Rożki Obfitości? Zdradzamy sekret jak będą wyglądały!

Rożki obfitości cieszą się olbrzymim powodzeniem na zakończenie roku szkolnego. Jednak największym zainteresowaniem cieszą się podczas uroczystości pasowania. Produkcję ich opanowaliśmy niemal do perfekcji. Dzisiaj zdradzamy sekret, jak będą wyglądały wzory z najnowszej kolekcji.

Rożki Obfitości z linii DesignKIDS

Linia produktów DesignKIDS, pojawiła się na rynku w 2022 roku. Kierowana jest do tych, którzy sposób szczególny cenią wysoką jakość oraz estetykę produktów. Jest to linia premium, o bezkompromisowej i niespotykanej dotąd na rynku jakości.

Właśnie otrzymaliśmy fotografię rożków obfitości prosto z drukarni. Rożki aktualnie schną po druku, przed foliowaniem, które nie tylko nada im błysku, ale i wzmocni kolorystykę. Następnie trafią do wykrawania oraz klejenia. Chociaż przed nimi jest jeszcze kilka etapów produkcji, w sprzedaży pojawią się już za kilka dni!

Czy chcesz, abyśmy Cię poinformowali o momencie, w którym będą dostępne? Jeśli tak, to wypełnij formularz naszego newslettera. Zrób to koniecznie, gdyż do sprzedaży trafi limitowana ilość. I dla wszystkich nie wystarczy!

Produkcja rożków obfitości DesignKIDS
Produkcja rożków obfitości DesignKIDS