Dyplomy Ślubowanie Przedszkolaka DS-10
Dyplomy Ślubowanie Przedszkolaka DS-10
1.29 In stock

Dyplomy Ślubowanie Przedszkolaka DS-10

 

Dyplom Pasowania na Przedszkolaka DS-10 w formacie składanym to obowiązkowa pamiątka dla każdego dziecka. Zostały wydrukowane na sztywnym kartoniku oraz zabezpieczone warstwą błyszczącego laminatu. Dzięki temu są sztywne i trwałe, a ich kolory bardzo mocno nasycone.

 

  • :: Wygodny format dyplomów: A-  (27 x 19 cm)
  • :: Idealnie mieszczą się do torebek prezentowych oraz książek
  • :: Głęboka kolorystyka
  • :: Przeznaczone do wypełniania ręcznego

Cena: 1,89 1,29 zł

Czas realizacji: 1-2 dni (+dostawa)

Koszt dostawy od: 18,90 zł

Dyplom Pasowania Na Przedszkolaka DS-10


Dyplom Pasowania na Przedszkolaka DS-10

Dyplom Pasowania na Przedszkolaka DS-10 - rewers

Inne Dyplomy na Pasowanie na Przedszkolaka

 

 

Nowy format dyplomów na pasowanie

Prezentowany wzór dyplomu został wyprodukowany na sztywnym kartoniku, w nowym, bardzo wygodnym formacie: 27 x 19 cm. Dzięki temu, idealnie mieści się do książek lub torebek z upominkami. Przygotowaliśmy go także do wygodnego zgięcia "na pół".

Nowy format dyplomów dla dzieciDyplomy składane wypełnisz ręcznie


Dyplomy wypełniamy ręcznie Dyplom nie nadaje się do zadruku na komputerze

Wszystkie dyplomy składane z naszej Galanterii, wyprodukowane są na sztywnym papierze oraz zabezpieczone warstwą błyszczącego laminatu. Wpływa to pozytywnie na ich wygląd oraz trwałość, natomisat uniemożliwia użycie ich w biurowych drukarkach komputerowych. Aby ułatwić Ci wypełnianie ręczne, ograniczyliśmy tekst do niezbędnego minimum oraz umieściliśmy w delikatne linie pomocnicze. Teraz wypisanie dyplomów zajmie Ci malutką chwilkę ;)

 


Nie zapomnij o Upominkach dla Przedszkolaków!

Pasowanie na przedszkolaka to jedna z najważniejszych chwil w życiu maluchów. Właśnie z tej okazji, stworzyliśmy wyjątkowe i niepowtarzalne kolekcje upominków. Teraz, możesz nabyć najpiękniejsze produkty dla dzieci w rewelacyjnych cenach. Sprawdź koniecznie!

Zestawy upominków na pasowanie na ucznia


Upominki na Pasowanie Przedszkolaków (Zestawy)

Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni + czas dostawy (zależny od wybranej opcji). Pamiętaj, że czas realizacji liczony jest od przesłania kompletnego zamówienia, oraz zaksięgowania wpłaty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dystrybucja DyplomyDlaDzieci.pl Anna Pierzga-Belska, 33-340 Stary Sącz, ul. Węgierska 4, NIP 7341998121 Twoje dane przetwarzamy zgodnie z Zasadami Ochrony Danych Osobowych w celu przesłania odpowiedzi na zadane pytania drogą elektroniczną. Podstawa prawna: Art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

Copyright: 2019 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store