Medale dla dzieci

Medale dla dzieci na zakończenie roku

Są takie upominki, które w sposób szczególny wspierają dumę małego przedszkolaka ze swojego osiągnięcia. Drobiazgi, dzięki którym dziecko poczuje się docenione, zmotywowane i z radością pochwali się wszystkim członkom rodziny swoim osiągnięciem. Są to pamiątkowe medale dla dzieci. To właśnie one mają wyjątkową moc dawania radości, dumy z osiągnięć oraz przywoływania wspomnień przez wiele, wiele lat.

 

Medale na zakończenie roku dostępne w naszej Galanterii wykonane są ze stopu metalu, z niezwykłą starannością. Mienią się każdym odcieniem złota i doskonale komponują się z pozostałymi produktami na zakończenie roku, takimi jak np. medale sportowe. Występują w dwóch rozmiarach, mniejszym i tańszym, o średnicy 40 mm, oraz naprawdę wielkie i ciężkie, o średnicy 50 mm. Obydwa rodzaje posiadają kolorowe wklejki, przygotowane na przeróżne okazje.   Zamawiając medale dla dzieci z naszej Galanterii, otrzymasz w zestawie estetyczną biało-granatową szarfę z karabinkiem ;)

 

MEDALE UKOŃCZENIA PRZEDSZKOLA

Największą popularnością na zakończenie roku, cieszą się medale na ukończenie przedszkola. Są doskonałą pamiątką na to, aby w wyjątkowy sposób podziękować maluchowi za kilka lat spędzonych na zabawie i nauce w przedszkolu. Przygotowaliśmy kilka wzorów z tej okazji. Jeżeli chcesz zamówić je razem z dyplomami dla dzieci, zerknij na zestawy upominków dla przedszkolaków.

 

MEDALE DLA DZIECI TO NIE WSZYSTKO!

Ukończenie przedszkola jest osiągnięciem i sukcesem, który dziecko świętuje tylko raz w swoim życiu. Dlatego do przygotowania upominków na tą okazję przyłożyliśmy się w sposób szczególny. Zerknij, jakie produkty możesz jeszcze zamówić z nimi. Warto to zrobić, gdyż wszystkie do siebie pasują i tworzą niespotykane zestawy upominków! Mamy też dostępne medale sportowe dla najmłodszych!

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store