Zerówki

Dyplomy ukończenia zerówki

Ukończenie zerówki to naprawdę wielkie wydarzenie dla malucha. Dziecko kończy przygodę z przedszkolem, w którym spędziło kilka lat przepełnionych zabawą. Musi pożegnać się z dotychczasowymi opiekunkami, znaną salą i przedszkolnymi zabawami. Zostawić pierwszych kolegów i koleżanki i dużymi krokami wkroczyć w nieznane progi prawdziwej szkoły.

Ale, przy odrobinie starania, możemy znacznie zmniejszyć dziecku stres i niepewność. Wystarczy odpowiednio je motywować, wskazując na nowe możliwości, jakie się pojawiają: zawieranie nowych przyjaźni, poznawanie nowych kolegów i koleżanek.

Jakkolwiek podejdziemy do tego tematu, obowiązkowo musimy dziecko wynagrodzić za dotychczasową pracę, a najlepiej do tego spiszą się dyplomy ukończenia zerówki. Chociaż oferta w tej kategorii nie jest największa, liczymy na to, że znajdziesz ciekawy wzór, który spełni Twoje oczekiwania. Wszystkie przygotowaliśmy z największa starannością. Mamy także nadzieję, że spodoba się dzielnym zerówkowiczom i z radością pobiegną do swoich rodziców, aby pochwalić się swoim wielkim osiągnięciem!

 

DYPLOMY UKOŃCZENIA ODDZIAŁU ZEROWEGO

W tej kategorii znajdziesz także dyplomy dla dzieci, które uczęszczały do oddziału zerowego. Wszystkie, dostępne są w formacie A4. Możesz je wypełnić zarówno ręcznie, jak i z użyciem drukarki komputerowej. Wybierz odpowiednią opcję podczas składania zamówienia.

Nie zapomnij także o innych upominkach dla zerówkowiczów. Jest w czym wybierać. Szczególnie polecamy pamiątkowe medale oraz śliczne rożki obfitości.

 

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store