Medale dla Dzieci "Wyjątkowy Przedszkolak" MED-05
4.69 In stock

Medale dla Dzieci "Wyjątkowy Przedszkolak" MED-05

Złoty Medal dla Wyjątkowego Przedszkolaka.
Duży i ciężki. Takie powinny być prawdziwe medale!
Świetne wyróżnienie i doskonała pamiątka.


Cena: 4,69 zł

Czas realizacji: Produkt dostępny

Koszt dostawy od: 18,90 zł

Medal super przedszkolaka - świetna pamiątka i wyróżnienie

Lata spędzone w sali przedszkolnej są niezapomniane, zarówno dla samego malucha jak i jego rodziców. Każdy z wielką radością obserwuje kolejne kroki stawiane na drodze rozwoju. I chociaż bywają czasami chwile trudne, kiedy dziecko postanowi trochę "porozrabiać", nie zmienia to faktu, iż każdy przedszkolak jest kochany i wyjątkowy.

Właśnie dlatego przygotowaliśmy Medale dla super przedszkolaków - MED-05. Dopieściliśmy je do granic możliwości, bo najprawdopodobniej będą to pierwsze medale w kolekcji malucha. Jak przystało na prawdziwe medale, wykonane zostały ze świetnej jakości stopu metalu oraz otrzymały barwną, laminowaną wklejkę. Są duże i ciężkie, jak prawdziwe medale dla dzieci. Oto one:

Medal MED-05 "Wyjątkowy przedszkolak"

Poza mieniącym się kolorem wszystkimi odcieniami złota, szczególnie rzuca się w oczy śliczna, pozytywna, uśmiechnięta pszczółka. Symbol pracy i pożyteczności. Na około niej widnieje uniwersalny napis: "Wyjątkowy przedszkolak". Wyjątkowy, jak nasze maluchy!

 

Pamiątka i wyróżnienie

Medale MED-05 nie są przypisane do żadnej szczególnej okazji. Mogą zatem być wręczane przez cały rok, od uroczystego pasowania na przedszkolaka, aż po ukończenie przedszkola.

Inne wzory medali dla dzieciSpecyfikacja Medali MED-05
  • Stop metalowy w kolorze złotym
  • Średnica - 40 mm
  • Grugość - 1 mm
  • Kolorowy emblemat (błyszczący)
  • Szarfa biało-granatowa z zapięciem (80 cm) - GRATIS!


Medale możesz kupić także w zestawach z innymi upominkami:

Dobierz do tego medalu inne pasujące upominki i ciesz się jeszcze lepszą ceną. Sprawdź >>

Ten produkt wyślemy do Ciebie w ciągu 1-2 dni od zaksięgowania wpłaty. Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z naszą infolinią.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Autoryzowany Dystrybutor DyplomyDlaDzieci.pl, Usługi Graficzne Anita Kos, ul. Nawojowska 297b, 33-300 Nowy Sącz, NIP 7343576163 Twoje dane przetwarzamy zgodnie z Zasadami Ochrony Danych Osobowych w celu przesłania odpowiedzi na zadane pytania drogą elektroniczną. Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store