Medale dla Dzieci

Medal dla dzieci będzie powodem do dumy dla każdego przedszkolaka!

Przygotowujesz uroczystość Ukończenia Roku w Przedszkolu? A może pragniesz, aby uroczystość Pasowania na Ucznia była niezapomniana? Pomyśl o upominku dla dzieci, który sprawi dzieciom najwięcej radości i będzie powodem do prawdziwej dumy!

Medale dla dzieci na zakończenie roku?

To świetny pomysł! Taka wyjątkową pamiątka sprawi, iż każde dziecko zapamięta rok szkolny jako fantastyczną przygodę. Trzeba pamiętać, że szczęśliwe wakacje zaczynają się od radosnego zakończenia roku. A co da większą radość dzieciom niż Złoty Medal? NIC!

Medale dla dzieci na pasowanie?

To świetna motywacja dla każdego pierwszoklasisty! Po otrzymaniu Medalu z nadrukiem młody uczeń rozpocznie swoją przygodę ze szkołą z pozycji zwycięzcy. Tak zmotywowany, będzie starać się utrzymywać pozycję lidera przez cały rok, a co za tym idzie, będzie zbierać same piątki i szóstki. Sukces gwarantowany!

Radość dzieci motywuje nas najbardziej, dlatego do produkcji Medali przykładamy najwięcej uwagi! Doskonały odcień prawdziwego złota, laminowana wklejka o bajecznej kolorystyce i świetna grafika sprawiają, iż są to bezwzględnie najpiękniejsze Medale dla dzieci.

Wybierz prawdziwe, metalowe Medale i nie pozwól na żadne kompromisy! Niech każde dziecko poczuje się jak prawdziwy zwycięzca!

:: Złote Medale z okazji ukończenia roku

:: Medale – Pamiątka Pasowania

Pamiętaj, że Medale dla przedszkolaków możesz kupić także w przepięknych Zestawach z pamiątkami w rewelacyjnych cenach.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja KQSDesign.pl