5.87 In stock

Zestawy z Rożkami Obfitości na Ukończenie Przedszkola (motyw sowy)


Rożki obfitości
to najbardziej pożądane upominki przez przedszkolaków. Właśnie dlatego przygotowaliśmy właśnie z nimi upominki dla przedszkolaków. Poniżej kilka gotowych propozycji. 
Pamiętaj, że możesz także samemu wybrać produkty i skomponować własny, niepowtarzalny zestaw. Sprawdź >>

Elementem wspólnym każdego zestawu jest Dyplom Ukończenia Przedszkola oraz Pamiątkowa Zakładka. Oczywiście, w tej kategorii także śliczny Rożek Obfitości. Zestawy różnią się natomiast dodatkowym elementem.Ważne: widoczne na zdjęciach słodycze są jedynie propozycją i nie są częścią zestawów.

Wariant:

Cena: 5,87 zł

Czas realizacji: Produkt dostępny

Koszt dostawy od: 18,90 zł

Zestaw A-208: Gwarancja udanego zakończenia roku

Wariant ten to prawdziwy hit sprzedaży. Zawiera pamiątkowy dyplom, praktyczną linijkę-zakładkę oraz śliczny i niewielki Rożek na słodycze. To właśnie on jest produktem, na który najbardziej czekają dzieci. Jego długość to zaledwie 37 cm. Dzięki temu z łatwością wypełnisz go słodyczami, nie nadwyrężając budżetu. Do rożka dołączymy zawieszkę imienną, aby każde dziecko poczuło się wyróżnione.
Oczywiście, obowiązkowym elementem każdej akademii zakończenia roku w przedszkolu są birety. W tym zestawie znajduje się najlepiej sprzedający się Biret B-10b. Idealnie komponuje się kolorystycznie z pozostałymi produktami:
Zestaw A208 Ukończenie Przedszkola


Zestaw A-212: Najbardziej pożądany przez dzieci

W tym wariancie, zamieniliśmy biret na pamiątkowy medal. Jesteśmy przekonani, że sprawi on dzieciom olbrzymią frajdę i z radością pobiegną pochwalić się nim z najbliższymi. Oto on:

Zestaw A212  Ukończenie Przedszkola

Zestaw A-201: Najtańszy zestaw

Jeżeli masz ograniczony budżet, koniecznie wybierz ten wariant. Jest on absolutnym minimum, jakie powinno się znaleźć w każdym przedszkolu na zakończenie roku. Pomimo tego, że jest to najmniejszy i najtańszy zestaw, sprawi dzieciom dużo radości. Gwarantujemy!


Zestaw A201 Ukończenie Przedszkola

 

Inne propozycje dla przedszkolaków

W kategorii w której się znajdujesz (upominki z rożkiem, motyw Sowy), przedstawiamy zaledwie 3 warianty. Pamiętaj jednak, że przygotowaliśmy dla Ciebie kilkadziesiąt różnych kombinacji. Dostępne są inne produkty, inne motywy graficzne oraz różne kolorystyki. Jest w czym wybierać. Zapraszamy do zabawy!

 

Inne wzory w tej kategorii dyplomówTen produkt wyślemy do Ciebie w ciągu 1-2 dni od zaksięgowania wpłaty. Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z naszą infolinią.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Autoryzowany Dystrybutor DyplomyDlaDzieci.pl, Usługi Graficzne Anita Kos, ul. Nawojowska 297b, 33-300 Nowy Sącz, NIP 7343576163 Twoje dane przetwarzamy zgodnie z Zasadami Ochrony Danych Osobowych w celu przesłania odpowiedzi na zadane pytania drogą elektroniczną. Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store