Zestawy (Przedszkolak)

Upominki z okazji pasowania na przedszkolaka

Pierwsze kroki przedszkolaków bywają naprawdę trudne, a dla niektórych maluchów nawet przerażające. Pragniemy maluchom w sposób szczególny osłodzić te chwile, dlatego zestawy dla przedszkolaków stworzone są z produktów o wyjątkowej kolorystyce. Szczególnie polecamy zestawy ze złotymi medalami dla dzieci. Na pewno maluchy ucieszą się ze swojego pierwszego złotego medalu w życiu!

 

Zestawy z rożkami obfitości dla przedszkolaków

Klasyką na ślubowanie w przedszkolu stały się już rożki obfitości na słodycze, dlatego nie mogło zabraknąć upominków właśnie z nimi! Tytki bowiem, są najbardziej tajemniczym i wyczekiwanym upominkiem przez maluchy. Co kryją w sobie pod śliczną grafiką i szeleszczącym celofanem? Ciekawość maluchów sięgnie zenitu. Gwarantujemy!

 

Birety dla przedszkolaków

Podczas ślubowania przedszkolaków, obowiązkowy jest galowy strój oraz tradycyjne birety. Dzięki temu uroczystość nabiera jeszcze wyższej rangi, a dziecko czuje, że to naprawdę wyjątkowy dzień.

Dumni rodzice z radością pstrykają pamiątkowe fotki, które przez lata będą oglądać i wspominać pierwsze kroki swojego przedszkolaka. Niech maluchy prezentują się naprawdę wyśmienicie!

Aby wybrać zestawy zawierajace birety dla dzieci, skorzystaj z filtrów po lewej stronie ekranu. Ułatwi Ci to sortowanie produktów.

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store