Dyplomy Ukończenia

Dyplomy ukończenia przedszkola i nie tylko

Kończy się rok nauki i zbliżają wakacje? Chcesz docenić swoich podopiecznych i podziękować im za zaangażowanie i wspólnie spędzony czas? To świetnie! Mamy kilka produktów, które Cię zaskoczą i będą wspaniałą pamiątką dla dzieci na długie lata.

Dyplomy ukończenia są absolutnie obowiązkowym upominkiem dla dziecka. Nie ma już żadnego przedszkola, w którym nie wręcza się pamiątkowych dyplomów na zakończenie roku.

 

DYPLOMY UKOŃCZENIA - SKŁADANE CZY A4?

Wszystkie wzory dyplomów produkujemy w dwóch rodzajach: składane, przeznaczonych do wypełniania ręcznego, oraz standardowe w formacie A4. Ze względu na swoją bajeczną kolorystykę oraz niespotykany kształt, to właśnie ten pierwszy rodzaj cieszy się największym powodzeniem.

 

TANIE DYPLOMY DLA DZIECI

Dyplomy na zakończenie roku są zdecydowanie najtańszym upominkiem, jakim możesz obdarować dzieci. Średnia cena dyplomów mieści się w przedziale 1,50 - 2,00 zł a różnicę pomiędzy wzorami nie przekraczają kilkudziesięciu groszy. Właśnie dlatego warto skoncentrować się wzorze dyplomów, ich estetyce oraz kolorystyce, a nie na poszukiwaniu najtańszego modelu.

Projektując dyplomy ukończenia, robimy wszystko, aby były wspaniałymi pamiątkami, a dzięki masowej produkcji jesteśmy w stanie zaproponować Ci naprawdę świetne ceny. Zdecydowanie polecamy Ci dyplomy, które znajdują się na pierwszych pozycjach oferty. To prawdziwe bestsellery o bajecznej kolorystyce i świetnym kształcie. Jeżeli jednak nadal chcesz oszczędzić kilkadziesiąt groszy, zerknij tutaj >>. Znajdziesz tam dyplomy dla przedszkolaków w cenach, które naprawdę Cię zaszokują ;)

Jeszcze lepszym sposobem na zmniejszenie kosztów dyplomów jest zamówienie ich w promocyjnych zestawach upominkowych. Jeżeli zamówisz je z innymi produktami, możesz zmniejszyć cenę zakupu nawet o połowę! To niesamowita oferta, jakiej nie znajdziesz gdzie indziej. Koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy: Upominki dla przedszkolaków na zakończenie roku >>

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store