Dyplomy Pasowania na Przedszkolaka DP-33
1.69 In stock

Dyplomy Pasowania na Przedszkolaka DP-33

 

Bardzo popularny wzór. Dyplomy DP-33, przeznaczone są na uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Ich niewątpliwą zaletą jest żywa kolorystyka oraz ciekawy wzór graficzny, przedstawiający uśmiechniętych przedszkolaków. Będą wspaniałą pamiątką dla dzieci oraz prawdziwym powodem do dumy!

 

Dyplomy zostały wydrukowane na kartoniku offsetowym o gramaturze 250g. Są sztywne i trwałe. Możesz je wypełnić ręcznie lub za pomocą drukarki komputerowej.

 


Wariant:

Cena:
  • ilość 1-9: 2,49 zł / szt
  • ilość 10-24: 2,19 zł / szt
  • ilość 25-49: 1,99 zł / szt
  • ilość 50-99: 1,89 zł / szt
  • ilość 100-: 1,69 zł / szt

Czas realizacji: 1-2 dni (+dostawa)

Koszt dostawy od: 18,90 zł

Dyplom Pasowania Na Przedszkolaka DP-33


Dyplom Pasowania na Przedszkolaka DP-33 
Dyplom Pasowania na Przedszkolaka DP-33T z tekstem

Inne Dyplomy na Pasowanie na Przedszkolaka

 

 

Format dyplomów dla przedszkolaków

Dyplomy wyprodukowaliśmy w standardowym formacie A4 (210 x 297 mm). Dzięki temu są duże i czytelne, oraz idealnie mieszczą się do różnego rodzaju ramek. Ponieważ powstały na wysokiej jakości kartoniku offsetowym, są trwałe i sztywne. Ich gramatura wynosi aż 250g!

Format dyplomów a4


Dyplomy możesz wypełnić ręcznie lub komputerowo


Wszystkie dyplomy dla dzieci, produkowane w formacie A4, występują w dwóch wariantach: do wypełniania ręcznego (zawierające tekst) oraz czyste, przeznaczone do wypełniania komputerowego. Wybierz odpowiedni wariant podczas składania zamówienia.

 

 


Nie zapomnij o Upominkach dla Przedszkolaków!

Pasowanie na przedszkolaka to wielkie święto i jedna z najważniejszych chwil w życiu maluchów. Pragniemy osłodzić maluchom ten ważny moment. Właśnie dlatego, stworzyliśmy wyjątkowe i niepowtarzalne kolekcje upominków. Teraz, możesz nabyć najpiękniejsze produkty w rewelacyjnych cenach. Sprawdź koniecznie. Niech to będzie wyjątkowe ślubowanie!

Zestawy upominków na Pasowanie na Przedszkolaka


Upominki na ślubowanie przedszkolaków

Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni + czas dostawy (zależny od wybranej opcji). Pamiętaj, że czas realizacji liczony jest od przesłania kompletnego zamówienia, oraz zaksięgowania wpłaty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dystrybucja DyplomyDlaDzieci.pl Anna Pierzga-Belska, 33-340 Stary Sącz, ul. Węgierska 4, NIP 7341998121 Twoje dane przetwarzamy zgodnie z Zasadami Ochrony Danych Osobowych w celu przesłania odpowiedzi na zadane pytania drogą elektroniczną. Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store