Mikołajki, Boże Narodzenie

  Świąteczne Rożki Obfitości z Mikołajem (37cm)
Świąteczne Rożki Obfitości z Mikołajem (37cm)
 • 1+ 6,99 zł
 • 5+ 5,69 zł
 • 21+ 5,49 zł
 • 50+ 5,29 zł
bestseller
  Świąteczne Rożki Obfitości z Reniferem (37cm)
Świąteczne Rożki Obfitości z Reniferem (37cm)
 • 1+ 6,99 zł
 • 5+ 5,69 zł
 • 21+ 5,49 zł
 • 50+ 5,29 zł
bestseller

Upominki świąteczne i mikołajkowe

Grudzień jest najbardziej magicznym miesiącem roku. Któż z nas nie pamięta niezapomnianej atmosfery świąt, widzianej oczami dziecka? Oczekiwania na wizytę Świętego Mikołaja, prezentów i choinki? W kategorii Upominki świąteczne znajdziesz drobne prezenty, które pozwolą każdemu maluchowi jeszcze lepiej przeżyć te wyjątkowe chwile. Drobiazgi, które zmotywują go do jeszcze lepszego zachowania i wzbudzą prawdziwe poczucie dumy. Prezenty, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej!

 

PREZENTY OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

„Ho! Ho! Hoooo!” Przywita radośnie maluchy najbardziej ukochany staruszek na świecie. „Byłeś grzeczny? Słuchałaś rodziców?”. A później z wielkiego, czerwonego wora posypią się długo oczekiwane prezenty od świętego Mikołaja. Co wręczy dzieciom w tym roku? Słodycze na pewno są obowiązkowe. A gdyby tak, wśród prezentów znalazły się upominki, jakich jeszcze nigdy żadne dziecko nie otrzymało? Takie, które poza radością, stałyby się naprawdę cenną pamiątką po wizycie Mikołaja? Oto kilka naszych propozycji na prezenty, które niosą ze sobą wartość emocjonalną:

 

CERTYFIKAT GRZECZNEGO DZIECKA

Zabawki, zabawkami, słodycze słodyczami. Jednak każdy, kto zobaczył radość maluchów, po otrzymaniu prawdziwego certyfikatu od świętego Mikołaja wie, że jest on absolutnie obowiązkowym upominkiem, wręczanym 6. grudnia. Certyfikat Grzecznego Dziecka z podpisem Mikołaja oraz renifera Rudolpha przez wiele dni będzie dziecku przypominał o tym niezwykłym wydarzeniu, jakim było spotkanie ze świętym. Stanie się także motywatorem do dalszej pracy nad sobą oraz prawdziwym powodem do dumy!

 

PRZYPINKI MIKOŁAJKOWE

Dzieci kochają przypinać ozdoby do swoich ubrań. A gdyby tak, do certyfikatów, otrzymały prawdziwe odznaczenie od świętego Mikołaja? Jak myślisz, czy sprawiłoby im to radość? My już to wiemy, dlatego z całego serca polecamy Przypinki Mikołajowe. Dostępne są wzory z uniwersalne, oraz nieco droższe, z imieniem dziecka. Ich grafika idealnie komponuje się z pozostałymi prezentami świątecznymi.

 

LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

To od nich powinniśmy zacząć, jednak celowo zostawiliśmy na koniec. Każde dziecko je przygotowuje, niezależnie od tego, czy potrafi pisać, czy nie. W zasadzie, aby napisać lub narysować list do świętego Mikołaja, wystarczy zwykła kartka papieru i kilka kredek. Użycie natomiast gotowych listów do świętego Mikołaja, uatrakcyjni i ułatwi dzieciom to zadanie, a Tobie da świetną okazję, do przygotowania maluchów do nadchodzącego wydarzenia oraz zorganizowania magicznych zajęć.

 

LIST OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Tak, to nie pomyłka. Każdy maluch pisze do niego, ale który otrzymuje prawdziwą odpowiedź? A gdyby tak przyszedł List od świętego Mikołaja, zapakowany w specjalną kopertę, ze znaczkami z Laponii, zawierający spersonalizowaną odpowiedź i pieczątki z poczty reniferowej? To byłby dopiero szał! Pamiętaj jednak, że list ma do przebycia długą drogę, dlatego, jeżeli chcesz, aby doszedł na czas, zamów go odpowiednio wcześniej! Poczta mikołajkowa działa szybko, jednak nie chcielibyśmy, aby odpowiedź dla Twojego pupila dotarła spóźniona ;) 

PREZENTY ŚWIĄTECZNE I UPOMINKI WIGILIJNE

Nie ma świąt Bożego Narodzenia, bez ciepłego blasku świąt, zielonej choinki oraz kolęd. Jednak to ludzie tworzą prawdziwą atmosferę świąteczną, dlatego w szczególny sposób warto zadbać o drobny, miły gest w ich stronę. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy kilka drobiazgów świątecznych, które jak wierzymy, sprawią każdemu odrobinę radości. Są to wyjątkowe Prezenty Świąteczne i Upominki Wigilijne. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby były zaskakujące i niespotykane. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają.

 

ŚWIĄTECZNE ROŻKI OBFITOŚCI

Rożki na słodycze, czyli popularne tyty, cieszą się coraz większą popularnością. Są prezentem, który ma w sobie coś tajemniczego i zaskakującego. Niespotykany kształt, szeleszczący celofan oraz ukryta w nich zawartość wzmagają ciekawość wszystkich. Świąteczne Rożki Obfitości przygotowaliśmy w kilku wariantach kolorystycznych. Warto wypełnić je słodyczami i obdarować zarówno dzieci jak i ich rodziców.

Copyright: 2021 DyplomyDlaDzieci.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Mapa serwisu