Jak znaleźć produkt w sklepie internetowym?
Zrobiliśmy wszystko, aby poruszanie po sklepie i odnajdywanie produktów było naprawdę łatwe. Poniżej znajdziesz kilka kluczowych elementów, które ułatwią Ci wyszukiwanie produktów. Mamy nadzieję, że instrukcje będą pomocne i polubisz nawigację po naszym systemie ;)


MENU GŁÓWNE:
Menu główne, podzielone jest na dwie kategorie: Zakończenie roku szkolnego oraz Pasowanie. Po wybraniu odpowiedniego działu, menu rozwinie się, pokazując wszystkie dostępne podkategorie produktów:

FILTRY PRODUKTÓW:
Jeżeli znajdujesz się już w wybranej kategorii produktów (np. dyplomy szkolne), niezwykle użyteczne będzie zaznaczenie odpowiedniej opcji w filtrach. Znajdują się one powyżej menu bocznego:

MENU BOCZNE:
Niezwykle użyteczne w wyszukiwaniu produktów jest także menu boczne:

WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW:
Użycie wyszukiwarki produktów jest kolejnym sposobem, na łatwie odnalezienie ich w systemie. Możesz skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej, lub podstawowej, znajdującej się na górze ekranu. Oznaczyliśmy ją czerwonym symbolem z lupką:

PRODUKTY NA STRONIE GŁÓWNEJ:
W wyszukiwaniu produktów, pomocna będzie także strona główna sklepu. Umieściliśmy na niej linki do najbardziej popularnych kategorii produktów. Stronę główną możesz w każdej chwili wyświetlić, klikając na logotyp naszej galanterii ;)PASEK NAWIGACJI
Pasek nawigacji będzie idealnym narzędziem, aby powrócić do kategorii nadrzędnej. Znajduje się tuż, poniżej menu głównego:

pasek nawigacji


Mam inne pytanie

Copyright: 2022 DyplomyDlaDzieci.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu

Oprogramowanie KQS.store