Zestawy (Uczeń)

Dyplomy pasowania na ucznia

Zakończył się beztroski okres przedszkolny. Przed naszymi maluchami olbrzymi krok do wykonania – wejście do grona pełnoprawnych uczniów szkoły podstawowej. Z radością wyczekują więc chwili pasowania na ucznia, a dumni rodzice i nauczyciele stają na głowie, aby wszystko zorganizować idealnie.

Ślubowanie pierwszoklasistów to moment, który na długo pozostanie wszystkim w pamięci. Powinniśmy więc zrobić wszystko, aby z tej okazji, obdarować dzielnego pierwszaka naprawdę wyjątkowymi upominkami. I chociaż coraz częściej zamawiacie rożki obfitości oraz medale na pasowanie, bezwzględnie obowiązkowym upominkiem są dyplomy pasowani na ucznia.

Zrobiliśmy wszystko, aby pamiątkowe dyplomy z uroczystości ślubowania były magiczne. Czy nam się to udało? Sami oceńcie. Choć zapewniamy, że w rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej!

 

Formaty dyplomów na ślubowanie pierwszoklasisty

Warto zwrócić uwagę na dyplomy składane. Posiadają warstwę specjalnego laminatu, która nie tylko sprawia, że kolory wyglądają magicznie, ale także zabezpiecza dyplomy na długie lata.  Ponadto występują w kilku rozmiarach oraz kształtach.

Olbrzymią popularnością cieszą się dyplomy pasowania na ucznia w standardowym formacie A4. Idealnie pasują do ramek i antyram. Rodzice będą mogli z łatwością powiesić je nad biurkiem dzielnego pierwszaka J

Jeżeli planujesz wypełnienie kilkudziesięciu dyplomów i nie masz ochoty wypisywać ich ręcznie, zamów dyplomy na ślubowanie do wypełniania komputerowego. Ułatwisz sobie znacznie a do stworzenia profesjonalnie wyglądających dyplomów wystarczy Ci zwykła, czarno-biała drukarka komputerowa ;)

Upominki na ślubowanie pierwszoklasistów

Każde ślubowanie pierwszoklasistów przepełnione jest radością oraz wspaniałymi upominkami. Zdecydowanie dominują tyty pierwszoklasisty oraz pamiątkowe medale dla dzieci. Są to produkty, które dają maluchom najwięcej radości. Właśnie dlatego połączyliśmy je z dyplomami pasowania. Tak powstały najpiękniejsze w Polsce zestawy dla pierwszoklasistów. Oferta jest olbrzymia, zatem poświęć chwilę na jej przeglądnięcie. Na pewno wybierzesz coś wyjątkowego!

:: Upominki na ślubowanie pierwszoklasistów >>

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store