Birety dla dzieci

Birety dla dzieci na zakończenie roku

Każdy pragnie, aby uroczystość zakończenia roku w przedszkolu i szkole była wyjątkowym świętem, a dzieci prezentowały się rewelacyjnie. Nic więc dziwnego, że ponad 80% opiekunów zamawia kartonowe birety dla dzieci. To już nie tylko tradycja! To idealny sposób, aby wyróżnić dzieci i sprawić, że nie tylko poczują się wyjątkowo, ale i będą wyglądać świetnie!

 

ZAMAWIASZ BIRETY DLA DZIECI? ZOBACZ NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ!

Każdy wie, że estetyka wykonania jest bardzo ważna. Pragniemy, aby dzieci prezentowały się ślicznie zarówno na akademii jak i pamiątkowych fotografiach. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka innych, niezwykle istotnych parametrów, które wpłyną zarówno na bezpieczeństwo jak i wygodę maluchów.

Birety kartonowe z naszej oferty posiadają bardzo mocne zapięcia. Nie ma mowy o przypadkowych rozpięciach się czapek podczas akademii. A uwierz, że nie ma nic gorszego podczas akademii niż rozpinające się birety i zdekoncentrowane dzieci ;)

Dzięki czterostopniowej regulacji obwodu głowy, dopasujesz je do każdego dziecka, dzięki czemu będą dobrze leżały na głowach i nie będą przeszkadzały maluchom, nawet podczas ruchliwych zabaw. Oczywiście, w zestawie otrzymasz także gumeczkę, która jeszcze lepiej zabezpieczy birety na głowach maluchów.

Kwestie estetyczne celowo umieściliśmy na ostatnim miejscu. Każdy z biretów z naszej galanterii posiada niezwykle głęboką kolorystykę. Nie znajdziesz podobnej na rynku! Warto zwrócić uwagę także na klasyczne wycięcie na czole - charakterystyczny "dziubek". Dzięki niemu dzieci wyglądają ciekawiej, i przede wszystkim, każdy z nich ma ubrany biret we właściwym kierunku, co znacznie lepiej prezentuje się na pamiątkowych fotografiach.

Zwróć uwagę także na delikatne chwosty, będące ozdobą biretów. W przeciwieństwie do popularnych, najtańszych produktów dostępnych na rynku z wełnianą "babą jaką" zastosowaliśmy bawełniane chwosty z metalową ozdobą, wykonaną z prawdziwego srebra himalajskiego. Chwosty teraz nie tylko prezentują się świetnie, ale są także lepiej obciążone.

 

GRANATOWE BIRETY DLA DZIECI NA ZAKOŃCZENIE ROKU? NIE TYLKO!

Jaki kolor biretów wybrać? Chociaż najczęściej wybieracie birety w kolorze granatowym, przygotowaliśmy także bogatą paletę innych wariantów do wyboru. Olbrzymią popularnością cieszą się birety niebieskie, czerwone a także klasyczne - czarne birety. Nowością i prawdziwym hitem, są birety w kolorze purpury. Wiele osób decyduje się na odróżnienie chłopców od dziewczynek i zamawia np. granatowe birety dla chłopców a purpurowe dla dziewczynek. 

Birety kartonowe w zestawach z upominkami >>

 

BIRETY DLA ÓSMOKLASISTÓW

Chociaż nasze produkty przeznaczone są w większości dla przedszkolaków oraz pierwszoklasisów, przygotowaliśmy także birety dla ósmoklasistów. Wejdź do biretów i wybierz odpowiednią opcję podczas składania zamówienia :)

 

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store