Ukończenie Oddziału (Zestawy)

Zestawy upominków dla Przedszkolaków na Ukończenie Oddziału

Zakończenie roku w przedszkolu to wzruszająca chwila zarówno dla małych, dzielnych przedszkolaków, jak i ich rodziców oraz opiekunów. Właśnie minął rok, przepełniony zabawami i pierwszymi wyzwaniami, jakie pojawiły się w sali przedszkolnej. Najwyższy czas zaprosić rodziców na uroczystą akademię przygotowaną specjalnie na tą okazję oraz pożegnać najstarszych kolegów, opuszczających przedszkole.

Bardzo nam zależy, aby maluchy jak najdłużej i jak najlepiej wspominały ten beztroski okres spędzony w salce przedszkolnej. Właśnie dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe zestawy upominków, które nie tylko pomogą uświetnić uroczyste zakończenie roku, ale sprawią dzieciom wiele radości!

 

UPOMINKI NA UKOŃCZENIE ODDZIAŁU

Prawdziwym hitem sprzedaży są zestawy z motywem sowy – profesorki. Przygotowaliśmy kilka propozycji, które na pewno Cię zachwycą! Szczególnie polecamy zestawy z pamiątkowymi medalami ukończenia oddziału przedszkolnego. Obowiązkowym elementem są także upominki z biretami oraz rożkami na słodycze. Każdy z nich posiada kilka wariantów do wyboru.

Ponieważ wiele osób chce skomponować własny, niepowtarzalny zestaw, od tego roku wprowadziliśmy taką możliwość do oferty. Teraz możesz wykazać się prawdziwą kreatywnością! Stwórz własny zestaw >>

Warto zwrócić uwagę na upominki z motywem radosnej pszczółki oraz uśmiechniętych przedszkolaków. Podobnie jak inne, zawierają dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego, pamiątkową linijkę-zakładkę, rożki obfitości, birety oraz złote medale.

Ale to nie wszystko! Jeżeli nie widziałaś jeszcze upominków z uśmiechniętym ołówkiem lub olbrzymim cukierkiem na słodycze lub ślicznym plecaczkiem, musisz je koniecznie zobaczyć! Dobrze radzimy, zrób to jak najszybciej, bo sprzedają się jak ciepłe bułeczki i niemal zawsze już w połowie czerwca, całe nakłady są wyprzedane!

I jak wrażenia? Który z produktów uświetni uroczyste zakończenie roku i sprawi, że przedszkolaki poczują się jak nigdy dotąd?

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store