Rożki Obfitości

Rożki Obfitości na słodycze - najlepszy upominek dla przedszkolaków!

Czy wiesz które z upominków wręczanych podczas zakończenia roku w przedszkolu sprawiają dzieciom najwięcej radości? Byliśmy niezwykle zaskoczeni, ale zdecydowanie wygrały rożki obfitości! Zdeklasowały one wszystkie pozostałe upominki dla dzieci! Oto dlaczego, co roku wybiera je ponad 72% zamawiających!

Rożki na słodycze są produktem, z którym najprawdopodobniej dziecko nie miało jeszcze nigdy do czynienia. Właśnie dlatego budzą wielką ciekawość wśród najmłodszych. Dzięki bajecznej kolorystyce wyglądają prześlicznie, a ich nietypowy kształt sprawia, że dzieci nie mogą się doczekać wręczenia nagród. Nie ma co się dziwić maluchom, gdyż rożki wyglądają naprawdę prześlicznie! Do tego, zostały zapakowane w szeleszczący celofan, co jeszcze bardziej przywołuje skojarzenia z magią otrzymywania upominków.

 

KTÓRE WYBRAĆ ROŻKI OBFITOŚCI NA ZAKOŃCZENIE ROKU?

W ofercie Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl znajdują się rożki o różnych kształtach oraz wielkościach. Zacznijmy od tego drugiego parametru, gdyż on najbardziej wpływa na Twój budżet. Rożki o największej pojemności, pomieszczą naprawdę sporą ilość prezentów, co zawsze wiąże się z wyższymi kosztami. Aby nie nadwyrężać budżetu rodziców, przygotowaliśmy niewielkie tyty, o rozmiarze 37 cm. Dzięki swoim mniejszym rozmiarom, są najczęściej wybieranych produktem z okazji ukończenia roku przedszkolnego. Są prześliczne! Z łatwością pomieszczą niewielkie upominki oraz prawie 1 kg słodyczy.

Jeżeli chcesz zamówić większe rożki obfitości, a jednocześnie zależy Ci na oszczędzaniu, polecamy z całego serca rożki na słodycze o długości 55 cm. Ich największą zaletą jest prześliczna kolorystyka, wyjątkowy kształt oraz duża długość. Zaprojektowaliśmy je tak, aby były łatwe i niedrogie w napełnianiu. Ostatnim rodzajem są olbrzymie tyty o długości 60 cm. W przeciwieństwie do poprzednikwów, mają olbrzymią pojemność. Dlatego nim je zamówisz, zastanów się, czym je wypełnisz. Pomocny może być artykuł Jak wypełnić rożki obfitości.


JAK NIE ROŻKI OBFITOŚCI TO CO?

Ukończenie przedszkola to wyjątkowa chwila i nic dziwnego, iż zależy Ci na najpiękniejszych upominkach dla dzieci. Jeżeli zależy Ci na nietuzinkowym i bardzo efektownym sposobie wręczenia prezentów dla przedszkolaków, przygotowaliśmy kilka wyjątkowych propozycji. Zerknij na Wesoły Ołówek. To najbardziej radosny prezent, jaki mamy w ofercie! Stał się prawdziwym hitem ostatnich miesięcy. Doskonale prezentuje się także Olbrzymi Cukierek . Gwarantujemy, że zrobi na wszystkich olbrzymie wrażenie.

Najtańszym sposobem na efektowne zapakowanie upominków na ukończenie przedszkola, są kartowane torebki na upominki, dostępne w dwóch rozmiarach. Wszystkie te produkty, możesz kupić w lepszych cenach, wybierając zestawy z upominkami na zakończenie roku. Zerknij, bo są prześliczne i naprawdę warto!

:: Upominki na ukończenie przedszkola >>

:: Upominki na ukończenie oddziału przedszkolnego >>

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store