Torebka na słodycze dla pierwszaków R-14
2.99 In stock

Torebka na słodycze dla pierwszaków R-14


Torebki na upominki
R14, wygladają naprawdę bajecznie i doskonale komponuje się z innymi produktami z naszej galanterii. Z łatwością pomieszczą przeróżne upominki, jakie przygotowałaś dla swoich podopiecznych.

Na uwagę zasługuje ich bajeczna kolorystyka. Wyglądają po prostu ślicznie i robią naprawdę niesamowite wrażenie. Dzieci nie będą mogły się doczekać chwili, w której otrzymają tak zapakowane prezenty!

Poniżej znajdziesz wizualizację torebek. Zwróć uwagę na ich kształt oraz rozmiary.Widoczne na foto krówki są jedynie propozycją.

Wariant:

Cena: 2,99 zł

Czas realizacji: Produkt dostępny

Koszt dostawy od: 18,90 zł

Zastanawiasz się jak zapakować upominki dla dzieci?
Poznaj rewelacyjne Torebki R-14:

Jeżeli planujesz wręczyć przedszkolakom lub uczniom drobne upominki, torebki R-14 będą najlepszym rozwiązaniem. Ich bajeczna kolorystyka, błyszczące wykończenie oraz śliczny kształt sprawiają, że robią olbrzymie wrażenie! Oto one:
Torebka na upominki dla uczniów i przedszkolaków R-14

Zwróć uwagę, na ich niespotykany kształt:

Torebki są delikatnie zaokrąglone oraz posiadają wygodne, duże uchwyty. Pomimo tego, że wykonaliśmy je ze sztywnego kartonu, z łatwością dostosowują się kształtem do ich zawartości. Są mocne i na pewno posłużą dzieciom dłużej niż zwykłe, papierowe torebki.


Torebka na upominki dla uczniów i przedszkolaków R-14

 

Teraz dostępne są dwa rozmiary torebek

Torebki na upominki R-14 produkujemy w dwóch rozmiarach: dużym i małym. Te mniejsze, nadają się do zapakowania niewielkich przedmiotów, takich jak słodycze, artykuły piśmiennicze i inne drobiazgi. Natomiast te większe z łatwością pomieszczą np. książki w formacie A5 oraz inne upominki. Oto ich rozmiary:

    :: torebki małe: szerokość podstawy: 18,5 cm  wysokość razem z uchwytem: 22 cm
    :: torebki duże: szerokość podstawy 22,5 cm   wysokość: 30,5 cm


Torebki duże:

Torebka na upominki dla uczniów i przedszkolaków R-14

Torebki małe:
Kup Torebki taniej w Promocyjnych Zestawach:

Tak, teraz możesz obniżyć cenę swoich produktów. Jeżeli zamówisz Torebki R-14 w zestawach z innymi produktami, ich cena ulegnie obniżeniu. Wybierz okazję która Cię interesuje i zamów:

:: Ukończenie Przedszkola >>
:: Ukończenie Oddziału Przedszkolnego >>
:: Pasowanie na Ucznia >>
:: Pasowanie na Przedszkolaka >>

Ten produkt wyślemy do Ciebie w ciągu 1-2 dni od zaksięgowania wpłaty. Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się z naszą infolinią.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Autoryzowany Dystrybutor DyplomyDlaDzieci.pl, Usługi Graficzne Anita Kos, ul. Nawojowska 297b, 33-300 Nowy Sącz, NIP 7343576163 Twoje dane przetwarzamy zgodnie z Zasadami Ochrony Danych Osobowych w celu przesłania odpowiedzi na zadane pytania drogą elektroniczną. Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store