Uczeń

   Dyplom Pasowania na Ucznia [Premium] + Przypinka
Dyplom Pasowania na Ucznia [Premium] + Przypinka
Wybierz produkty
 • 1+ 6,98 zł
 • 5+ 5,58 zł
 • 21+ 5,18 zł
 • 50+ 4,58 zł
bestseller
   Upominki Pasowanie na Ucznia [Motyw Sowa]
Upominki Pasowanie na Ucznia [Motyw Sowa]
Wybierz produkty
 • 5+ 0,01 zł
bestseller
  Upominki Pasowanie na Ucznia [Motyw Dzieci]
Upominki Pasowanie na Ucznia [Motyw Dzieci]
Wybierz produkty
 • 5+ 0,01 zł

Zestawy Upominków na Pasowanie na Ucznia

Jeżeli przygotowujesz uroczystą akademię ślubowania pierwszoklasistów, to mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Specjalnie, na tą okazję, pogrupowaliśmy najpiękniejsze produkty z naszej oferty i stworzyliśmy niespotykane zestawy upominków dla pierwszoklasistów. Wierzymy głęboko, iż każdemu maluchowi przypadną do gustu podczas uroczystego ślubowania i staną się pamiątką, która przez wiele lat będzie przypominała ten wyjątkowy dzień. Dzień, w którym świeżo upieczony pierwszoklasista, wstąpił na drogę edukacji i stał się pełnoprawnym członkiem braci uczniowskiej. 

 

ZESTAWY UPOMINKÓW NA PASOWANIE NA UCZNIA

Zestawy upominków dla pierwszoklasistów, możemy podzielić na dwie kategorie. W pierwszej, masz możliwość samodzielnego wyboru produktów, w drugiej natomiast, czekają na Ciebie gotowe warianty. Jeżeli chcesz stworzyć własne, niepowtarzalne zestawy, wybierz te, oznaczone symbolem "Wybierz produkty". Jeżeli natomiast chcesz skorzystać z gotowych rozwiązań, druga kategoria będzie odpowiednia.

 

KTÓRE WYBRAĆ UPOMINKI DLA PIERWSZOKLASISTY NA ŚLUBOWANIE?

Wybierając upominki dla pierwszoklasistów na ślubowanie, absolutnie nie można pominąć takich produktów, jak dyplom pasowania na ucznia oraz tyta pierwszoklasisty. Na każdym ślubowaniu, obowiązkowe są także birety, które idealnie uzupełniają odświętne ubranie. Ciekawą alternatywą dla rożków obfitości, są takie produkty jak Wesoły Ołówek oraz Wspaniały Cukierek. Z nimi również przygotowaliśmy zestawy. Prawdziwym powodem do dumy dla małych pierwszoklasistów, będą także złote medale. To właśnie nimi, oraz dyplomami, pochwalą się maluchy z pozostałymi członkami rodziny. 

Copyright: 2021 DyplomyDlaDzieci.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Mapa serwisu