Teczki na Świadectwa i Dyplomy

Teczki na dyplomy i świadectwa szkolne

Uroczystość Zakończenia Roku nie może obejść się bez wspaniałych upominków dla dzieci. Jednak najważniejszą pamiątką oraz dokumentem związanym z tą uroczystością jest świadectwo szkolne oraz pamiątkowe dyplomy ukończenia. Każde dziecko prowadzi „kolekcję” swoich osiągnięć, które kolekcjonuje przez cały okres swojej edukacji, od lat przedszkolnych, aż po maturę i wyższą uczelnię.

Pragniemy, aby zarówno dyplomy jak i świadectwa ukończenia klasy wyglądały świetnie, nie tylko podczas wręczenia, ale i przez wiele następnych lat. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy kolekcję teczek na świadectwa i dyplomy. Celem tych praktycznych i eleganckich produktów jest nie tylko budowanie marki przedszkola/szkoły (elegancki sposób wręczenia świadectwa czy dyplomu), ale także ochrona tych dokumentów przed zniszczeniem, nie tylko podczas drogi do domu, ale także przez późniejsze lata. Każde dziecko prowadzi także kolekcję wszystkich swoich trofeów, jakie zdobyło przez lata edukacji. Teczki na świadectwa i dyplomy umożliwią im zdecydowanie lepszą organizację miejsca na tego typu pamiątki.

 

TECZKI NA DYPLOMY

Obwoluty z tej kategorii posiadają prześliczną kolorystykę oraz szatę graficzną. Dzięki nim, każdy dyplom, jaki uczeń zdobędzie poprzez swoje lata edukacji, będzie miał swoje miejsce. Warto zadbać, aby po latach nasz „maluch” mógł wrócić wspomnieniami do najmłodszych lat spędzonych w przedszkolu czy szkole, oglądając pamiątkowe dyplomy ukończenia.

 

TECZKI NA ŚWIADECTWA

Eleganckie teczki na świadectwa szkolne mogą posłużyć do przechowywania wszystkich wyróżnień, świadectw oraz dyplomów zdobytych przez dziecko w poszczególnych klasach. Dzięki nim dzieci będą mogły gromadzić wszystkie ważne dokumenty szkolne w jednym miejscu. Teraz, nigdzie się nie zawieruszą ani nie ulegną zniszczeniu.

Teczki zostały wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Zadbaliśmy o to, aby były funkcjonalne oraz prezentowały się doskonale. Każda z nich posiada niespotykane, okrągłe zapięcie oraz praktyczne skrzydełka.

 

TECZKI DLA SZKÓŁ Z INDYWIDUALNYM NADRUKIEM

Jeżeli zależy Ci na budowaniu marki szkoły/przedszkola i chcesz w sposób szczególny docenić starania uczniów i sprawić, że poczują się mocnej zjednoczeni z Twoją placówką, koniecznie zainteresuj się wykonaniem indywidualnych teczek z logiem i nazwą placówki. Więcej informacji udzielimy Ci telefonicznie. Ważne: ze względu na duże obciążenie, indywidualnych zamówień nie realizujemy w miesiącach: czerwiec oraz wrzesień i październik. Pomyśl o zaopatrzeniu wcześniej!

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store