R-12 Rożki Obfitości dla przedszkolaków (37cm)
4.89 In stock

R-12 Rożki Obfitości dla przedszkolaków (37cm)

Śliczne rożki na słodycze z motywem pszczółki. Posiadają bajeczne kolory i świetny kształt. Poniżej przeczytasz, dlaczego wyglądają aż tak rewelacyjnie!


Zawieszka:

Cena:
  • ilość 1-15: 4,89 zł / szt
  • ilość 16-49: 4,69 zł / szt
  • ilość 50-: 4,29 zł / szt

Czas realizacji: Produkt dostępny

Koszt dostawy od: 18,90 zł

Rożki Obfitości dla przedszkolaków z motywem pszczółki

Jednym z najpopularniejszych rożków obfitości zamawianych z okazji zakończenia roku przedszkolnego, są żółte rożki R-12 z motywem radosnej pszczółki. Zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki dobrze przemyślanemu rozmiarowi będą łatwe w wypełnieniu słodyczami. Najważniejszą jednak ich zaletą jest radosna kolorystyka oraz rewelacyjny kształt. To właśnie dzięki nim, rożki na słodycze wyglądają naprawdę magicznie! Gwarantujemy, że zarówno dzieci jak i ich rodzice będą zachwyceni!

UWAGA - słodycze nie wchodzą w skład rożka obfitości!
Rozek Obfitosci R-12
W Galanterii DyplomyDlaDzieci.pl znajdziesz mnóstwo rożków obfitości i każdy z nich jest wyjątkowy. Jeśli chcesz, zerknij co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii. Dostępne są różne warianty kolorystyczne a także różne rozmiary.

Inne wzory rożków obfitościDo rożków obfitości otrzymasz zawieszki imienne Gratis!
Tak, teraz w komplecie otrzymasz zawieszkę imienną, dzięki której dziecko poczuje się dostrzeżone oraz wyróżnione. Warto dbać o szczegóły, zwłaszcza, że niewielki drobiazg może sprawić naprawdę wiele radości. Nie zapomnij narysować buźki lub serduszka maluchowi! Niech poczuje się naprawdę wyjątkowo! Zatem, które zawieszki mamy dołączyć do Twoich rożków na słodycze?


Zawieszki imienne do rożków na słodycze R-12


Zamawiając rożki na słodycze, w komplecie otrzymujesz:

  • Sztywny, błyszczący Róg Obfitości (długość 37,5 cm + długość celofanu)
  • Zawieszkę imienną - Gratis!
  • Elegancki celofan (powiększa pojemność rożków!)
  • Wstążkę do zrobienia kokardki i przymocowania zawieszki

Uwaga! Słodycze widoczne na zdjęciach nie należą do zestawu i stanowią jedynie propozycję.

 

Czy widziałaś już Rożki w zestawach z innymi produktami? Warto!

Jeżeli nie, to koniecznie sprawdź, bo jest w czym wybierać a ceny są naprawdę okazjonalne. Przygotowaliśmy ponad 100 kombinacji najpiękniejszych produktów dla dzieci, wraz z rożkami na słodycze. Jest w czym wybierać!

Ten produkt wyślemy do Ciebie w ciągu 1-2 dni od zaksięgowania wpłaty. Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z naszą infolinią.
Oceny i komentarze użytkowników
Ocena: 5 Napisał(a): , dnia
Wasze rożki mnie zachwyciły! Są prześliczne!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Autoryzowany Dystrybutor DyplomyDlaDzieci.pl, Usługi Graficzne Anita Kos, ul. Nawojowska 297b, 33-300 Nowy Sącz, NIP 7343576163 Twoje dane przetwarzamy zgodnie z Zasadami Ochrony Danych Osobowych w celu przesłania odpowiedzi na zadane pytania drogą elektroniczną. Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store