5.87 In stock

Zestawy z Rożkami Obfitości na Ukończenie Oddziału (motyw sowy)

 

Który z produktów sprawi dzieciom najwięcej radości i będzie olbrzymim zaskoczeniem? Oczywiście, że rożki obfitości. Ich magiczny kształt oraz tajemnicza zawartość sprawiają, że dzieci szaleją z radości!

Właśnie dlatego stworzyliśmy zestawy z rożkami na słodycze. Pragniemy, aby to było naprawdę niezapomniane zakończenie roku!

Poniżej znajdziesz 3 nasze propozycje z motywem Sowy-Profesorki. Z łatwością wypełnisz go słodyczami, bez nadwyrężania budżetu, ponieważ jego długość to zaledwie 37 cm!
Oczywiście, jeżeli chcesz, możesz zamienić go na olbrzymią tytę o długości 60 cm. Zrobisz to tutaj>>

Pamiętaj, że słodycze przedstawione na zdjęciach są tylko propozycją i nie należą do zestawów. Życzymy udanego zakończenia roku!


Wariant:

Cena: 5,87 zł

Czas realizacji: Produkt dostępny

Koszt dostawy od: 18,90 zł

Zestaw A-108: Z Biretem oraz Rożkiem na słodycze

Jest to wariant cieszący się olbrzymią popularnością. Zawiera wszystko to, co niezbędne aby zorganizować wspaniałe zakończenie roku w przedszkolu:
pamiątkowy dyplom sprawi, że dziecko poczuje dumę ze swojego osiągnięcia, śliczny rożek obfitości da mu dużo radości, a biret sprawi, że akademia zakończenia roku będzie naprawdę wyjątkową chwilą.

Zestaw A108 Ukończenie Oddziału Przedszkolnego

 

Zestaw A-112: Dla dumnych przedszkolaków

W tym zestawie upominków, zastąpiliśmy biret - pamiątkowym medalem. Jest to zestaw, który da najwięcej radości maluchom. Oczywiście znajduje się w nim rożek na słodycze oraz dyplom z zakładką. Jesteśmy przekonani, że dzieci będą bardzo szczęśliwe i poczują się naprawdę wyjątkowo!


Zestaw A112  Ukończenie Oddziału Przedszkolnego

Zestaw A-101: Tani i śliczny!

Jeżeli mas bardzo ograniczony budżet, wariant A-101 jest absolutnym minimum. Zawiera tylko dyplom, zakładkę oraz rożek.
Na naszym blogu znajdziesz także podpowiedź, jak tanio wypełnić rożki obfitości.

Zestaw A101 Ukończenie Oddziału Przedszkolnego

Stwórz własny zestaw

Jeżeli chcesz, możesz stworzyć własny i niepowtarzalny zestaw dla przedszkolaków. Może zawierać takie produkty jak olbrzymie rożki, krówki czy medale. Przygotowaliśmy zestawy z motywem Sowy, konfigurowalne indywidualnie. Znajdziesz je tutaj >>

 

Inne wzory w tej kategorii dyplomów

Ten produkt wyślemy do Ciebie w ciągu 1-2 dni od zaksięgowania wpłaty. Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z naszą infolinią.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Autoryzowany Dystrybutor DyplomyDlaDzieci.pl, Usługi Graficzne Anita Kos, ul. Nawojowska 297b, 33-300 Nowy Sącz, NIP 7343576163 Twoje dane przetwarzamy zgodnie z Zasadami Ochrony Danych Osobowych w celu przesłania odpowiedzi na zadane pytania drogą elektroniczną. Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store