Birety dla dzieci

Birety dla dzieci na Zakończenie Roku

Zakończenie Roku w Przedszkolu to wyjątkowa chwila. Dlatego stworzyliśmy serię produktów, które pomogą uświetnić tę okazję. Znajdziesz wśród nich Rożki Obfitości oraz Złote Medale z okazji Ukończenia Roku.

Jednak prawdziwe zakończenie roku nie może odbyć się bez biretów dla dzieci. To one podniosą rangę akademii i sprawią, że ta chwila pozostanie na długo w pamięci najbliższych. 

Jeżeli pragniesz, aby dzieci zaprezentowały się wyjątkowo podczas akademii zakończenia, oraz miały śliczne zdjęcia pamiątkowe, koniecznie wybierz Birety Kartonowe z charakterystycznym dziubkiem na czole. Zarówno nauczyciele, jak i rodzice będą zachwyceni.

Birety dla przedszkolaków?

Oczywiście, ale nie tylko! Birety mają duży zakres regulacji obwodu głowy, dlatego pasują zarówno dla maluchów jak i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Teraz dzieci mogą wyglądać świetnie, bez względu na wiek!

Warto zwrócić uwagę na bardzo mocne zapięcia, które uniemożliwiają przypadkowe rozpinanie się biretów podczas akademii. Dzięki głębokiej kolorystyce oraz delikatnym chwostom, dzieci w biretach prezentują się rewelacyjnie! Niewątpliwym atutem Biretów dla dzieci jest przepiękny chwost z niespotykaną nigdzie indziej ozdobą ze srebra himalajskiego. To zupełna nowość na rynku.

Birety dla dzieci możesz kupić także w specjalnie przygotowanych zestawach z innymi upominkami, z okazji kończącego się roku:

:: Zestawy Ukończenie Oddziału Przedszkolnego

:: Zestawy Ukończenie Przedszkola

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store