Uczeń

Przypinka na Pasowanie PR-401
Przypinka na Pasowanie PR-401
PR401
  • 1+ 3,69 zł
  • 5+ 2,89 zł
  • 21+ 2,69 zł
  • 50+ 2,29 zł
bestseller
Przypinka Pasowanie na Ucznia
Przypinka Pasowanie na Ucznia
PR405
  • 1+ 3,69 zł
  • 5+ 2,89 zł
  • 21+ 2,69 zł
  • 50+ 2,29 zł

PRZYPINKI PASOWANIE NA UCZNIA

Przypinki na ślubowanie pierwszoklasisty, są miłym i niedrogim upominkiem, oraz wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Są duże i niezwykle kolorowe. Mało tego, dzieci je kochają i z radością przypinają do swoich ubrań. W przeciwieństwie do innych upominków, dają poczucie dumy i przynależności do grupy przez wiele, wiele dni. Dlatego, jeżeli szukasz upominków, które ucieszą pierwszaka, koniecznie zapoznaj się z prezentowanymi wzorami. 

Przypominki z kategorii Pasowanie na ucznia, najczęściej produkowane są w kolorze granatowym. Jest to bowiem kolor, ściśle związany z edukacją i idealnie komponuje się z galowym ubraniem. Najczęściej wybieranym wzorem, jest motyw z Sową Profesorką, ubraną w biret. Jednak nie mniejszą popularnością cieszą się znaczki z dziećmi i innymi symbolami szkolnymi.

 

PRZYPINKI DLA PIERWSZOKLASISTY

Wybierając przypinki dla pierwszoklasisty, masz kilka opcji do wyboru. Pierwszą i najtańszą, jest wybór wzorów z uniwersalnym napisem "Pamiątka Pasowania" lub "Pasowanie na ucznia". Wiele z tych wzorów, posiada możliwość wykonania indywidualnego nadruku, np. nazwy szkoły lub imienia dziecka. Kolejną kategorią, są znaczki przeznaczone do pełnej personalizacji. Niezwykle popularne są także wzory, z nadrukowaną klasą.  Zarówno jedne jak i drugie, umieściliśmy w katalogu "Uniwersalne".

 

JAK ZNALEŹĆ WŁAŚCIWY WZÓR PRZYPINEK?

Aby znaleźć odpowiedni wzór przypinek na ślubowanie pierwszoklasistów, skorzystaj z filtrów, które umieściliśmy na górze strony. Po zaznaczeniu opcji "Pasowanie na ucznia", wyświetlą Ci się tylko wzory, których szukasz. Warto również przejrzeć znaczki z kategorii Uniwersalne. To właśnie tam umieściliśmy najwięcej wzorów, które możesz dowolnie spersonalizować, np. umieszczając na nich nazwę szkoły, datę pasowania czy imię pierwszaka. 

Oferta specjalna

Dołącz do nas i zgarnij rabat na swoje zakupy!

Facebook

Startujemy z facebookiem. Dołącz do nas!

Copyright: 2022 DyplomyDlaDzieci.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Mapa serwisu