Jak znaleźć produkt w sklepie DyplomyDlaDzieci.pl?

Zrobiliśmy wszystko, aby poruszanie się po sklepie było łatwe i intuicyjne. Poniżej znajdziesz kilka elementów, które ułatwią Ci wyszukanie odpowiednich produktów. Mamy nadzieję, że instrukcje będą pomocne i polubisz nawigację w naszym systemie.

 

MENU GŁÓWNE:

Menu główne, podzielone jest na kilka kategorii. Po wybraniu odpowiedniego działu, rozwinie się, pokazując wszystkie dostępne podkategorie:

Menu główne sklepu DyplomyDlaDzieci.pl

 

FILTRY PRODUKTÓW:

Jeżeli wybierzesz którąś z kategorii (np. dyplomy szkolne), z lewej strony pojawią się filtry. Ich zadaniem jest pomoc w odnalezieniu właściwych produktów. Polubisz je, gwarantujemy.

Wyszukiwarka Filtry sklepu DyplomyDlaDzieci.pl

 

MENU BOCZNE:

Menu boczne również może być pomoce, podczas wyszukiwania produktów. Zwróć uwagę, że na czerwono podświetlone jest miejsce, w którym aktualnie się znajdujesz.

Wyszukiwarka Boczna sklepu DyplomyDlaDzieci.pl

 

WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW:

Jej chyba nie musimy przedstawiać. Wystarczy, że wpiszesz do niej wyszukiwaną frazę lub symbol produktu, a wyniki pojawią się na ekranie w ułamku sekundy. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanejWyszukiwarka sklepu DyplomyDlaDzieci.pl

 

PASEK NAWIGACJI

Pasek nawigacji będzie idealnym narzędziem, aby powrócić do kategorii nadrzędnej. Znajduje się tuż, poniżej menu głównego:

pasek nawigacji

 

LINKI NA STRONIE GŁÓWNEJ:

W wyszukiwaniu produktów, pomocna będzie także strona główna sklepu, chociaż tą metodę najmniej polecamy. Znajdziesz tam wyłącznie wybrane kategorie. Stronę główną możesz w każdej chwili wyświetlić, klikając na logotyp u góry ekranu.

Wyszukiwarka Strona Głównia sklepu DyplomyDlaDzieci.pl

 

Mam inne pytanie

Copyright: 2024 DyplomyDlaDzieci.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu

Oprogramowanie KQS.store