DyplomyDlaDzieci.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Mapa serwisu