Tablo

   Tablo Ukończenie Przedszkola Grupa Biedronki
Tablo Ukończenie Przedszkola Grupa Biedronki
PDF Tablo102 (do 15 osób)
60,00 zł
  Tablo Absolwent Przedszkola
Tablo Absolwent Przedszkola
PDF Tablo100 (do 15 osób)
60,00 zł
  Tablo Absolwent Przedszkola
Tablo Absolwent Przedszkola
PDF Tablo101 (do 20 osób)
60,00 zł
  Tablo Ukończenie Przedszkola Grupa Pszczółki
Tablo Ukończenie Przedszkola Grupa Pszczółki
PDF Tablo102 (do 15 osób)
60,00 zł
  Wydruk Tablo A4
Wydruk Tablo A4
 • 1+ 8,00 zł
 • 5+ 5,00 zł
 • 21+ 3,50 zł
 • 50+ 2,99 zł
 Wydruk Tablo A3
Wydruk Tablo A3
 • 1+ 14,00 zł
 • 5+ 6,00 zł
 • 21+ 4,00 zł
 • 50+ 3,00 zł
 Wydruk Tablo A3
Wydruk Tablo A3
 • 1+ 15,00 zł
 • 5+ 7,00 zł
 • 21+ 4,50 zł
 • 50+ 3,50 zł

Tablo Zakończenie Roku Szkolnego

Z okazji zakończenia roku szkolnego, zarówno uczniom jak i przedszkolakom, wręcza się przeróżne upominki. Jednak jednym z najbardziej wartościowych jest pamiątkowe tablo ze zdjęciami.

Jeśli szukasz idealnego tablo na zakończenie roku szkolnego dla swoich podopiecznych, koniecznie zerknij na wzory, jakie przygotowali graficy Galanterii DyplomDlaDzieci.pl. Są czytelne, mają niezwykłą kolorystykę oraz wiele elementów, które dzięki którym prezentują się rewelacyjnie!

 

Tablo ukończenia Przedszkola

Tablo ukończenia przedszkola to najlepsza pamiątka dla każdego malucha, jego rodziców i opiekunów, która będzie cieszyła przez długie lata. Standardowo umieszczamy na nich zdjęcia przedszkolaków, imiona, nazwę przedszkola / grupy oraz rok ukończenia. Na specjalne życzenie, wykonujemy personalizację kolorystyki oraz motywu graficznego.

 

Tablo dla uczniów na zakończenie roku

Zakończenie roku szkolnego, ukończenie klasy, to również doskonała okazja do tego, aby wręczyć uczniom pamiątkowe tablo. Przygotowaliśmy kilka wzorów dla uczniów, które z przyjemnością dla Ciebie spersonalizujemy. Na projektach umieścimy logo szkoły, nazwę, klasę oraz wizerunki uczniów.

 

Tablo PDF, do samodzielnego wydruku

Jeżeli dysponujesz drukarką dobrej jakości, wybierz tablo w formie cyfrowej, przeznaczone do samodzielnego wydruku. Nasi graficy dostosują szablon pod Twoje wymagania, dokonają personalizacji i wyślą do Ciebie gotowy plik PDF, przeznaczony do wydruku.

 

Tablo na zakończenie roku szkolnego, wersja drukowana

Nawet jeżeli posiadasz dobrej jakości drukarkę, z całego serca zachęcamy Cię do zamówienia wersji drukowanej. Dysponujemy naprawdę dobrym sprzętem oraz papierami, które są niedostępne dla większości osób. Tablo na zakończenie roku szkolnego drukujemy na dużych, japońskich maszynach. Wydruki są niezwykle żywe i przede wszystkim trwałe. Nie wyblakną po roku czy dwóch, tylko będą pamiątką na długi okres. Możesz zamówić wersję na papierach ozdobnych, powlekanych oraz z laminatem.

 

Tablica ze zdjęciami – pamiątka na całe życie

Nie czekaj i zamów już dzisiaj tablicę ze zdjęciami dla całej grupy. Jest to nie tylko miły prezent, ale też niezapomniana pamiątka na całe życie!

Oferta specjalna

Dołącz do nas i zgarnij rabat na swoje zakupy!

Facebook

Startujemy z facebookiem. Dołącz do nas!

Copyright: 2024 Galanteria DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu

Oprogramowanie KQS