Pasowanie na Ucznia (Zestawy)

Upominki na Pasowanie na Ucznia

Jeżeli przygotowujesz uroczystą akademię ślubowania pierwszoklasistów, to mamy dla Ciebie rewelacyjnć propozycję. Właśnie na tą okazję, przygotowaliśmy bajeczne zestwy upominków. Każdy z nich ma niesamowicie głęboką kolorystykę oraz śliczny wygląd. Dzieci nie tylko będą zachwycone, ale otrzymają też wspaniałe pamiątki. To będzie najwspanialesze ślubowanie pierwszoklasistów pod słońcem!

 

ZESTAWY UPOMINKÓW NA PASOWANIE NA UCZNIA

Przygotowaliśmy dla Ciebie zarówno gotowe zestawy upominków, jak i wygodne kreatory, za pomocą których, możesz samodzielnie stworzyć własne, niepowtarzalne warianty. Gotowe zestawy upominków dla pierwszaków oznaczyliśmy napisem "Warianty". Znajdziesz w każdym z nich kilka najciekawszych propozycji. Jeżeli natomiast lubisz kreatywną pracę i chcesz samodzielnie wybrać prezenty, wybierz produkty oznaczone napisem "Własny Zestaw".

 

JAKIE UPOMINKI DLA PIERWSZOKLASISTY NA ŚLUBOWANIE

Wybierając upominki dla pierwszoklasistów, pomyśl o produktach, które będą trwałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia (medale, dyplomy, itd.), jak i o takich, które sprawią maluchom wiele radości w dniu pasowania (np. tyty pierwszoklasisty, słodycze, przypinki).

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store