Żłobka

Dyplom Ukończenia Żłobka DP-84
  • 1+ 1,69 zł
  • 101+ 1,49 zł
Dyplom Ukończenia Żłobka DS-34
  • 1+ 1,99 zł
  • 101+ 1,59 zł
  • 251+ 1,49 zł
Dyplom Ukończenia Żłobka DS-36
  • 1+ 1,69 zł
  • 101+ 1,49 zł
  • 251+ 1,29 zł

Dyplomy ukończenia żłobka

W Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl znajdziesz kilka rodzajów Dyplomów z okazji ukończenia Żłobka o niespotykanej jakości. Dyplomy wykonaliśmy z dbałością o najdrobniejszy szczegół dlatego, że kochamy to, co robimy!

Wiemy jak wiele radości dają dzieciom upominki z okazji ukończenia Żłobka. Dlatego codziennie starannie dopracowujemy wszystkie elementy Dyplomówaby rozbudzały dziecięcą wyobraźnię oraz dawały dużo uśmiechu.

Dyplomy dla dzieci z okazji ukończenia Żłobka.

Możemy śmiało stwierdzić, iż posiadamy Dyplomy na każdą uroczystość szkolną. Jako nieliczni na rynku wprowadziliśmy Dyplomy Ukończenia Żłobka, gdyż uważamy, że najmłodsi zasługują na nie najbardziej.

Jak niesamowitą odwagą muszą wykazać się dzieciaczki, które opuszczają swoich rodziców i z uśmiechem na twarzy udają się do Żłobka.

Ta niesamowita odwaga musi zostać nagrodzona!

Formaty Dyplomów Ukończenia Żłobka

Zadbaliśmy również o to, aby format Dyplomów dla najmłodszych był bardziej kompaktowy i żeby bez trudu mieścił się w rączce małego dziecka. Dlatego też, jednym z wariantów jest dyplom składany, który z pewnością nie będzie przeszkadzać podczas uroczystości. Dodatkowo zaprojektowaliśmy Dyplomy Ukończenia Żłobka w standardowym formacie A4. Dyplomy w formacie A4 posiadają dwa warianty. Pierwszy zawiera kolorową grafikę i służy do samodzielnego nadrukowania tekstu na zwykłej drukarce komputerowej. Dzięki temu dajemy Ci możliwość umieszczenia na nim własnego tekstu. Drugi służy do wypełniania ręcznego, posiada tekst.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą!

:: Dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego

:: Dyplomy ukończenia przedszkola

:: Dyplomy pasowania na przedszkolaka

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store