Super Uczeń

Medal Wyjątkowy Uczeń
Medal Wyjątkowy Uczeń
MED204
  • 1+ 19,99 zł
  • 4+ 13,99 zł
  • 10+ 12,99 zł
  • 21+ 8,99 zł
  • 50+ 8,79 zł

Medale Super Uczeń (dla ucznia za osiągnięcia w nauce )

Skuteczne nagradzanie uczniów za osiągnięcia i postępy w nauce, nie może ograniczać się wyłącznie do dobrych ocen. Konieczne jest wręczenie innych pamiątek. Właśnie z tą myślą stworzyliśmy niezwykłą kolekcję: medale super uczeń (za osiągnięcia w nauce). Obowiązkowy drobiazg, który musi być na wyposażeniu u każdego dobrego nauczyciela!

Projektując medale za osiągnięcia, naszym głównym założeniem było stworzyć naprawdę niezwykłą kolekcję. Taką, dzięki której, wysiłek każdego ucznia zostanie odpowiednio nagrodzony, a dziecko poczuje, że jego praca była dobrą inwestycją. Medale dla ucznia, przyniosą radość i będą prawdziwym powodem do dumy. Czy nam się udało? Sami oceńcie. Kolekcja robi oszałamiające wrażenie!

Jakie rodzaje medali znalazły się w kolekcji dla uczniów?

W kolekcji dla ucznia, znalazły się medale dla super ucznia oraz za osiągnięcia w nauce. Spodoba Ci się także duży, metalowy wzór: Wyjątkowy Uczeń. Jeżeli chcesz, abyśmy stworzyli inne rodzaje, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością podejmiemy się wyzwania.

 

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając Medale za osiągnięcia?

Wybierając medale za szkolne osiągnięcia, koniecznie zwróć uwagę na to, iż różnią się między sobą zarówno wielkością, kształtem jak i materiałem wykonania. Jeżeli szukasz niedrogich, metalowych medali, wybierz te, z okrągłą grafiką. Jeżeli natomiast zależy Ci na wykonaniu indywidualnego nadruku (np. imienia ucznia lub nazwy szkoły), najlepszym wyborem będą wzory z prostokątną wklejką lub drewniane, znakowane grawerem laserowym.

Prawdziwym hitem są wzory z wypukłą grafiką oraz żywicą epoksydową. Koniecznie musisz je zobaczyć! Posiadają on niespotykane nigdzie indziej kształty. Zostały wykonane z najwyższej jakości sklejki topolowej oraz brzozowej. Dostępne są także modele ze szkła akrylowego.

 

Medal Super Uczeń - Producent

Wszystkie wzory z kategorii Medal Super Uczeń, są oryginalne oraz naszego autorstwa. Jesteśmy ich projektantami oraz producentem. Zamawiając je tutaj, masz gwarancję, że otrzymasz produkty najwyższej jakości w najkrótszym czasie. I przede wszystkim bezpieczne dla uczniów.

Oferta specjalna

Dołącz do nas i zgarnij rabat na swoje zakupy!

Facebook

Startujemy z facebookiem. Dołącz do nas!

Copyright: 2024 Galanteria DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu

Oprogramowanie KQS