5.99 In stock

Zestawy z Medalami na Ukończenie Przedszkola (motyw sowy)


Medale dają dzieciom tyle radości, że powinny być obowiązkowe na każdym zakończeniu roku! Właśnie dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji gotowych Zestawów z Medalami. Wizualizację każdego z nich znajdziesz na poniżej.

Pamiętaj, że dostępne są także inne wzory zestawów. Możesz także samemu wybrać produkty i stworzyć własny, niepowtarzalny zestaw.


Ważne:
Słodycze widoczne na foto stanowią jedynie propozycję i nie należą do zestawów.


Wariant:

Cena: 5,99 zł

Czas realizacji: Produkt dostępny

Koszt dostawy od: 18,90 zł

Zestaw A-210: Udane zakończenie roku!

Ten wariant zestawu wybieracie najczęściej. Dlaczego? Prawdopodobnie dla tego, że ma wszystko, czego potrzeba, aby zorganizować wspaniałą uroczystość ukończenia przedszkola, i obdarować absolwentów wspaniałymi pamiątkami. Otrzymają pamiątkowy dyplom ukończenia przedszkola, oraz śliczny, metalowy medal z biało-granatową szarfą. Aby dodać powagi uroczystości, w zestawie znajduje się też jeden z najpiękniejszych biretów - granatowy z białym chwostem. Jego kolorystyka robi naprawdę olbrzymie wrażenie! Oczywiście, jak w każdym zestawie, także i tutaj otrzymasz praktyczną zakładkę z linijką.
Oto zestaw A-210:

Zestaw A210 Ukończenie Przedszkola

Zestaw A-210: Prawdziwa przyjemność dla dużych maluchów

Jeżeli tylko pozwoli Ci budżet, wybierz koniecznie ten zestaw. Sprawi on najwięcej przyjemności przedszkolakom. Nie mamy co do tego nawet cienia wątpliwości. Poza wspaniałym dyplomem, otrzymają śliczne i niewielkie rożki na słodycze, zapakowane w szeleszczący celofan. A przy każdym z nich będzie wisiała zawieszka imienna. Każde dziecko poczuje się docenione i wyróżnione. Mało tego, z radością pobiegnie do najbliższych z wiszącym na szyi złotym medalem. To będzie wyjątkowa chwila!


Zestaw 212 Ukończenie Przedszkola

Zestaw A-204: Dyplom z medalem

Jeżeli nie chcesz inwestować większego budżetu w takie upominki jak rożki na słodycze, proponujemy Ci niewielki i tani zestaw z medalem. Najprostszy wariant, jaki można sobie wyobrazić. Mimo tego na pewno dzieic będą zadowolone, i otrzymają trwałe pamiątki do swojej kolekcji. Po latach z przyjemnością przypomną sobie czas spędzony w przedszkolnej sali.

Zestaw A204 Ukończenie Przedszkola

Inne upominki dla maluchów z okazji ukończenia przedszkola

Czy widziałaś już wszystkie nasze propozycje upominków? Jest w czym wybierać! Poznaj całą kolekcję. Czeka na Ciebie kilkadziesiąt przepięknych wzorów!

Inne wzory w tej kategorii dyplomów

Ten produkt wyślemy do Ciebie w ciągu 1-2 dni od zaksięgowania wpłaty. Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z naszą infolinią.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Autoryzowany Dystrybutor DyplomyDlaDzieci.pl, Usługi Graficzne Anita Kos, ul. Nawojowska 297b, 33-300 Nowy Sącz, NIP 7343576163 Twoje dane przetwarzamy zgodnie z Zasadami Ochrony Danych Osobowych w celu przesłania odpowiedzi na zadane pytania drogą elektroniczną. Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store