4.69 In stock

Birety dla dzieci B-16 (zielone)

Birety dla dzieci w kolorze zielonym z białym chwostem to doskonały wybór zarówno z okazji zakończenia roku jak i pasowani na ucznia. Ich głęboka kolorystyka doskonale komponuje się z delikatnymi chwostami, które zostały przyozdobione ozdobą ze srebra himalajskiego. Wyglądają naprawdę super!

 

:: intensywna kolorystyka (zielony)
:: delikatny biały chwost ze srebrną ozdobą
:: bardzo mocne zapięcia
:: wykonane z grubego kartonu

 


Wiek dziecka:

Cena: 4,69 zł

Czas realizacji: Produkt dostępny

Koszt dostawy od: 18,90 zł

Przepiękne, zielone birety z białym chwostem

Zielony biret z białym chwostem dla dzieci i młodzieży to świetny wybór na uroczystość zakończenia roku w przedszkolu oraz szkole, a także, a nawet przede wszystkim na pasowanie na ucznia. Birety wykonane z grubego kartonu, pokryte zostały błyszczącym laminatem. Wyglądają po prostu ślicznie! Zielony odcień doskonale komponuje się z jasnymi, delikatnymi chwostami. 

Zielony biret dla dzieci

Cechy biretów dla dzieci

  • intensywny, zielony kolor
  • wykonane z grubego kartonu pokrytego laminatem
  • regulowany obwód głowy (4 stopnie)
  • delikatny biały chwost z ozdobą ze srebra himalajskiego
  • bardzo mocne zapięcia
  • prosty montaż

Birety granatowe dla dzieci

 

Birety dla pierwszoklasistów, przedszkolaków oraz młodzieży

Birety B-16 to świetny wybór zarówno dla pierwszoklasistów, z okazji pasowania na ucznia, jak i dla dzieci przedszkolnych.
Posiadają duży zakres regulacji (4 stopnie regulacji), dzięki któremu doskonale będą leżały na głowach dzieci, niezależnie od ich wieku.
Pomimo doskonałego dopasowania, pod brodą dziecka, przytrzymuje je delikatna gumeczka. Możesz wybrać długość gumeczki 
odpowiedniej do wieku dziecka. Dzieciom do 10 lat polecamy krótsze gumeczki, natomiast dłuższa, będzie idealna dla młodzieży.
Wybierz wariant gumeczki odpowiedni do wieku swoich pociech!


Bardzo mocne zapięcia Click!

Chyba nie ma nic gorszego niż rozpinające się birety podczas akademii. Na szczęście zielone birety B-16 otrzymały bardzo mocne zapięcia.
Dzięki nim birety stabilnie trzymają się głów nawet podczas ruchowych zabaw wykonywanych na scenie!
Dzieci mogą skoncentrować się na recytowaniu przygotowanych treści.


Zapięcia biretów

Delikatne chwosty z wyjątkową ozdobą

Wybierając birety dla dzieci B-16 z białym chwostem koniecznie zwróć też uwagę na metalową ozdobę, która obciąża chwosty. Została wykonana z prawdziwego srebra himalajskiego!

 

Łatwy montaż biretów w kilka sekund

Jesteśmy przekonani, że nie chcesz tracić czasu na żmudne składanie biretów, dlatego zaprojektowaliśmy je w taki sposób, aby maksymalnie uprościć tą czynność. Wystarczy że połączysz proste zapięcia i gotowe! Warto zaznaczyć, że birety dla dzieci mają już przymocowane chwosty!

Birety dla dzieci w promocyjnych zestawach

Jeżeli chcesz zamówić birety dla dzieci, zerknij także na wyjątkowe zestawy, jakie przygotowaliśmy z okazji ukończenia przedszkola oraz pasowania na ucznia. Znajduje się w nich wiele wspaniałych produktów, takich jak rożki obfitości, medale oraz słodycze, w naprawdę dobrych cenach!

 

Birety dla dzieci z dyplomami oraz rożkami obfitości

 

Ten produkt wyślemy do Ciebie w ciągu 1-2 dni od zaksięgowania wpłaty. Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z naszą infolinią.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Autoryzowany Dystrybutor DyplomyDlaDzieci.pl, Usługi Graficzne Anita Kos, ul. Nawojowska 297b, 33-300 Nowy Sącz, NIP 7343576163 Twoje dane przetwarzamy zgodnie z Zasadami Ochrony Danych Osobowych w celu przesłania odpowiedzi na zadane pytania drogą elektroniczną. Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store