3.69 In stock

Wesoły Ołówek / Kredka na słodycze R-21


Niezwykle pozytywny produkt i doskonały sposób na zapakowanie słodyczy. Wykorzystasz go podczas każdej uroczystości w szkole i przedszkolu. Wszyscy będą zachwyceni!

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis tego produktu. Pamiętaj, że możesz go zamówić znacznie taniej, w promocyjnych zestawach.


Ważne: jeżeli zamówisz wariatn ze słodyczami, czas realizacji ulegnie wydłużeniu o ok. 3 dni. Ze względów sanitarnych, nie będziesz mieć także prawa do zwrotu.


Wariant:

Cena: 4,49 3,69 zł

Czas realizacji: Produkt dostępny

Koszt dostawy od: 18,90 zł

Jak nie rożki obfitości to co? Wesoły ołówek!

Wesoły Ołówek jest najradośniejszym produktem dla dzieci jaki kiedykolwiek stworzyliśmy! To także nietypowy sposób na wręczenie maluchom słodyczy. Od pierwszych dni stał się prawdziwym hitem i znikał jak ciepłe bułeczki!

Wykorzystaj go jako niedrogi i efektowny sposób na zapakowanie słodyczy oraz innych drobnych upominków. Z powodzeniem uświetni każdą akademię zakończenia roku oraz każdą inną imprezę w szkole i przedszkolu. Szczególną popularnością cieszy się podczas ślubowań - może być nie tylko ślicznym upominkiem, ale także narzędziem pasowania. Przyłóż go do ramienia
młodego przedszkolaka / pierwszoklasisty a następnie wręcz mu ten wyjątkowy upominek. Wszyscy będą zachwyceni!
Uśmiechnięty ołówek R-21 z powodzeniem zastąpi rożki obfitości na ślubowaniu

Sposób zamykania "uśmiechniętego ołówka":

Zwróć uwagę, na sposób zamykania tego magicznego produktu. Najpierw należy wykonać odpowiednie zgięcia, a następnie przewlec dołączoną wstążeczkę przez cztery otworki. Nie jest to czynność trudna, jednak wymaga chwili cierpliwości i wykonania kilku kroków. Warto jednak chwilkę się "pomęczyć" aby zaskoczyć wszystkich tym niesamowitym upominkiem! Do wstążeczki możesz dołączyć także zawieszki imienne, jakie otrzymujesz gratis w komplecie.


Sposób wiązania i zamykania magicznego ołówka R-21


W zestawie z uśmiechniętym ołówkiem otrzymasz:

  • kartonowy ołówek w kolorze żółtym (bez słodyczy)
  • bordową wstążęczkę do zawiązania
  • uniwersalną zawieszkę imienną do personalizacji produktu
  • opcją dodatkową są "Krówki Uśmieszki".

 

Rozmiary uśmiechniętego ołówka:

Radosny Ołówek R-21 jest produktem o dobrze przemyślanym rozmiarze. Jego wysokość wynosi 34,5 cm, a szerokość boku: 6 cm. Dzięki temu, z łatwością oraz bez nadwyrężania swojego budżetu wypełnisz go słodyczami. 

Rożek Obfitości w kształcie ołówka na pasowanie

 

Krówki uśmieszki - chrupiące z zewnątrz, ciągnące w środku

W standadzie, otrzymujesz Uśmiechnięty Ołówek bez słodyczy. Jeżeli jednak chcesz, możesz zamówić niespotykane i niezwykle smaczne Krówki Uśmieszki jako opcję dodatkową. Ich ilość jest doskonale dopasowana do objętości Uśmiechniętego Ołówka i wypełni go po same brzegi. Pamiętaj jednak, że jest to opcja droższa i wydłuży to czas realizacji zamówienia o 3 dni. Chcemy, aby słodycze były świeże, dlatego przygotujemy je specjalnie dla Ciebie. Ponadto, ze względów sanitarnych, nie będziesz mieć prawa do zwrotu krówek.

Jeżeli zamówisz powyżej 50 ołówków ze słodyczami, będziemy mogli wydrukować imiona Twoich podopiecznych na krówkach ;)


Zamów Ołówek w promocyjnym zestawie

Jeżeli chcesz zamówić wyjątkowe upominki dla dzieci, zerknij na zestawy promocyjne, jakie przygotowaliśmy na różne okazje. Stworzysz niespotykany zestaw i obniżysz ceny zakupów.
:: Ukończenie Oddziału Przedszkolnego
:: Ukończenie Przedszkola
:: Pasowanie na Ucznia
:: Pasowanie na Przedszkolaka
Ten produkt wyślemy do Ciebie w ciągu 1-2 dni od zaksięgowania wpłaty. Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z naszą infolinią.
Oceny i komentarze użytkowników
Ocena: 5 Napisał(a): , dnia
Świetny pomysł z tą kredką. Bardzo spodobał się u nas w przedszkolu i po raz pierwszy zastąpiliśmy tyty na słodycze takim produktem. Było bardzo wielkie zaskoczenie i wszyscy byli zachwyceni ;)

Administratorem Twoich danych osobowych jest Autoryzowany Dystrybutor DyplomyDlaDzieci.pl, Usługi Graficzne Anita Kos, ul. Nawojowska 297b, 33-300 Nowy Sącz, NIP 7343576163 Twoje dane przetwarzamy zgodnie z Zasadami Ochrony Danych Osobowych w celu przesłania odpowiedzi na zadane pytania drogą elektroniczną. Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store