do wydruku

Dekoracje do wydruku Mikołaj i Renifer

Przygotowujesz salę na wizytę świętego Mikołaja? Zapewne zainteresują Cię dekoracje do wydruku z kategorii „mikołajki”. Oto kilka niespotykanych propozycji, na które warto zwrócić uwagę. Ozdoby mikołajkowe nie tylko prezentują się bardzo pozytywnie, ale i są łatwe w druku oraz wycięciu. Aby uzyskać całkiem fajny efekt, wystarczy Ci zwykła, kolorowa drukarka oraz dobre nożyczki. Udanej zabawy!

 

Dekoracje do druku święty Mikołaj

Ho, ho, ho!!!! Kto nie zna tej wyjątkowej postaci. To właśnie na niego maluchy czekają przez cały rok! Jesteśmy przekonani, że staruszek się niezwykle ucieszy, jak zobaczy ozdoby z własną podobizną. Przygotowaliśmy przeróżne dekoracje do druku ze świętym Mikołajem. Poza tradycyjnymi, kolorowymi ozdobami, znajdziesz u nas wzory aktywujące maluchy do różnych zadań. Zorganizuj dzieciom ciekawe zajęcia poprzedzające wizytę świętego i zachęć je, aby same pokolorowały dekoracje. Dostępne są także pliki z ciekawymi zabawami mikołajkowymi, np. przycinanie brody Mikołaja. Ale będzie zabawa!

 

Dekoracje do druku Renifer

Jak tu przygotowywać salę w przedszkolu na mikołajki, nie wieszając w niej ozdoby, przedstawiającej ulubionego pomocnika świętego Mikołaja? Po prostu nie da się! Dekoracje do druku przedstawiające Renifera cieszą się naprawdę olbrzymią popularnością. Zwłaszcza wzór, w którym możesz dowolnie ruszać różkami Rudolpha. Ale będzie radocha!

 

Duże dekoracje na mikołajki XXL

Większość z Was, zapewne dysponuje drukarkami w formacie A4. To nie znaczy jednak, iż nie możecie sami drukować ozdób w dużym formacie. Jeśli interesują Cię dekoracje na mikołajki XXL, to lepiej nie mogłaś trafić. Pliki, które znajdziesz w tej kategorii, zostały tak zaprojektowane, aby robienie wydruków oraz późniejszy montaż, był dziecinnie prosty.

Aby drukowanie dekoracji w dużym formacie nie sprawiało Ci żadnego problemu, na arkuszach umieściliśmy specjalne znaczniki, dzięki którym zarówno sam wydruk jak i późniejsze sklejanie będzie dziecinnie proste. Do każdego pliku dołączona jest także szczegółowa instrukcja.

 

Dekoracja Mikołaj PDF

Wszystkie dekoracje do druku, udostępniamy w uniwersalnym formacie PDF. Nie będzie więc problemu z kompatybilnością oraz obsługą plików. Otworzysz je zarówno w przeglądarce internetowej, jak i bezpłatnym programie Acrobat Reader.

 

Tanie dekoracje mikołajkowe do wydruku

Prezentowane wzory dekoracji mikołajkowych są naprawdę tanie, a wiele z nich udostępniamy naszym klientom za darmo. Dlatego koniecznie dołącz do nas, a zaskoczymy Cię ilością naprawdę wyjątkowych i niespotykanych produktów. Bo podobnie jak święty Mikołaj, uwielbiamy rozdawać prezenty!

Oferta specjalna

Dołącz do nas i zgarnij rabat na swoje zakupy!

Facebook

Startujemy z facebookiem. Dołącz do nas!

Copyright: 2022 DyplomyDlaDzieci.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Mapa serwisu