Dyplom Pasowania Na Przedszkolaka  DS-48
1.99 In stock

Dyplom Pasowania Na Przedszkolaka DS-48

 

Wzór ten zawiera świetny motyw graficzny, idealnie pasujący do uroczystości ślubowania przedszkolaków. Na ciemnogranatowym tle, znajdują się postacie: uśmiechnięta dziewczynka, chłopiec oraz pan profesor, podczas pasowani na przedszkolaka.

 

Dyplomy DS-48 mają bajeczną kolorystykę. Zostały wydrukowane na sztywnym kartoniku oraz zabezpieczone błyszczącym laminatem. Dzięki temu kolory zostały jeszcze mocniej uwypuklone. Zwróć uwagę także na ich ciekawy kształt. Będą świetną pamiątką dla przedszkolaków!

 

Ten wzór dyplomów na pasowanie, możesz kupić w zestawach promocyjnych z innymi upominkami dla dzieci. Sprawdź, bo naprawdę warto! >>

 


Cena:
  • ilość 1-9: 2,99 zł / szt
  • ilość 10-24: 2,49 zł / szt
  • ilość 25-49: 2,29 zł / szt
  • ilość 50-99: 2,19 zł / szt
  • ilość 100-: 1,99 zł / szt

Czas realizacji: 1-2 dni (+dostawa)

Koszt dostawy od: 18,90 zł

Dyplom Pasowania Na Przedszkolaka DS-48

Dyplom Pasowania na przedszkolaka DS48

Dyplom Pasowania na przedszkolaka DS48 - rewers

Inne Dyplomy na Pasowanie na Przedszkolaka

 


Teraz nowy format i kształt dyplomów!

Dyplom składany DS-48 jest jednym z największych dyplomów przygotowanych na okazję ślubowania przedszkolaków. Jego wymiary to 21,5 cm x 28,5 cm. Wyprodukowaliśmy je na sztywnym kartoniku oraz zabezpieczyli specjalną warstwą laminatu. Teraz mają bardzo żywe kolory i są trwałą pamiątką na długie lata! Zwróć uwagę na ich ciekawy kształt ;)

Nowy format dyplomów WL-3


Dyplomy składane wypełnisz ręcznie


Dyplomy wypełniamy ręcznie Dyplom nie nadaje się do zadruku na komputerze

Wszystkie dyplomy składane z naszej Galanterii, wyprodukowane są na sztywnym papierze oraz zabezpieczone warstwą błyszczącego laminatu. Wpływa to pozytywnie na ich wygląd oraz trwałość, natomisat uniemożliwia użycie ich w biurowych drukarkach komputerowych. Aby ułatwić Ci wypełnianie ręczne, ograniczyliśmy tekst do niezbędnego minimum oraz umieściliśmy w delikatne linie pomocnicze. Teraz wypisanie dyplomów zajmie Ci malutką chwilkę ;)A może zamówisz Rożek Obfitości do kompletu?

Rożki są obowiązkowym upominkiem i najbardziej wyczekiwanym z okazji pasowania, natomiast poniższy wzór, idealnie komponuje się z prezentowanym. Dlaczego więc nie zaskoczyć maluchów takim upominkiem? Wszyscy będą zachwyceni!

Rożek Obfitości R-22 idealnie pasuje do dyplomów DS-48

 


Inne upominki na ślubowanie

Przygotowaliśmy znacznie więcej propozycji dla Ciebie. Wierzymy, iż produkty te sprawią, że na każdej małej buźce pojawi się radość i uroczyste pasowanie pozostanie na długo w pamięci maluchów!

Zestawy upominków na pasowanie na przedszkolaka

Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni + czas dostawy (zależny od wybranej opcji). Pamiętaj, że czas realizacji liczony jest od przesłania kompletnego zamówienia, oraz zaksięgowania wpłaty.
Oceny i komentarze użytkowników
Ocena: 5 Napisał(a): , dnia
Super jest ten profesor, z resztą dzieci też śliczne! Za kilka miesięcy zamierzam zamówić właśnie ten wzór. Zamawiam u Was przez kilka lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiedliście!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dystrybucja DyplomyDlaDzieci.pl Anna Pierzga-Belska, 33-340 Stary Sącz, ul. Węgierska 4, NIP 7341998121 Twoje dane przetwarzamy zgodnie z Zasadami Ochrony Danych Osobowych w celu przesłania odpowiedzi na zadane pytania drogą elektroniczną. Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store