Rożki Obfitości

Rożki Obfitości dla przedszkolaków to idealna pamiątka zakończenia roku

Pomimo tego, iż tradycja wręczania Rożków Obfitości dzieciom ma już ponad 100 lat, cieszą się coraz większą popularnością. Wręcza się je nie tylko z okazji ślubowania na ucznia, ale także Zakończenia Roku w Przedszkolu.

Rożki na słodycze to wyjątkowy sposób na zapakowanie słodkiego upominku, z którym najprawdopodobniej dzieci nie miały jeszcze do czynienia. Bajeczna kolorystyka, niespotykany kształt oraz szeleszczący celofan związany kokardką – to wszystko sprawia, iż ciekawość dzieci sięga zenitu.

Gdzie kupić Rożki Obfitości?

Zapewne często zadawałeś sobie to pytanie. Bez problemu dostaniesz je w naszym sklepie internetowym.

W ofercie naszej Galanterii znajdziesz dużą ilość wzorów i rozmiarów. Rożki o najmniejszej pojemności, mają 37 cm długości. Polecamy je szczególnie z okazji Zakończenia Roku w Przedszkolu. Dzięki małemu rozmiarowi nie nadwyrężą zbytnio budżetu rodziców, a przy odrobinie pomysłowości można wypełnić je wspaniałymi słodyczami i nie tylko.

Czym wypełnić Rogi Obfitości?

Oto kilka pomysłów: ulubione słodycze dziecka, mały upominek w postaci przyborów szkolnych bądź większa zabawka plus dodatkowo kilka cukierków. Rożek Obfitości można również wypełnić zdrowymi przekąskami; jabłka, banany, naturalny soczek, zdrowe chrupki bądź suszone owoce oraz orzechy.

Dzięki takiej Pamiątce z Okazji Zakończenia Roku w Przedszkolu dziecko zapamięta czas spędzony w gronie przedszkolaków oraz nauczycieli, jako najszcześliwszy w życiu.

Warto zwrócić uwagę także na inne upominki dla najmłodszych, m.in. śliczne Medale Ukończenia. Rożki Obfitości dostępne są także w wyjątkowych zestawach z innymi upominkami:

:: Zestawy z rożkami na ukończenie oddziału przedszkolnego

:: Rożki obfitości na ukończenie przedszkola

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store