Teczki na Świadectwa

Elegancka teczka na świadectwo szkolne to idealny upominek!

Uroczystość Zakończenia Roku nie może obejść się bez upominków dla dzieci. Dlatego też mamy dla Ciebie świetną propozycję. Teczka na świadectwo to idealny, elegancki upominek który posłuży dzieciom przez długie lata. Jest nie tylko praktyczny lecz również bardzo ładny.

Teczka na „moje osiągnięcia”

Nasz produkt to świetny pomysł! Eleganckie teczki na świadectwa szkolne mogą posłużyć do przechowywania wszystkich wyróżnień, świadectw oraz dyplomów zdobytych przez dziecko w poszczególnych klasach. Dzięki nim dzieci będą mogły gromadzić wszystkie ważne dokumenty szkolne w jednym miejscu, dzięki czemu nigdzie się nie zawieruszą ani nie zgubią. Taka wyjątkową pamiątka sprawi, iż każde dziecko zapamięta szkołę jako fantastyczną przygodę.

Nasze Teczki zostały wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Zadbaliśmy o to, aby były funkcjonalne oraz prezentowały się doskonale. Niekwestionowanym walorem estetycznym naszego nowego produktu są składane skrzydełka teczki, które bardzo wygodnie zapinają się pod okrągłym wcięciem.

Dodatkową zaletą teczki jest umieszczona na niej grafika z Godłem Polski, dzięki czemu teczka jest bardzo elegancka i pasuje do oficjalnej uroczystości jaką jest Zakończenie Roku Szkolnego.

Idealnym dopełnieniem do teczki będą dyplomy dla dzieci z okazji Zakończenia Roku. Koniecznie sprawdź nasze propozycje!

:: Dyplomy ukończenia klasy

:: Dyplomy ukończenia Zerówki

:: Dyplomy ukończenia Przedszkola

:: Dyplomy ukończenia Oddziału Przedszkolnego

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store