Dyplom Pasowania Na Przedszkolaka  DS-50
1.99 In stock

Dyplom Pasowania Na Przedszkolaka DS-50

 

Śliczny i bardzo popularny wzór dyplomów pasowania na przedszkolaka o wiosennej kolorystyce. Dzieje się na nim naprawdę dużo. Jak w idealnym przedszkolu - nie brakuje słońca, uśmiechu oraz zabawy. Serdecznie go polecamy!

 

Dyplomy DS-50 zostały wydrukowane na sztywnym kartoniku oraz zabezpieczone błyszczącym laminatem. Dzięki temu kolory zostały jeszcze mocniej uwypuklone. Zwróć uwagę także na ich ciekawy kształt. Będą wspaniałą pamiątką dla przedszkolaków!

 

Wzór ten możesz kupić w zestawach promocyjnych z innymi upominkami dla dzieci. Więcej informacji znajdziesz na dole oferty.


Cena:
  • ilość 1-9: 2,99 zł / szt
  • ilość 10-24: 2,49 zł / szt
  • ilość 25-49: 2,29 zł / szt
  • ilość 50-99: 2,19 zł / szt
  • ilość 100-: 1,99 zł / szt

Czas realizacji: 1-2 dni (+dostawa)

Koszt dostawy od: 18,90 zł

Dyplom Pasowania Na Przedszkolaka DS-50

Dyplom Pasowania na przedszkolaka DS-50

Dyplom Pasowania na przedszkolaka DS-50 - rewers

Inne Dyplomy na Pasowanie na Przedszkolaka


 
Teraz nowy format dyplomów i śliczny kształt!

Dyplomy składany DS-50 jest większy od naszych pozostałych, standardowych dyplomów. Jego wymiary to 21,5 cm x 28,5 cm.  Wydrukowaliśmy go na sztywnym kartoniku oraz przygotowaliśmy do łatwego złożenia "na pół".

Nowy format dyplomów WL-1Dyplomy składane wypełnisz ręcznie


Dyplomy wypełniamy ręcznie Dyplom nie nadaje się do zadruku na komputerze

Wszystkie dyplomy składane z naszej Galanterii, wyprodukowane są na sztywnym papierze oraz zabezpieczone warstwą błyszczącego laminatu. Wpływa to pozytywnie na ich wygląd oraz trwałość, natomisat uniemożliwia użycie ich w biurowych drukarkach komputerowych. Aby ułatwić Ci wypełnianie ręczne, ograniczyliśmy tekst do niezbędnego minimum oraz umieściliśmy w delikatne linie pomocnicze. Teraz wypisanie dyplomów zajmie Ci malutką chwilkę ;)
Dyplomy DS-50 znajdziesz także w promocyjnych zestawach!

Jeżeli podoba Ci się ten wzór dyplomu, to świetnie! Teraz możesz skomponować rewelacyjny zestaw upominków na ślubowanie przedszkolaków, utrzymany w jednym stylu z tym dyplomem. To także doskonała okazja na oszczędności. Produkty w zestawach, mają bowiem niższe ceny ;)
Upominki na ślubowanie przedszkolaków z dyplomem DS-50

Dostępne są także inne wersje kolorystyczne zestawów:
Inne wzory Zestawów Upominkowych na ślubowanie przedszkolaków

Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni + czas dostawy (zależny od wybranej opcji). Pamiętaj, że czas realizacji liczony jest od przesłania kompletnego zamówienia, oraz zaksięgowania wpłaty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dystrybucja DyplomyDlaDzieci.pl Anna Pierzga-Belska, 33-340 Stary Sącz, ul. Węgierska 4, NIP 7341998121 Twoje dane przetwarzamy zgodnie z Zasadami Ochrony Danych Osobowych w celu przesłania odpowiedzi na zadane pytania drogą elektroniczną. Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store