Jaki komunikat otrzymujesz?


TEN PRODUKT POSIADA KILKA WIARIANTÓW, WYBIERZ ODPOWIEDNI
Wygląda na to, że wybrany przez Ciebie produkt ma kilka opcjonalnych wariantów i nie zaznaczyłaś/eś wszystkich wymaganych pól. Aby zamówić ten produkt, musisz zaznaczyć zarówno elementy, które mają się w nim znaleźć, jak i elementy, z których rezygnujesz (wybierając opcję np. Bez Biretu). Poniższy przykład pokazuje, jak zamówić zestaw z dyplomem i rożkiem, natomiast bez biretu, medalu i krówek:

Jak zaznaczyć parametry produktuKOD RABATOWY NIE DZIAŁA:
Emitowane przez nas kody rabatowe mają najczęściej krótką datę ważności. Jeżeli Twój kod nie działa, wykonaj następujące kroki:


1) Sprawdź jego datę ważności. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w wiadomości od nas.
2) Czy nie wkradła się literówka? Czasami niewodoczna spacja sprawi, że kod nie zadziała.
3) Czy podany kod nie ma ograniczeń do danej kategorii produktów? Być może zamawiasz produkty wyłączone z promocji. Szczegółowe informacje znajdziesz w wiadomości od nas.

 

Jeżeli sprawdziłaś powyższe punkty i kod nadal nie zadziałał, złóż zamówienie bez wykorzystywania kodu i wsytrzymaj płatnosć. Poinformuj nas o zaistniałej sytuacji podająć numer zamówienia oraz swój kod rabatowy (najlepiej odpowiedz na wiadomość, jaką wyślemy do Ciebie po złożeniu zamówienia). Jeżeli będzie to zasadne, naliczymy kod ręcznie i poinformujemy Cię o pomniejszonej kwocie do wpłaty :)INNY BŁĄD:
Jeżeli pojawia Ci się inny błąd, opisz nam zaistniały problem najdokładniej jak możesz i wyślij zrzuty ekranu. Oddzwonimy do Ciebie i postaramy się naprawić usterkę najszybciej, jak to będzie możliwe. Tu możesz zgłosić błąd >


Czy Twój problem został rozwiązany?
Przycisk TAK Nadal potrzebuję pomocy

Chcę zadać inne pytanie

Copyright: 2022 DyplomyDlaDzieci.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu

Oprogramowanie KQS.store