Dyplom Ukończenia Przedszkola DS-52
1.89 In stock

Dyplom Ukończenia Przedszkola DS-52


Jeden z najpiękniejszych dyplomów dla dzieci, przeznaczony na pożegnanie przedszkola. Posiada bardzo głęboką kolorystykę i śliczną szatę graficzną. Zwróć też uwagę na jego kształt.


Cena:
  • ilość 1-100: 1,99 zł / szt
  • ilość 101-250: 1,69 zł / szt
  • ilość 251-: 1,49 zł / szt

Czas realizacji: Produkt chwilowo niedostępny, prosimy o kontakt

Koszt dostawy od: 18,90 zł

Dyplom Ukończenia Przedszkola DS-52

Jeden z najpiękniejszych dyplomów, jaki przygotowalismy dla dzieci kończących swoją przygodę z przedszkolem. Jest składany, posiada świetny motyw graficzny, kształt oraz duży rozmiar. A jego kolorystyka? Jest bajeczna! Z resztą sami zobaczcie!

Dyplom Ukończenia Przedszkola DS-52
Dyplom Ukończenia Przedszkola DS-52 (rewers)

Dyplomy zostały wykonane ze sztywnego kartoniku o grubości 230g. Ponadto, aby wyglądały jeszcze lepiej, zabezpieczyliśmy je błyszczącym laminatem. Przygotowaliśmy je także do łatwego zgięcia na pół ;)

Inne wzory w tej kategorii dyplomów


Teraz dyplomy ukończenia przedszkola są jeszcze większe!

Prezentowany wzór, posiada doskonale przemyślany rozmiar. Pomimo tego, iż jest jednym z największych dyplomów składanych, jaki mamy w ofercie, jest bardzo poręczny. Jego szerokość po rozłożeniu wynosi 30,5 cm, a wysokość 22,5 cm, zatem jest niewiele większy od standardowego formatu A4.

Format dyplomów WL-2

Dyplom przeznaczony jest do wypełniania ręcznego

Dyplom przeznaczony do wypełniania ręcznegoDyplom przeznaczony do wypełniania ręcznego

Ze względu na swój kształt, grubość papieru oraz laminat, dyplomy te nie nadają się do zadruku na zwykłych drukarkach i przeznaczone są do wypełniania ręcznego.
Jeżeli chcesz dokonać personalizacji dyplomów z pomocą komputera, wybierz wzory w formacie A4.


Chcesz kupić ten dyplom taniej?

Jeżeli spodobał Ci się ten wzór dyplomu, bardzo nas to cieszy. Pamiętaj, że możesz kupić go taniej, w promocyjnych zestawach z innymi upominkami dla przedszkolaków z okazji zakończenia roku przedszkolnego. Kliknij na przycisk poniżej i sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie:

Zestawy z okazji zakończenia roku przedszkolnego

Ten produkt wyślemy do Ciebie w ciągu 1-2 dni od zaksięgowania wpłaty. Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z naszą infolinią. Ten produkt wyślemy do Ciebie w ciągu 1-2 dni od zaksięgowania wpłaty. Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z naszą infolinią.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Autoryzowany Dystrybutor DyplomyDlaDzieci.pl, Usługi Graficzne Anita Kos, ul. Nawojowska 297b, 33-300 Nowy Sącz, NIP 7343576163 Twoje dane przetwarzamy zgodnie z Zasadami Ochrony Danych Osobowych w celu przesłania odpowiedzi na zadane pytania drogą elektroniczną. Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store