upominki na ślubowanie, upominki na pasowanie, zestawy na ślubowanie, zestawy na pasowanie, zestawy upominków na ślubowanie, zestawy upominków na pasowanie

Zestawy Upominków - PROMOCJA!

Upominki na Pasowanie (Zestawy Upominków)

Uroczystość pasowania jest szczególnym dniem, nie tylko dla przedszkolaków, pierwszoklasistów, ale także dla rodziców i opiekunów. Nic dziwnego, że wszyscy dwoją się i troją, aby przygotować dla swoich podopiecznych najpiękniejsze upominki na pasowanie. Pragniemy pomóc Wam uszczęśliwić maluchy i sprawić, iż w sali wybuchnie olbrzymia radość! Właśnie dlatego, przygotowaliśmy aż kilkadziesiąt wzorów gotowych zestawów z najpopularniejszymi prezentami dla dzieci.

 

UPOMINKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW, UCZNIÓW I STARSZAKÓW

Nim zaczniesz szukać upominków na ślubowanie, wejdź do odpowiedniej kategorii sklepu. Pomogą Ci w tym wygodne filtry, które znajdziesz z lewej strony ekranu. Możesz także wybrać odpowiednie parametry w menu głównym. Dostępne są zestawy dla pierwszoklasistów, przedszkolaków oraz starszaków.

 

JAKI UPOMINEK NA ŚLUBOWANIE?

Zapewne zastanawiasz się, na jakie upominki się zdecydować. Nic dziwnego, oferta jest bardzo bogata, zarówno jeżeli chodzi o kolorystykę, motywy graficzne, jak i zawartość produktów. Na co zwrócić uwagę podejmując decyzję?

Na pewno chcesz, aby upominki na ślubowanie były wyjątkowe. Nic dziwnego. Przecież taka okazja zdarza się tylko raz w życiu dziecka! Zacznij więc od wyboru kolorystyki produktów. Granatowe produkty z motywem Sowy-Profesorki mają tak głęboką kolorystykę, że nie mają sobie równych. Są prawdziwym hitem! A może wybierzesz motyw z uśmiechniętymi dziećmi? To także świetny wybór. Warto zwrócić także uwagę na zestawy upominków na ślubowanie, w których znajdują się takie produkty jak Wesoły Ołówek czy śliczne Przypinki. Następnie przejdź do drugiego kroku: wyboru produktów, którymi chcesz obdarować swoich podopiecznych.

 

WYBÓR PREZENTÓW NA PASOWANIE

Jeżeli wybrałaś już kolorystykę, najwyższa pora, aby przejść do wyboru upominków, jakie mają znaleźć się w Twoim zestawie. Tutaj możesz puścić wodzę fantacji. Pamiętaj, aby wybrać produkty które nie tylko dadzą dzieciom chwilową, olbrzymią radość (np. słodycze albo rożki obfitości) ale też takie, które będą cenną pamiątką i po latach będą przywoływać wspomnienie. Mogą to być np. pamiątkowe medale lub dyplomy pasowania. Warto też pomyśleć o tym, aby dziecko świetnie się prezentowało oraz czuło wyróżnione podczas akademii. Tu pomogą birety dla dzieci.

 

CHCESZ WYBRAĆ GOTOWE ZESTAWY CZY STWORZYĆ WŁASNE?

Dla Twojej wygody, przygotowaliśmy propozycję wielu gotowych zestawów. Jeżeli taka opcja Cię interesuje, wybierz zestawy upominków, przy których miniaturze znajduje się napis "Warianty". W każdym z nich czeka kilka ciekawych propozycji, różniących się produktami. Możesz także samodzielnie wybrać produkty. Jest to świetna propozycja dla tych, którzy nie lubią kompromisów i lubią kreatywne zadania. W takim przypadku, przejdź do produktów, oznaczonych napisem: "Własny Zestaw".

Copyright: 2020 DyplomyDlaDzieci.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store