Klasy 1,2,3

Dyplomy ukończenia klasy

Galanteria Dyplomy Dla Dzieci to nie tylko produkty dla przedszkolaków. Przygotowaliśmy kilkadziesiąt produktów dla dzieci szkolnych, między innymi dyplomy ukończenia klasy.

 

DYPLOMY UKOŃCZENIA KLASY 1 PIERWSZEJ

Dyplomy dla dzielnych pierwszoklasistów, którzy dopiero co weszli w grono uczniów szkoły podstawowej, a już przygotowują się do otrzymania pierwszego świadectwa ukończenia klasy oraz pierwszych w swoim życiu prawdziwych wakacji. Dyplomy ukończenia klasy 1 to świetna pamiątka, która nie tylko cieszy maluchy, ale i motywuje do dalszej pracy. Dostępne są w standardowym formacie A4. Możesz je wypełnić zarówno na komputerze jak i ręcznie.

Świetnym i praktycznym upominkiem z okazji wręczenia pierwszego świadectwa będą teczki na dyplomy i świadectwa.

 

DYPLOMY UKOŃCZENIA KLASY 2 DRUGIEJ

Ukończenie drugiej klasy to równie ważna chwila dla dziecka, jak ukończenie klasy 1. Warto ją upamiętnić wręczeniem pamiątkowych dyplomów. Na pewno każde dziecko się ucieszy z takiej pamiątki.

 

DYPLOMY UKOŃCZENIA KLASY 3 TRZECIEJ

Dla trzecioklasistów również przygotowaliśmy kilka wzorów dyplomów. Najpopularniejszym z nich jest dyplom ukończenia klasy 3 DE-93T. Nie zapomij także o rożkach obfitości oraz o medalach pamiątkowych, przygotowanych na tą okazję! Nam pozostaje życzyć tylko kolorowych wakacji!

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store