Formy płatności

GDZIE ZNAJDĘ DANE DO WPŁATY?
Jeżeli złożysz zamówienie, wszystkie informacje dotyczące płatności wyślemy do Ciebie na maila. Nasz rachunek bankowy dostępny jest także na stronie Płatność i Wysyłka


PŁATNOŚĆ PO OTRZYMANIU FAKTURY
- 14 dni
Jeżeli jesteś osobą upoważnioną do złożenia zamówienia w imieniu placówki oświatowej, możesz wybrać opcję dostawy z płatnością do 14 dni (płatność z dołu). Za produkty zapłacisz po otrzymaniu przesyłki. Proste, prawda? Pamiętaj, aby dopilnować płatności w terminie, gdyż za płatność odpowiedzialna jest osoba składająca zamówienie.


POBRANIE - CHCĘ ZAPŁACIĆ PRZY ODBIORZE
Niestety, ale wycofaliśmy się z tej metody płatności za zamówienia. Wielu klientów nie odbierało paczek pobraniowych, przez co marnowaliśmy sporo czasu na niepotrzebne pakowanie, wydłużając czas realizacji naszym klientom. Dzięki zrezygnowaniu z tej formy płatności, czas realizacji zamówień uległ znacznemu skróceniu, a my nie ponosimy niepotrzebnych kosztów przez wracające przesyłki.MAM PIENIĄDZE KLASOWE, JAK MAM OPŁACIĆ ZAMÓWIENIE?
Możesz opłacić swoje zamówienie z konta prywatnego, a z pozostałymi rodzicami rozliczysz się na podstawie otrzymanej od nas faktury lub szczegółowej specyfikacji zamówienia, jaką wyślemy na Twój e-mail.


NIE MAM KONTA W BANKU
Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, swoje zamówienie możesz opłacić np. na Poczcie. A może ktoś z domowników posiada konto internetowe?


ZWRÓCONO MI WPŁATĘ, CZY ZREALIZUJECIE ZAMÓWIENIE?
Wysyłając przelew, bardzo ważne jest, aby w tytule przelewu podać numer swojego zamówienia.
Niestety zdarzają się przypadki, że otrzymujemy przelewy od nadawców, których nie możemy w żaden sposób połączyć z zamówieniem (np. ktoś znajomy opłaca nie podając tytułu zamówienia). W takich przypadkach, księgowość zwraca nadawcy przelew, a zamówienie pozostaje nieopłacone i po 7 dniach zostaje odrzucone. Jeżeli chcesz je przywrócić, wykonaj ponownie przelew, podając nuemr zamówienia w tytule przelewu.


Mam inne pytanie >

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store