Formy płatności


POBRANIE - CHCĘ ZAPŁACIĆ PRZY ODBIORZE
Aby zapłacić przy odbiorze, wybierz opcję dostawy standardowej, a następnie zaznacz "Płatność przy odbiorze".PŁATNOŚĆ ODROCZONA 14 dni
- tylko szkoły i przedszkola!
Opcja dostępna wyłącznie dla szkół i przedszkoli (zamawia dyrekcja lub sekretariat). Formę płatności odroczonej wybierzesz w koszyku. Za produkty zapłacisz na podstawie otrzymanej faktury w terminie 14 dni. Pamiętaj, aby dopilnować terminu płatności, gdyż za płatność odpowiedzialna jest osoba składająca zamówienie.
Pytania dotyczące formy płatności:


ZAMÓWIŁAM ODROCZONĄ PŁATNOŚĆ NA OSOBĘ PRYWATNĄ
Jeżeli w zamówieniu wybrano płatność odroczoną bez podania danych placówki edukacyjnej, zamówienie będzie oczekiwało na wpłatę i nie trafi do realizacji. Poprosimy Cię mailowo o dokonanie wpłaty. Jeżeli jej nie dokonasz w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia, anulujemy je.


GDZIE ZNAJDĘ DANE DO WPŁATY?
Wszystkie informacje dotyczące płatności wyślemy do Ciebie mailem, razem z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Znajdziesz go także tutaj >


MAM PIENIĄDZE KLASOWE, JAK MAM OPŁACIĆ ZAMÓWIENIE?
Możesz opłacić swoje zamówienie z konta prywatnego, a z pozostałymi rodzicami rozliczysz się na podstawie otrzymanej od nas faktury lub szczegółowej specyfikacji zamówienia, jaką wyślemy na Twój e-mail.


NIE MAM KONTA W BANKU
Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, swoje zamówienie możesz opłacić np. na Poczcie. A może ktoś z domowników posiada konto internetowe?


ZWRÓCONO MI WPŁATĘ
Wysyłając przelew, bardzo ważne jest, aby w tytule przelewu podać numer swojego zamówienia.
Niestety zdarzają się przypadki, że otrzymujemy przelewy od nadawców, których nie możemy w żaden sposób połączyć z zamówieniem (np. ktoś znajomy opłaca nie podając tytułu zamówienia). W takich przypadkach, księgowość zwraca nadawcy przelew, a zamówienie zostaje anulowane.

Mam inne pytanie

Copyright: 2022 DyplomyDlaDzieci.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Mapa serwisu

Oprogramowanie KQS.store