Medale dla Przedszkolaków Najlepszy Przedszkolak
0.00 In stock

Medale dla Przedszkolaków Najlepszy Przedszkolak


Śliczne medale dla wyjątkowych przedszkolaków. Doskonały sposób, aby wyróżnić i zmotywować dzieci do dalszej pracy i dobrego zachowania. Nie są przypisane do konkretnej uroczystości, dlatego możesz je wręczyć swoim podopiecznym z dowolnej okazji.

Medale występują w dwóch wariantach: tańszym, z uniwersalnym napisem Najlepszy Przedszkolak oraz z opcją nadrukowania imienia dziecka (dopłata).  Druga opcja może wydłużyć termin realizacji zamówienia o 2 dni.


Wariant:

Cena:
  • ilość 1-5: 6,00 zł / szt
  • ilość 6-49: 5,49 zł / szt
  • ilość 50-: 4,99 zł / szt

Czas realizacji: Produkt dostępny

Koszt dostawy od: 18,90 zł

Medale dla dzieci: Najlepszy Przedszkolak

Śliczne i duże medale dla dzieci, które możesz wykorzystać nie tylko na zakończenie roku w przedszkolu, ale także przy każdej innej okazji. Doskonały sposób na to, aby wyróżnić maluchy i sprawić, że poczują się naprawdę wyjątkowo. Medale są duże i ciężkie i mienią się ślicznym odcieniem złota. W komplecie otrzymujesz także biało-granatową tasiemkę z zapięciem.


Medale dla dzieci Najlepszy Przedszkolak MED-207Medale dla dzieci z personalizacją MED-23

 

Wybierz medale z nadrukowanym imieniem dziecka

Ten wzór medalu możesz zamówić z niedrogą opcją personalizacji. Za niewielką dopłatą, wydrukujemy imiona Twoich podopiecznych. Aby zamówić medale z imionami, wybierz odpowiednią opcję w wariantach produktu. Następnie, podczas finalizacji zamówienia w polu "Uwagi do zamówienia" wypisz imiona przedszkolaków, dla których mamy stworzyć indywidualne medale. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić literówki oraz zadbać o odpowiednią odmianę / zdrobnienia imion. Jako producent medali, nie odpowiadamy za błędy i literówki przesłane przez zamawiającego.

Ważne: skorzystanie z opcji personalizacji może wydłużyć czas realizacji zamówienia o 2 dni.

Przykładowe realizacje personalizowanych medali Najlepszy Przedszkolak z imionami dziecka:

Medale Najlepszy Przedszkolak MED-208Medale Wzorowy Przedszkolak MED-208Medale Wyjątkowy Przedszkolak MED-208Medale Super Przedszkolak MED-208

 

Co otrzymasz w zestawie?

Zamawiając medale dla przedszkolaków, w zestawie otrzymasz duży medal Najlepszy Przedszkolak (z wklejką personalizowaną lub bez) oraz biało-granatową szarfę z karabinkiem. Aby medale nie uległy porysowaniu, zapakujemy je w woreczki (każdy osobno).

:: Wysokość medalu: 57 mm (razem z uszkiem)
:: Średnica: 50 mm (duże i ciężkie!)
:: Obwód szarfy: 80 cm

Medale dla dzieci Najlepszy Super Przedszkolak


Stwórz własne medale

Pamiętaj, że możesz stworzyć całkowicie własne medale - w swojej kolorystyce, z własną treścią itd. Jeżeli interesuje Cię taka opcja, zamów dodatkowo Personalizację Medali >>


Pozostałe wzory Medali dla przedszkolaków

W ofercie więcej złotych medali dla przedszkolaków kończących rok przedszkolny. Tutaj sprawdzisz naszą ofertę:

Inne wzory w tej kategorii dyplomów

Ten produkt wyślemy do Ciebie w ciągu 1-2 dni od zaksięgowania wpłaty. Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z naszą infolinią.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Autoryzowany Dystrybutor DyplomyDlaDzieci.pl, Usługi Graficzne Anita Kos, ul. Nawojowska 297b, 33-300 Nowy Sącz, NIP 7343576163 Twoje dane przetwarzamy zgodnie z Zasadami Ochrony Danych Osobowych w celu przesłania odpowiedzi na zadane pytania drogą elektroniczną. Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store